Graduate Management Admission Test arba Sveikatos mokslo magistras (MHS) sveikatos priežiūros švietime Misija yra paruošti esamus sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų veiksmingais mokytojais ir lyderiais, kurie gali aprūpinti įvairiais besimokančiaisiais sveikatos priežiūros organizacijose ir su jais susijusiose sveikatos apsaugos studijų programose.

MHS programa skirta mažoms gimnazijoms mokyti 8 savaičių pamokas, tuo pačiu metu suteikiant vieną dalyką, leidžiantį visą darbo dieną dirbantiems sveikatos priežiūros specialistams baigti savo magistro laipsnį dirbant visą darbo dieną. Cohorts prasideda kiekvieną rudenį. Programa yra visiškai internetinė ir asinchroninė.

MHS priėmimo kriterijai

Kad galėtumėte gauti MHS programą, turite turėti: 1. Baigė bakalauro laipsnį ir 2 metų profesinę patirtį sveikatos priežiūros srityje. Profesinė patirtis apima, bet neapsiriboja:

  • Sveikatos administravimas
  • Sveikatos informacinės technologijos
  • Profesinės terapijos asistentas
  • Kvėpavimo takų gydytojas
  • Kineziterapeuto padėjėjas
  • Radiologijos technologas
  • Dantų higienistas
  1. Pasiektas bendrojo vertinimo balo vidurkis 2,75 ar didesnis 4,0 balų skalėje per pastarąsias 60 valandų iš regioninės akredituotos aukštojo mokslo įstaigos. Jokiu būdu akademinis kreditas negali būti skiriamas už gyvenimo patirtį.

  2. Licencijuota / patvirtinta sveikatos priežiūros specialybe ir pateikiama dokumentacija.


Mūsų programa yra visiškai akredituota Aukštojo mokymosi komisijos.
Washburn universitetas gali pasiūlyti nuotolinio mokymosi programas keliose valstybėse per mūsų narystę SARA - nacionalinėje sutartyje dėl valstybinių autorizacijos abipusiškumo tarybos. SARA yra savanoriškas susitarimas tarp savo valstybių narių ir JAV teritorijų, nustatantis panašius nacionalinius standartus tarpvalstybiniam nuotolinio švietimo kursų ir programų pasiūlymui. Pagal dabartinį susitarimą "Washburn" leidžiama teikti programas visose valstybėse, išskyrus Kaliforniją, Floridą ir Masačusetą, kurie nėra SARA nariai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Washburn University »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
21 - 42 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
513 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date