Meistras sveikatos administracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasirinkite "La Trobe" sveikatos priežiūros administravimo magistro laipsnį

Greitai stebėkite savo karjerą vyresnio amžiaus sveikatos vadove su sveikatos administravimo magistro.

Pradėję savo veiklą, išsamiai perskaitysite Australijos sveikatos priežiūros sistemą ir galėsite tvirtai pagrįsti šios srities iššūkius. Jūs sužinosite apie finansų valdymą ir žmonių valdymą, darbo santykius, organizacinį lyderystę ir sistemos vadovavimą.

Per savo paskutinius metus integruosite savo įgūdžius ir žinias. Mokslinių tyrimų ar darbo vietos projektas, skirtas sveikatos vadybai, visuomenės sveikatai, sveikatos stiprinimui ar sveikatos politikai, bus pagrindinė jūsų paskutinių studijų dalis. Šis projektas padės jums įgyti praktinės patirties taikydamas analitines ir problemų sprendimo strategijas realios sveikatos priežiūros ir visuomenės sveikatos problemoms spręsti. Daugeliui studentų šis projektas veda į jų reklamą ar kitą darbą.

Remdamiesi savo patirtimi, mūsų akademikai suteiks jums žinių, reikalingų jums tapti lyderiu viešųjų ir privačių sveikatos sektoriuose tokiose srityse kaip projektų valdymas, kokybės valdymas ir konkrečių sveikatos profesijų valdymas.

Įvairių dalykų pasirinkimas leidžia toliau nagrinėti sveikatos ekonomiką ir finansus, sveikatos įstatymus ir etiką bei perprojektuoti procesą.

Kursas yra pagrįstas Melburno miesto kampelyje, jis turi lankstų temos tvarkaraštį, kad galėtumėte subalansuoti studijas su kitais įsipareigojimais. Mes siūlome vakarinius, blokinius ir internetinius studijų režimus, kad galėtumėte pasirinkti, kada ir kaip mokytis.

Mūsų dėstytojai turi klinikinę medicinos ir kineziterapijos kvalifikaciją. Jie turi sveikatos vadybos patirties ir yra lyderiai sveikatos administravimo tyrimuose. Jie dirbo vyresniais sveikatos priežiūros valdymo pareigūnais Australijoje ir užsienyje, tokiose organizacijose kaip Toronto ligoninė (Kanada), "Inner and Eastern Healthcare Network" (Melburnas) ir "PwC" (anksčiau "PricewaterhouseCoopers"), todėl jie tapo puikiais žmonėmis, siekdami paskatinti jūsų karjerą. vyresnio amžiaus sveikatos valdymo vaidmenys. Jūs taip pat girdėsite iš pramonės lyderių mūsų svečio kalbėtojo programoje.

Karjeros galimybės

Baigus magistro laipsnį, galėsite puikiai valdyti sveikatos pramonę. Šis kursas buvo skirtas konkrečių sričių specialistams, kurie siekia išplėsti savo karjerą sveikatos priežiūros srityje. Tai padės jums pasiruošti įvairiems viešojo ir privataus sektoriaus vyresniesiems vadovams.

Mūsų absolventai sėkmingai dirba žinomose sveikatos priežiūros organizacijose, įskaitant:

 • Vėžio taryba Viktorija
 • Šiaurės sveikata
 • Vakarų sveikata
 • "Cabrini Health"
 • Australijos Raudonojo kryžiaus kraujo tarnyba
 • Pekino vėžio ligoninė.

Absolventai ėmėsi tokių vaidmenų kaip:

 • Vyriausiasis vykdomasis pareigūnas
 • Vykdomojo direktoriaus klinikinės paslaugos
 • Įmonės direktorius
 • Kokybės ir saugos vadybininkas
 • Subacute paslaugų vadybininkas
 • Slaugos direktorius.

Sveikatos administravimo studijos taip pat atveria galimybes dirbti susijusiose pramonės šakose, tokiose kaip sveikatos politika ir tyrimai, vyriausybės bendruomenių plėtra, sportas ir fitnesas.

Kurso aprašymas

Sveikatos administravimo magistras yra taikomoji programa, kuria siekiama parengti absolventus, turinčius praktinės patirties vadovaujant ir valdant projektus, sveikatos priežiūros agentūras, paslaugas ir programas.

Absolventai yra gerai pasirengę sėkmingai vadovauti bendram vadovų vaidmeniui arba kaip specialistai tokiose srityse kaip kokybės valdymas, projektų valdymas ar konkrečių sveikatos profesijų valdymas. Žinoma, nereikia baigti tyrimo disertacijos, bet padeda mokiniams tobulinti savo įgūdžius per pagrindinį mokymosi dalyką. Studentai projektuoja ir vykdo projektus darbo vietoje ir parengia straipsnius publikavimui.

Šis požiūris parengia ir praktinius valdymo, ir analitinius įgūdžius, taip pat reikalauja žinoti atitinkamą literatūrą ir svarbias teorines koncepcijas, pasitelkiant struktūruotą ir bendradarbiavimo ugdymo procesą.

Kursai siūlomi ne visą darbo dieną (pradedant bet kurį semestrą) arba visą darbo dieną (pradedant tik antrąjį semestrą). Programos tvarkaraštis skirtas prisitaikyti prie dirbančių studentų ir siūlo vakarinių, blokinių ir internetinių režimų derinį. Dieninių studijų studentai privalo pradėti studijuoti antrąjį semestrą.

Kursas skirtas mokymosi rezultatams

Kurso tiksliniai mokymosi rezultatai (CILOs) yra trumpi teiginiai, kuriuose apibrėžiama, ką studentai turėtų įrodyti, kad jie žino ir gali daryti iki kurso pabaigos.

 • Taikykite mokslinių tyrimų principus ir praktiką, kad būtų galima kritiškai vertinti sveikatos vadybos žinių kryptį ir taikyti vadovavimo ir vadovavimo praktiką.
 • Sintezės informaciją apie gyventojų poreikius, sveikatos priežiūros teikimo sistemas, finansavimo ir finansavimo tvarką bei vyriausybės politiką, skirtą kaupti, peržiūr ÷ ti, įgyvendinti ir vertinti įrodomąsias strategijas, kurios skatina gyventojų sveikatą ir maksimaliai padidina organizacinį potencialą.
 • Taikyti projektų valdymo priemones ir metodus, grindžiamus šiuolaikiniais teoriniais modeliais, skirtais pokyčiams ugdyti.
 • Įvertinkite ir apibendrinkite sveikatos sistemos ir sveikatos organizacijų išteklių paskirstymo sprendimų poveikį ir taikykite būsimiems išteklių paskirstymo sprendimams.
 • Nustatykite ir surinkite tinkamus duomenis, kad galėtumėte analizuoti veiklos rezultatus, kad pagerintumėte sveikatos priežiūros sistemos ar organizacijos veiklą, kad padidintumėte pacientų priežiūrą ir gyventojų sveikatos pasekmes.
 • Sukurti ir taikyti etinius įrodymais pagrįstus lyderystės įgūdžius, skirtus individams ir komandoms per skirtingą organizacinę aplinką.
 • Efektyvus idėjų ir informacijos perdavimas įvairioms auditorijoms ir skirtingiems nustatymams. Taikykite kritinę refleksinę praktiką, pritaikytą atsižvelgiant į skirtingų kontekstų ir suinteresuotųjų šalių grupių poreikius.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Skaityti daugiau

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Skaityti mažiau
Melburnas , Bendigo , Albury , Melburnas , Mildura , „Shepparton“ , Sidnėjus + 6 Daugiau Mažiau