Meistras slaugos (mnsg)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistras Slaugos registruotiems slaugytojų

Ar jūs RN nori atnaujinti savo kvalifikaciją arba tapti sveikatos priežiūros sektoriaus lyderiu? Mūsų magistras Slaugos yra skirta padidinti savo įgūdžius vadovavimo ir strateginio valdymo per savo dabartinę slaugos praktika. Be to, dėl pasirenkamųjų kursų ir mokslinių tyrimų galimybių variantai gali būti suderinta su savo asmeninės karjeros ambicijų.

Tyrimas Slaugos internete

Nesvarbu, kur jūs gyvenate pasaulyje, jūs galite mokytis internete su mūsų magistras Slaugos. Mūsų slaugos kursai yra skirti internetiniam tyrimo, todėl jūs galite tęsti darbą kaip RN.

Karjera rezultatai

Ar norėtumėte pasakyti strateginį vadovavimą savo palatos, ligoninėje ar organizacijoje? Mūsų magistras Slaugos bus padidinti savo karjeros galimybes slaugos ir sveikatos priežiūros valdymą.

Patekimo į rinką reikalavimai

  • Registruotas slaugytoja (patvirtinta kopija jūsų dabartinę metinę licencija sertifikatas reikalingas), turintis 3 metų bakalauro Slaugos iš Australijos universiteto ar jų atitikmens.
  • Nors nėra privaloma, kad būtų naudinga turėti klinikinę patirtį kaip registruotas slaugytoja.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitinka taikomus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja mažiausiai IELTS 6,5 arba ekvivalentu, Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimus galite kreiptis studijuoti universitete patvirtintą anglų kalbos programą.

Pakaitinis keliai

Formalus akreditavimo procesas ankstesnio mokymosi (APL), bus naudojamas įvertinti registruotas slaugytojų, be bakalauro laipsnių, kurie nori įeiti į programą dėl lygiavertės patirties ar kvalifikacijos pagrindu. Pareiškėjai turėtų susisiekti su programos koordinatoriumi, jei jie nori būti įvertintas priimti dėl šiuo pagrindu.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2017

Apie mokyklą

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Skaityti daugiau

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Skaityti mažiau
Toowoomba , Springfildas , Brisbenas , Australija internete + 3 Daugiau Mažiau