Meistras molekulinės onkologijos (mama)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

5

Įvadas ir tikslai

Molekulinė onkologijos magistro laipsnis - Mama, yra mokymo programa klinikinių onkologų, patologai, Hematologija ir kitų medicinos specialistų ar biomedicininių baigė studentai iš sričių, susijusių su naviko liga.

Mama yra unikali iniciatyva visame pasaulyje, su daugiau nei 100 išskirtinių profesorių kruopščiai atrinktų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Tarp mamos fakulteto aukštojo eksponentų molekulinės onkologijos atradimų ir turinį jie moko autoriai.

Mama programa siūlo Centro de Estudios Biosanitarios (CEB) (biomokslų studijų centras), bendradarbiaudama su CNIO ir turi Europos onkologijos mokyklos (ESO) rekomendaciją. Ji taip pat turi mokslinę paramą Ispanijos draugijos medicinos Onkologijos (SEOM) ir Ispanijos draugija Hematologijos donorystės ir terapijos (SEHH).

Mama numato mokymą molekulinės onkologijos remiantis tarpdisciplininiu požiūriu naviko liga, kuri turi teigiamą poveikį priežiūros įsikišimo. Studentas turės prieigą prie pagrindinių žinių apie kilmės ir raidos vėžio, iš pagrindinio mokslinių tyrimų ir klinikinės onkologijos metodika, žinomi modeliai fenotipų ekspresija navikų, taip pat kitų gydymo metodus remiantis molekulinės kelius dalyvaujančių kancerogenezėje.

Su šia programa jūs gausite pažangiausius mokymus onkologijos specialistai dvidešimt pirmajame amžiuje. Šiandien, klinikinę praktiką kompetencijos gali būti suprantama ne be gilių žinių apie molekulinius ligos ir be tinkamo diagnostikos, prognozės ir gydymo, atsižvelgiant į kiekvieno paciento molekulinių žymenų.

1

Kodėl daryti Šeimininką Molekulinės onkologijos?

 • Išplėstinė mokymas

Iš specialistų, susijusių su onkologinių ligų per medicinos ir po to specializacijos bakalauro gavo mokymo, neturi knistis giliau ir detaliai molekulinio pagrindu vėžio žinių. Šiandien, klinikinė praktika kompetencijos gali būti suprantama ne be molekulinio pagrindu ligos žinių.

 • Vedantis klinikinėje praktikoje

Diagnostika, prognozė ir gydymo remiantis molekulinės modelio pacientui leidžia pažangiausius klinikinę praktiką. Nauja gydymo strategijas, remiasi konkrečiais molekulinius taikinius inhibitorių arba blokuoti arba aktyvuojant tam tikrus maršrutus. Ji yra būtina specializuota mokymo, kad leidžia specialistams gilinti Molekuliniame pagrindu vėžio ir tuo pačiu metu pacientai naudos iš šio žinių.

 • Išplėstas į mokslinių tyrimų

Onkologija iš XXI amžiuje remiantis tyrimo eigą. Tik bendra Pritaikymo mokslinių tyrimų pastangos gali atnešti šiuos avansus pacientams. Tyrimai ir mokymas yra esminiai įrankiai spręsti vėžio kasdieninėje klinikinėje praktikoje. Abu požiūriai yra reikalingi teisingai pacientų gydymą.

2

Programa

Kreditai: 120 ECTS

Moduliai

 • Aš modulis ląstelių ir molekulinės biologijos vėžio
 • Modulis II molekulinės patologijos
 • III modulis Molekulinė Onkologija
 • Modulio IV tyrimų projektas

Lab stažuotės

Studentai gali imtis laboratorijos stažuotę mažose grupėse CNIO susipažinimo su naujausiomis technologijomis diagnozės, prognozės ir stebėsena auglio liga.

Baigiamasis tiriamasis darbas

Studentas atliks mokslinį projektą prižiūri vienas iš MOM direktorių.

Modality

Mama yra mokoma internete.

Studentas prieigą prie įrašytų klasių per CEB e-mokymosi platforma.

Mokytojo Power Point prezentacija bus prieinama studentams atsisiųsti.

Studentai gali siųsti užklausas mokytojų iš e-mokymosi platforma.

TRUKMĖ

12 mėnesių Pradžios data: Spalis 19., 2016

Laipsnis

Molekulinė onkologijos magistras Asmeninis o ne oficialus laipsnį, kurį suteikė Centro de Estudios Biosanitarios.

Moduliai akredituotos kompetentingai institucijai. Kreditai galioja VIEŠO darbo.

Fakultetas

Fakultete yra tarptautiniu mastu pripažįstamus mokslo ir onkologai iš institucijų, tokių Hasrvard-Beth Israel diakonė medicinos centras, Centro Nacional de Investigaciones Oncológicas (CNIO), MD Anderson Cancer Center, CSIC, Vall d'Hebron institutas de Recerca, be kita ko.

3

Moduliai

Modulis I dalis: ląstelių ir molekulinės biologijos vėžio (Rugsėjo 2016-2016 gruodis) Šis modulis apims pagrindines žinias apie ląstelių biologiją ir mechanizmų vėliava genų reguliavimo ir sukeltų pokyčių piktybinę transformaciją.

Molekulinių procesų bus peržiūrėtas, įskaitant genų kontroliuojančių ląstelių proliferaciją ir biologinį aktyvumą pagrindinių prokalbės onkogenų ir naviko slopintuvas genų ir sugadinimo pasekmes. Taip pat ištirti genetinės žalos ir Mutator maršruto kancerogenezėje remonto svarbą, apoptozės, ląstelių senėjimo ir įamžinimas procesų pagrindas, kamieninės ląstelės, angiogenezę ir limfangiogenezės ir naviko imunologija.

Pagrindiniai dalykai:

 • 1. Mobilusis, genai ir reguliavimas genų ekspresiją.
 • 2. Proto-Onkogeny ir Onkogeny.
 • 3. Naviko slopintuvai genai.
 • 4. Mobilieji procesus Kancerogeninis.

II modulis: molekulinės patologijos (Sausio 2017-2017 m) supratimą didaktinių pristatymus ir pasirinktinai laboratorinius darbus, pagrindinių aspektų molekulinės diagnostikos, techninio ir konceptualų pagrindą, jos įgyvendinimo klinikinėje praktikoje pasirinktose ligų.

Baigus modulio, studentas turi gebėti:

 • Suprasti pagrindinius terminus ir sąvokas molekulinės diagnostikos;
 • Suprasti konceptualią pamatus pagrindinių metodų, jų apribojimų ir programų;
 • Interpretuoti rezultatus šių metodų;
 • Interpretuoti ir vertinti mokslinius leidinius, remiantis tyrimų molekulinės patologijos;
 • Nustatyti pagrindines sritis patologijos, kur šie metodai gali būti praktinės naudojimo.

Pagrindiniai dalykai:

 • 1. imunohistocheminis.
 • 2. citogenetikai.
 • 3. Vėžys genomas.
 • 4. Genų ekspresijos reguliavimas ir analizė. Transkriptomika. MiRNAs.
 • 5. Proteomika.
 • 6. Epigenetics.

III modulis: Molekulinė Onkologija (Balandžio 2017-2017 birželis) Šis modulis yra aspektų epidemiologijos, kancerogeninio poveikio ir paveldėjimo ir analizuoja žinių apie naują atnaujintą peržiūros skirtingų požiūrių į narkotikų dizaino galimybes, dabartinė narkotikų paieškoje nukreiptas prieš molekulinių taikinių. Mes peržiūrėsime įvairių formų imuninės terapijos ir genų terapija, ir aptarti klinikinį tyrimą metodologiją ir taikymą molekulinius taikinius be diagnozės ir prognozės, problemas ir perspektyvas šioje srityje.

Pagrindiniai dalykai:

 • 1. Epidemiologija ir agentai, susiję su vėžio riziką.
 • 2. Šeimos Vėžys.
 • 3. Farmakologija ir priešnavikiniai agentai.
 • 4. Daugiau gydymo strategijas.
 • 5. Klinikiniai tyrimai metodika.

IV modulis: mokslinių tyrimų projektas

Studentai atliks tyrimų projektą, kuris gali būti sudarytas iš atlikti mokslinių tyrimų projektą sukurtas laboratorijose ir / ar ligoninėse, arba literatūros apžvalga apie priešvėžiniai terapijos leidžiančių susidomėjimą Molekulinės onkologijos tema, ar projektuojant mokslinių tyrimų projektą. Per priskirtas mėnesių atlikti mokslinių tyrimų projektą, studentas turės mokytojas. Labai svarbu turėti iš už tiriamąjį darbą mokytojas patvirtinimas gali būti įvertinta.

Reikalavimai ir Priėmimo

skirta

 • Specialistai Onkologijos
 • Specialistai patologijos
 • Specialistai Hematologijos
 • Specialistai radioterapijos
 • Kitos Absolventai ar Gydytojai biomokslai sritys, turinčios auglio liga interesų

Atranka ir terminai

Kandidatai turi turėti bakalauro laipsnį biomedicinos srityje. Jums reikia siųsti atnaujintą CV, tam, kad būtų įvertintos akademinei valdybai prieš priėmimo į programą.

Priėmimas

Siųsti savo CV: Eugenia Fernández Camara mefcamara@ceb.edu.es~~pobj

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Biosanitary Studies Center (CEB) is a company dedicated to consulting work practice, management consulting and teaching projects, research and development in the field of experimental sciences and hea ... Skaityti daugiau

Biosanitary Studies Center (CEB) is a company dedicated to consulting work practice, management consulting and teaching projects, research and development in the field of experimental sciences and health sciences. Skaityti mažiau