Meistras chiropraktikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dėka ekspertais programas ir žinomų žmonių į chiropraktikos profesijos vystymosi patarimus, BCC parengė unikali programa Studijų siekiama derinti chiropraktikos drausmę su pažangiomis mokymo strategijas, mokymosi ir vertinimo ,

Mokslas, menas ir filosofija

Chiropractic buvo pasikliaujant tradiciškai trimis ramsčiais: filosofijos, mokslo ir meno. Todėl, kuriant mokymo programas, mūsų akademinių komanda prioritetas buvo pasiekti pusiausvyrą tarp šių trijų ramsčių pusiausvyrą. Kadangi mokymo atitinka chiropractic principais, ji apjungia pagrindinius ir klinikinius mokslų tyrimą su gilia atspindys ant įgimtą gebėjimą mūsų kūno optimizuoti savo sveikatą.

Rodyti dviem mokykla

BCC yra tarptautinė mokykla su dviem oficialiosiomis kalbomis: ispanų ir anglų kalbomis. Pirmaisiais metais, mokymo klases bus verčiami vienu metu, taip pat remti kalbų kursai yra siūlomi studentams sekti pamokas tuo pačiu metu jie tobulina savo žinias. Per pastaruosius dvejus metus, o visos paskaitos bus dėstoma anglų kalba, bus Ispanijos praktiką.

Asmeniniai plėtros planas ir analitine praktika

Šie moduliai yra skirtos skatinti mokinių gebėjimą suprasti, ką jie mokosi ir kaip jie daro, ir padėti jiems apžvalgą, planuoti ir prisiimti atsakomybę už savarankiško mokymosi, kaip jie atranda savo vadovavimo įgūdžius ir komandos dvasia.

tyrimas

Mūsų mokymo programa leidžia iš pradžių, studentai pradeda suprasti ir plėtoti mokslinius tyrimus, įrodymais pagrįsta praktika ir kritinį analitinį mąstymą. Taigi, pastaraisiais metais į mokymo programą, mokiniai turės reikiamą pasirengimą priimti galutinį mokslinių tyrimų projektą.

Klinikinė patirtis

Lovos būdas svarbu nuo pat pradžių, todėl BCC suteikia studentams galimybę stebėti ir dirbti su chiropractors patyręs, o rūpintis pacientų BCC Chiropractic Centre. Per ketvirtuosius ir penktuosius metus, studentai bus chiropractic priežiūros pacientams pagal kvalifikuotų specialistų priežiūra.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2016

Apie mokyklą

Chiropractic is the largest natural health care profession in the world. Now established in over 70 countries, this rapidly growing discipline has 90,000 professionals trained at accredited colleges/u ... Skaityti daugiau

Chiropractic is the largest natural health care profession in the world. Now established in over 70 countries, this rapidly growing discipline has 90,000 professionals trained at accredited colleges/universities predominantly located in North America and Anglo-Saxon countries. Chiropractic is a primary contact health care profession that is well established in a number of countries around the world. Chiropractic focuses on the relationship between the body’s structure – mainly the spine – and it’s functioning, as regulated by the nervous system. Skaityti mažiau