Meistras burnos implantologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Oralinis implantologijos magistras

Magistro studijų programa "Oralinis implantologijos magistras" (MOI) buvo pristatyta "JW Goethe" universitete Frankfurte prie Maino, siekiant pasiūlyti pažangias akademines studijas oralinės implantologijos srityje tiek stomatologams iš Vokietijos, tiek užsienyje. Siekiama suteikti išsamią ir labai specializuotas teorines žinias ir praktinius įgūdžius.

Žinoma, yra dviejų metų modulinė visu etatu, absolventas studijų kursą JW Goethe universiteto Frankfurte prie Maino, kurio struktūra ir mokoma visiškai nepriklausomai nuo papildomų-Universiteto institucijų ir įmonių, susijusių su turinio ir finansai. Programa akredituota Vokietijos akreditavimo tarybos (ZEVA).

Geriamosios implantologijos srityje yra iš dalies pagrįsta labai sudėtingų tarpdisciplininių gydymo metodikas, kurie reikalauja tvirtą ryšį ir koordinavimą įvairiose srityse specializaciją. Dėl šios priežasties Kurso tikslas suteikti prioritetą labai racionaliai ir analitinį metodą mąstymo, kuris leis optimaliai patikrinimą ir suderinimą individualaus paciento diagnozę, pasirinktos gydymo metodas ir jos rezultatus.

Po sėkmingo magistrantūros kurso absolventai galės savarankiškai planuoja ir įgyvendinti koncepcijų už pacientams, kuriems reikia dantų implantų protezavimas gydymas. Absolventai taip pat turės įgūdžių, reikalingų pasirinkti, analizuoti ir visiškai integruoti į savo gydymo kurso sparčiai auga, tačiau tik mokslu pagrįstas, intervalas gydymo ir žinių šioje srityje.

Programos struktūra ir turinys - Oralinės implantologijos magistras

"Kelionė yra atlygis"

Šių mišraus mokymosi magistro kursas turi modulinę struktūrą ir bus palaikomi visų pirma anglų kalba. Kursas padalintas į septynias privalomų modulių ir rašytiniu magistro darbu.

Kiekvienas mokinys gali pasinaudoti interaktyvia mokymo medžiagą per interneto svetainę, siekiant stebėti ir remti nepriklausomą tyrimą ruošinio / perdirbimo etapo medžiaga per ir / seminarų ir mokymo vienetai, kurie vyksta ne universiteto miesteliu, taip pat nepriklausomo tyrimo atlikti praktikos metu ir priežiūros modulius. Be to, visi atveju dokumentai gali būti siunčiami į universitetą serveryje, todėl, kad tai gali būti vertinama siekiant užtikrinti kiekvieno studento praktinių įgūdžių kokybę.

Septyni privalomi moduliai

- "Basic teorija 1"
Nepriklausomas planavimas paprastų prosthetic- ir implantų terapijų likutinės kaulų.


- "Basic teorija 2"
Kaip aš modulio ir nepriklausomas chirurgijos ir protezavimo darbus paciento simuliatorius.

- "Rodymas"
Klinikinė kompetencija studentui bus patobulinta
per patirtį gyvų pacientų gydymo.

- "Priežiūra"
Klinikiniai kompetencijos ir vadovas įgūdžiai studentas
galima patobulinti aktyviai prižiūrimos pacientų gydymą.

- "Paciento gydymas"
Tikslas yra nepriklausomai vykdyti chirurgines procedūras
ir protezai poveikius paciento ir plėtros
kritiškai, atspindinti, profesinės kompetencijos.

- "Chirurginiai metodai"
Nepriklausomas planavimas sudėtingų protezavimo ant implantų gydymo
ir nepriklausomų chirurginės procedūros dėl pacientų.

- "Implanto protezavimas"
Nepriklausomas planavimas sudėtingų protezavimo ant implantų terapijos pacientams.

- "Magistro disertacijos"
Magistro disertacijos yra skirta parodyti, kad studentas yra tokioje padėtyje, kad savarankiškai analizuoti ir vertinti temą per burnos implantologijos srityje per nustatytą laikotarpį, naudojant moksliškai pripažintus metodus.

Priėmimo sąlygos

Siekiant, kad būtų galima dalyvauti magistrantūros studijų žinoma, jums reikės taip:

 • Užpildyta paraiškos forma
 • Pasirašyta Studentų deklaracijos forma
 • Licencija / akademinį išsilavinimą stomatologija (su oficialiu vertimu į anglų arba vokiečių)
 • Ne mažiau kaip 2 metų atitinkamą profesinę darbo patirties
 • Patirtis implantologijos ir protezavimo ant implantų srityse būtų privalumas
 • Puikios anglų kalbos žinios (TOEFL)
 • Motyvacinis laiškas
 • Gyvenimo aprašymas
 • Du rekomendacinius laiškus iš mentoriaus, profesoriaus ar darbdavio
 • 2 paso nuotraukas
 • Stojamieji egzaminai gali būti prašoma prieš atvykstant į VRM programa *

* Pareiškėjams iš užsienio siūlome telefoninius pokalbius lygiaverčiais egzaminą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Frankfurt University is a lively, urban, and cosmopolitan university that provides an excellent atmosphere in which to research, study, think, and create. The university was founded in 1914 through pr ... Skaityti daugiau

Frankfurt University is a lively, urban, and cosmopolitan university that provides an excellent atmosphere in which to research, study, think, and create. The university was founded in 1914 through private funding. Thus, the university owes its establishment to the link – which is characteristic for the city of Frankfurt – between dynamic research, the legacy of the Enlightenment, and the conscious commitment of the citizens of Frankfurt to the fundamentals of international trade and industry. Skaityti mažiau