Medicinos mokslų magistras (su specializacijomis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pasinaudokite medicinos mokslų magistru iš Charles Sturt University pasitelkdami medicinos mokslų Charles Sturt University . Medicinos mokslas nuolat tobulėja, atsirandant naujoms technologijoms ir priemonėms, siūlančioms nuolatines naujoves ir gerinančioms paciento diagnozavimo galimybes.

Jei esate medicinos specialistas, šis kursas suteikia jums galimybę plėsti ir tobulinti savo žinias ir supratimą apie pagrindines mokslo sąvokas ir naujausius tyrimų pasiekimus.

DNA Fragmentation. A dye marker on agarose gel used to separate DNA by a female scientist. The smaller fragments move faster, the larger ones move slower. This separation process is used to analyyze the size of DNA fragments, to map DNA, to separate fragments of DNA to create clones.

Kursas pabrėžia

Medicinos mokslo magistras (turintis specializacijų) yra platforma, kurioje galite gilinti savo tyrimų ar specialiųjų žinių žinias medicinos moksle - ugdydami savo integruotą supratimą apie pagrindines mokslo sąvokas ir tyrimų pažangą.

 • Kaupkite pažangiausius įgūdžius:
  Jūs išsiugdysite išsamias žinias ir supratimą apie pasirinktą specializaciją, atsižvelgiant į įgūdžius, reikalingus įvairioms karjeros galimybėms. Jei dirbate medicinos laboratorijos mokslininku, taip pat galite pasirinkti baigti patologijos specializaciją.
 • Holistinis požiūris:
  Dalykų įvairovė reiškia, kad galite savarankiškai skaityti, tyrinėti metodologiją ir tirti ekspertizę, naudodamiesi žmogiškųjų išteklių valdymo ir mokslinės bei klinikinės informacijos įsisavinimo, taip pat specialiųjų disciplinų žiniomis.
 • Lanksčios studijų galimybės:
  Galite pasirinkti išeiti iš kurso baigę pirmuosius keturis dalykus, turėdami medicinos mokslo baigimo pažymėjimą arba medicinos mokslo baigimo pažymėjimą (patologija). Taip pat galite pasirinkti išeiti baigę pirmuosius aštuonis dalykus su medicinos mokslo baigimo diplomu arba medicinos mokslo (patologijos) diplomu.
 • Pasirinkite savo dėmesio sritį:
  Baigti disertaciją vienoje iš daugybės studijų sričių, įskaitant hematologiją, imunologiją ir imunohematologiją; molekulinė biologija ir genetika bei medicininė mikrobiologija (įskaitant virusologiją ir parazitologiją); medicininė ir klinikinė biochemija; histopatologija ir citologija; laboratorijos kokybės valdymas; ir neuromokslas bei neurofiziologija. Taip pat gali būti svarstomos kitos temos, atitinkančios jūsų interesus, atsižvelgiant į prieinamumą priežiūros srityje.
 • Pristatė pramonės vadovai:
  Mūsų dėstytojai yra gerai žinomi tiek dėstymo, tiek mokslinių tyrimų srityje - tai derinys, užtikrinantis, kad studentai gauna ne tik kokybišką išsilavinimą, bet ir ryšį su darbo galimybėmis pramonėje, profesijose ir viešajame sektoriuje. Mūsų tyrimų programos yra įvairios, sukuriančios jaudinančią aplinką, kurioje studentai susiduria su naujausiais moksliniais tyrimais įvairiose disciplinose.

Karjeros galimybės

Taikykite savo pažangiausius įgūdžius, kad galėtumėte tobulinti savo specializacijos sritis patologijos, klinikinės fiziologijos ir biomedicininių tyrimų srityse. Klinikinės fiziologijos srityje suteiksite patirties ligoninėse ir sveikatos priežiūros įstaigose ištirti ir stebėti žmogaus fiziologines sistemas, tokias kaip kvėpavimo, nervų ir širdies sistemos; diagnozuoti fiziologinius sutrikimus ir ilgalaikes ligas. Kaip biomedicininių tyrimų specialistas, jūs sujungsite mokslą ir technologijas, kad atliktumėte ir patobulintumėte tyrimus ir analizę, susijusius su žmogaus kūnu, ir parengsite modelius ir sprendimus, kurie pagerins medicinos ir sveikatos rezultatus.

Dalykai

Kiekvienam 8 taškų dalykui, kurį esate įtraukę, turėtumėte tikėtis, kad praleisite 10–12 valandų per savaitę dirbdami užduotis ir priskirtus skaitymus, dėstymo pagalbą, individualius ar grupinius tyrimus / studijas, forumo veiklą, mokymąsi darbo vietoje ir lankydamiesi paskaitose, gyvenamosiose vietose mokyklos ar egzaminai.

Jei per sesiją mokotės keturių dalykų, tai prilygsta dieniniam darbui. Kai kurių dalykų darbo krūvis gali skirtis dėl patvirtinto kurso projekto.

Baigimo reikalavimai

Būdamas Charles Sturt University studentu, visą savo kursą esi atsakingas už tai, kad toliau tobulintum anglų kalbos, raštingumo ir skaičiavimo įgūdžius, kurie atitiktų tavo discipliną. Ši nuolatinė plėtra leis efektyviai dalyvauti kursuose ir absolventams, pasirengusiems patekti į darbo jėgą.

Baigę studentai turi patenkinamai surinkti 96 balus.

Tarptautiniai studentai

Įgykite tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją kartu su Charles Sturt University viename iš mūsų ryškių regioninių miestelių arba mokykitės internetu iš savo namų patogumo - bet kurioje pasaulio vietoje!

Atkreipkite dėmesį: jei pasirinksite mokytis internetu Charles Sturt University , kurso studijų būdas neatitiks būtinų Australijos studentų vizų išdavimo reikalavimų.

Patekimo reikalavimai

Šis kursas galimas pareiškėjams, turintiems 3 ar 4 metų bakalauro laipsnį atitinkamoje srityje arba vieną iš šių Charles Sturt University baigimo pažymėjimų arba aukštojo mokslo diplomus:

 • Kvėpavimo mokslo baigimo pažymėjimas
 • Astmos ir kvėpavimo sistemos baigimo pažymėjimas
 • Genetinio konsultavimo diplomas

Kandidatai, ketinantys baigti patologijos specializaciją, turės ne trumpiau kaip 2 metus dirbti visą darbo dieną dirbdami medicinos laboratorijos mokslininku (arba lygiaverčiu).

Anglų kalbos reikalavimai

Paprastai stojant į daugumą Charles Sturt University kursų galite patenkinti anglų kalbos mokėjimo (ELP) reikalavimus atlikdami vieną iš šių veiksmų:

 • Pateikti įrodymus, kad esi baigęs pakankamą studijų lygį anglų kalba.
 • Gauti akademinį IELTS per pastaruosius 2 metus, o minimalus bendras balas yra 6, o joks individualus balas nesiekia 5,5.
 • Čarlzo Sturto kvalifikacijos, laikomos lygiaverte akademiniam IELTS (ir jos minimaliais balais), įgijimas.

Parama

Kalbant apie magistrantūrą, mes suprantame, kad sėkmės pagrindas yra tinkamos rūšies palaikymas. Jums patiks lankstus mokymasis, kuris leis jums pritaikyti studijas jūsų gyvenime jums tinkamu metu. Mūsų komanda yra tik telefono skambučiu ar el. Paštu ir jūs netgi galite naudoti mūsų internetinius pokalbius iškilus bet kuriems klausimams. Mes taip pat galime padėti jums susieti stipendijas, dotacijas, paskolas ir pagalbą, dėl kurių tolesnės studijos gali tapti prieinamos. Charles Sturt University mes esame su jumis kiekviename žingsnyje.

Pagrindiniai klausimai

 • Charles Sturt University yra pirmaujantis Australijos regioninis universitetas. Charles Sturt miesteliai yra mažos, draugiškos bendruomenės, įsikūrusios gyvybingose regioninėse Australijos vietose.
 • Charles Sturt University yra Charles Sturt University absolventų užimtumas. Daugiau Charleso Sturto studentų darbą gauna greičiau nei bet kurio kito Australijos universiteto laipsniai. (Gerų universitetų vadovas 2020/21).
 • Charleso Sturto požiūris į mokymą ir mokymąsi kartu su praktine patirtimi užtikrina, kad absolventai turėtų geriausias galimybes pradėti savo pasirinktą profesiją.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are ... Skaityti daugiau

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are skilled, confident and ready to get to work. Skaityti mažiau
Albury , Bathurst , Oranžinė , Port Macquarie , Wagga Wagga , Kanbera + 5 Daugiau Mažiau