Medicinos magistrantūros (rez) vėžys

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vėžinės medicinos magistrantūra suteiks studentams naujų žinių apie tai, kaip precizinis vaistas gali pagerinti ir formuoti būsimą sveikatos apsaugą. Studentai įgis praktinės molekulinių metodų ir įrangos / prietaisų, naudojamų šiuolaikinėje molekulinėje laboratorijoje, patirties; Kursas suteiks laboratorinių ir tyrimų įgūdžių, taikomų įvairiose mokslo disciplinose palaikomoje mokymosi aplinkoje, mokymą. Pagrindinis šios daug tyrimų reikalaujančios programos tikslas yra 38 savaičių mokslinių tyrimų projektas (vykdomas abu semestrus), kurio metu studentai vykdo praktinių tyrimų mokymą aktyvių tyrimų grupių pagalba. Per dėstomus modulius studentai gebės įvertinti, kaip nauji terapiniai metodai gali būti naudojami pacientams suskirstyti į gydymo grupes, siekiant geresnio klinikinio valdymo (stratifikuota / tiksli medicina). Jie stebės tiksliųjų vaistų pristatymą per ekskursijas po Šiaurės Airijos vėžio centrą.

Antrame semestre yra pasirenkamų modulių, leidžiančių studentams ištirti pagrindinius kancerogenezės principus ir pritaikomąjį požiūrį (įskaitant pažangiausias technologijas), kurie leidžia vėžio mokslininkams ir gydytojams patobulinti mūsų supratimą ir vėžio gydymą. Tiksliosios vėžio medicinos sraute pateikiama išsami dabartinio vėžio bruožų supratimo analizė nuo genetinių / epigenetinių pokyčių, ląstelių ciklo kontrolės ir metastazių / angiogenezės vaidmens iki programų, kurios padėtų diagnozuoti vėžį anksčiau, patobulinti gydymą, racionaliai suprojektuoti, kūrimo. klinikinius tyrimus ir sumažina atsparumą chemoterapijai.

Radiacinės onkologijos srovė sukurs įgūdžius suprasti biologinius radioterapijos principus ir jų klinikinius pritaikymus gydant vėžį. Tai apima fizinį ir cheminį radiacinės sąveikos pagrindą ir biologines radiacijos apšvitos pasekmes. Aptarsi radiacinės onkologijos klinikiniai aspektai, įskaitant pažangiojo radioterapijos pristatymo principą, vėžio vaizdavimo technologijas ir biologinių žymenų atradimą.

Svarbu tai, kad abu srautai rodo, kaip mūsų geresnis molekulinių procesų, skatinančių vėžio augimą ir plitimą, supratimas gali būti "išverstas" į mokslinius tyrimus atliekančius magistrantūros projektus, siekiant pagerinti vėžio pacientų gydymą ir išgyvenimą.

Pabrėžia

Tvirti ryšiai tarp mūsų ir biotechnologijų ir biofarmacijos sektorių yra perspektyvi transliavimo aplinka, kartu plečiant jūsų karjeros galimybes.

Pasaulinės galimybės

Partnerystė su Nacionaliniu vėžio institutu (NCI) ir Medicinos, odontologijos ir biomedicinos mokslų mokykla suteikia galimybę studijuoti JAV. Ši 4 metų doktorantūros mokymo programa (DTP) suteikia studentams galimybę vykdyti antrosios pakopos studijų programą pirmaisiais metais QUB, po to - doktorantūros laipsnį NCI 2–4 metais.

Pramonės nuorodos

Tvirti ryšiai tarp mūsų ir biotechnologijų ir biofarmacijos sektorių yra perspektyvi transliavimo aplinka, kartu plečiant jūsų karjeros galimybes.

Pasaulinės klasės įrenginiai

Programa bus dėstoma Vėžio tyrimų ir ląstelių biologijos centre, specialiai tam sukurtame institute, esančiame Sveikatos mokslų universiteto miestelio centre, galinčiame pasigirti moderniausiomis mokslinių tyrimų galimybėmis.

Tarptautiniu mastu žinomi ekspertai

Šioje srityje turime gerą vardą tarptautiniu mastu; didelio poveikio recenzijos leidiniai; nemažas tarptautinis mokslinių tyrimų finansavimas ir sėkmingų „spin-out“ kompanijų įkūrimas.

A female pharmacist is examining a vial in a pharmacy.

Kurso struktūra

Studentai gali stoti visą dieną (1 metai). Studentai įsisavins 3 pagrindinius modulius (40 CATS), iš kurių 2 yra 1 semestro metu ir 3-iojo pagrindinio modulio kursai vyksta visus metus.

2 semestre yra du pasirenkami srautai, tačiau pasirenkami moduliai (ty srautai) bus vykdomi tik su mažiausiai 6 dalyviais.

 1. Tikslių vaistų nuo vėžio srautas (20 CATS)
 2. Spindulinės onkologijos ir medicininio vaizdo (ROMI) srautas (20 CATS)

Studentai taip pat vykdo intensyvų 38 savaičių tyrimų projektą (60 CATS)

Magistrantūra suteikiama studentams, sėkmingai baigusiems 120 dėstomų dalykų modulių ir tyrimų projektą. (60 kačių)

Studentai, sėkmingai išlaikę 120 CATS taškų, gali gauti „Diploma Exit“ kvalifikaciją.

Studentams, sėkmingai išlaikiusiems 60 CATS taškų, suteikiama „Certificate Exit“ kvalifikacija.

1 semestras

 • Tyrimai Translational: nuo koncepcijos iki komercializacijos (pilni metai)
 • Vėžio diagnostika ir gydymas (1 semestras)
 • Vėžio biologija (1 semestras)

2 semestras

Studentai atliks pasirinkimą iš šių modulių:

 • Tikslus vėžio srautas
 • Vėžio genetika ir genomika
 • Transliacinis vėžinis vaistas
  arba
 • Spindulinė onkologija ir medicininis vaizdavimas (ROMI)
 • Radioterapijos biologija
 • Klinikinis spinduliavimas
 • Mokslinių tyrimų projektas
 • Disertacija

Karjeros galimybės

Ši programa suteiks jums įgūdžių dirbti pritaikomojo medicinos aplinkoje akademinėje ar ligoninės aplinkoje bei biotechnologijų / farmacijos pramonėje. Jūs įgysite įžvalgos apie finansinius, vadybos ir verslumo aspektus, susijusius su pritaikomuoju tyrimu, taigi galite baigti darbą pramonėje arba galbūt inicijuoti savo „spin-out“ įmonę. Jūs taip pat galėsite, jei norite, pereiti į daktaro laipsnį biomedicinos disciplinoje.

Karalienės magistrantai gauna išskirtinę naudą. Unikalios iniciatyvos, tokios kaip „Degree Plus“ ir „Researcher Plus“, sustiprina mūsų įsipareigojimą įsidarbinti, o novatoriškos lyderystės ir vykdomosios programos kartu su integruota verslo ekspertų pagalba padeda mūsų studentams užimti svarbiausias lyderio pozicijas tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Be šios magistrantūros programos siūlomų išsamių mokymų, QUB aukštesnioji mokykla siūlo papildomus kursus, pradedant projektų valdymu ir lyderystės kvalifikacija, baigiant asmeninių įgūdžių ugdymu, pavyzdžiui, akademinio rašymo ir pristatymo įgūdžiais.

Užimtumas po kurso

Kadangi tai yra intensyvus tyrimas, daugelis mūsų studentų toliau siekia tolesnio doktorantūros studijų sveikatos priežiūros moksliniuose tyrimuose Sveikatos mokslų institute čia, Queen's ir kitose akademinėse institucijose. Kiti pradeda dirbti įvairiais vaidmenimis tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose Šiaurės Airijoje ir tarptautiniu mastu. Toliau pateikiama keletas darbo vietų, kurių jie ėmėsi:

 • Mokslininkas, Randoxas
 • Curtino universiteto mokslinis bendradarbis, Pertas, Australija
 • Asmens kolegų peržiūros pareigūnas-BBSRC
 • Projekto koordinatorius "Almac Group"
 • Tyrimų projekto koordinatorius, "Almac Diagnostics"
 • Aukštasis programinės įrangos inžinierius BT TSO

Mokymasis ir mokymasis

Šio kurso mokymosi galimybės pateikiamos toliau.

"Queen's" siekiame sukurti kokybišką mokymosi aplinką, apimančią intelektualųjį smalsumą, inovacijas ir geriausią mokymosi, mokymo ir studentų paramos praktiką, kad studentai galėtų pasiekti visą savo akademinį potencialą.

Šiuo atveju mes tai darome pateikdami daugybę mokymosi patirties, leidžiančių mūsų mokiniams bendradarbiauti su dalykų specialistais, kurti atributai ir perspektyvos, kurios juos aprūpins gyvybe ir darbe, skatinančiu jų vystymąsi kaip nepriklausomus besimokančius visą gyvenimą.

Klasės kartos skiriasi visą rytą, po pietų ir vakare, taip pat paskaitos, praktinės patirties ir savarankiško tyrimo, siekiant padidinti įsidarbinimo galimybes.

Studentai atlieka savo tyrimo projektą visoje programoje, dėl kurios gali prireikti dirbti (prižiūrimi) ne darbo valandomis, įskaitant savaitgalius.

Vertinimas

Vertinimas yra žodinių pristatymų ir rašytinių užduočių derinys. Tyrimo projektas yra parengtas kaip disertacija.

Įėjimo reikalavimai

Absolventas

Paprastai minimalus 2,1 pagyrimo laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija, priimtina Universitetui dėl atitinkamo biologinio dalyko. Lygiaverčių profesinių kvalifikacijų (MBBS, BDS ar BVSc) įrodymai ar patirtis bus svarstomi individualiai.

Medicinos ir stomatologijos kandidatų sąveika

 1. QUB
  Tarpdisciplininiai medicinos ir odontologijos studentai QUB bus laikomi, jei jie sėkmingai pabaigė trečiuosius kurso kursus per pirmąjį bandymą ir pasiekė bent aukštesnį antrosios klasės pagyrimo laipsnį. Tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad jie turi leidimą bendrauti iš medicininio švietimo direktoriaus arba odontologijos.
 2. Išorinis
  Išorinis medicinos ar stomatologijos studentas, norintis atlikti interkaliaciją, turi būti sėkmingai atlikęs visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kreipiasi. Išoriniai tarptinkliniai kandidatai taip pat turėtų įsitikinti, kad turi savo medicinos universiteto medicinos / stomatologijos bakalauro vadovo ar jam lygiaverčio leidimo leidimą.
 3. Tarptautinis
  1. Kandidatai, kurie šiuo metu studijuoja užsienio medicinos (pvz., MBBS ar MbChB) ar stomatologijos laipsnį universitetui priimtinoje įstaigoje, gali kreiptis.
  2. Kandidatai turi būti išlaikę visus įvertinimus per pirmąjį bandymą tais metais, kuriais jie kandidatuoja, paprastai trečiaisiais metais baigę 5 metų programą arba 4-aisiais metais baigę 6 metų programą.
  3. Norint patvirtinti suderinamumą, gali būti reikalaujama, kad kandidatai pateiktų išsamią medicinos ar stomatologijos mokymo programą.

Tarptautiniai studentai

Norėdami gauti informacijos apie tarptautinius kvalifikacijos atitikmenis, prašome patikrinti konkrečią informaciją apie savo šalį.

Anglų kalbos reikalavimai

Būtina įrodyti, kad IELTS * balas yra 6,5, ne mažesnis kaip 6,0 bet kuriame komponente, arba lygiavertė Universitetui priimtina kvalifikacija. * Paimta per pastaruosius 2 metus.

Tarptautiniai studentai, pageidaujantys kreiptis į Queen's University Belfast (ir kuriems anglų kalba nėra jų pirmoji kalba), turi sugebėti parodyti savo anglų kalbos žinias, kad galėtų visiškai išnaudoti jų studijas ar tyrimus. Ne Europos ekonominės erdvės valstybės piliečiai taip pat turi atitikti Jungtinės Karalystės vizų ir imigracijos (UKVI) imigracijos reikalavimus anglų kalba vizų tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie anglų kalbos reikalavimus EEE ir ne EEE piliečiams, apsilankykite: www.qub.ac.uk/EnglishLanguageReqs.

Jei norėtumėte tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius prieš įstoję į šią studijų programą, INTO Queen's University Belfast siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius, norint įstoti į šį laipsnį.

Dėl COVID-19 pandemijos, nuo 2020 m. Birželio iki rugsėjo mėnesio mes siūlysime akademinius anglų kalbos ir ikiseansinius kursus internetu.

 • Akademinė anglų kalba: intensyvus anglų kalbos ir studijų įgūdžių kursas sėkmingam universitetinio studijų laipsniui
 • Išankstinė sesija English: trumpas intensyvus akademinis anglų kalbos kursas, skirtas studentams, pradedantiems Queen's University Belfast studijų programą ir kuriems reikia tobulinti anglų kalbą.

Mokestis už mokslą

Šiaurės Airija (NI) 6 140 svarų sterlingų
Anglija, Škotija arba Velsas (GB) £ 6 900
Kita (ne JK) ES 6 140 svarų sterlingų
Tarptautinis 20 800 svarų sterlingų

Visos nurodytos studijų kainos yra už 2020–21 mokslo metus. Mokestis už mokslą bus didinamas kasmet, didinant infliaciją, nebent būtų aiškiai nurodyta kitaip.

Magistrantūros paraiškų teikimo sąlygos

 • Dėl didelės paklausos yra nustatytas paraiškų pateikimo terminas.
 • Norėdami užsitikrinti savo vietą trasoje, turėsite sumokėti 400 svarų sterlingų užstatą.
 • Ši pasiūlymo sąlyga papildo visus akademinius ar anglų kalbos reikalavimus.

Papildomos kursų išlaidos

Visi studentai

Priklausomai nuo studijų programos, gali būti papildomų išlaidų, kurios nėra padengiamos už mokslą, į kurias studentai turės atsižvelgti planuodami studijas.

Studentai gali pasiskolinti knygų ir naudotis internetiniais mokymosi šaltiniais iš bet kurios Karalienės bibliotekos. Jei studentai nori įsigyti rekomenduojamus tekstus, o ne skolintis juos iš universiteto bibliotekos, teksto kainos gali svyruoti nuo 30 iki 100 svarų. Be to, studentai turėtų skirti nuo 30 iki 75 svarų sterlingų per metus kopijavimui, atminties kortelėms ir spausdinimo išlaidoms padengti.

Studentai, kurie stažuojasi arba studijuoja užsienyje, yra privaloma arba pasirenkama programos dalis, turėtų žinoti, kad turės padengti papildomas kelionės ir pragyvenimo išlaidas.

Jei programa apima svarbų projektą ar disertaciją, gali kilti išlaidų, susijusių su transportu, apgyvendinimu ir (arba) medžiagomis. Suma priklausys nuo pasirinkto projekto. Taip pat gali reikėti papildomų išlaidų spausdinimui ir įrišimui.

Studentai gali apsvarstyti galimybę įsigyti elektroninį prietaisą; išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto modelio specifikacijos.

Taip pat imami papildomi mokesčiai už diplomų įteikimo ceremonijas, egzaminų laikymą ir baudas bibliotekoje.

Vaistų nuo vėžio išlaidos

Studentai turi galimybę išsinuomoti spintelę, mokėdami 5 svarus už mokslą per metus.

Kaip finansuoti studijas?

Ekonomikos departamentas teiks studijų paskolą iki 5500 svarų sterlingų vienam NI / ES studentui podiplominėms studijoms.

Antrosios pakopos paskolų sistema JK siūlo vyriausybės remiamas studentų paskolas iki 10 609 svarų sterlingų, skirtų dėstomiems ir tiriamiesiems magistrantūros kursams visose srityse. Kriterijus, tinkamumą, grąžinimo ir paraiškos informaciją galima rasti JK vyriausybės tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the wo ... Skaityti daugiau

Founded in 1845 as Queen's College Belfast, we became an independent university in 1908. Today, we are ranked in the top 173 universities in the world (QS World Rankings 2020) in the top 140 in the world for graduate prospects (QS Graduate Employability Rankings 2020), and a member of the Russell Group of UK research-intensive universities, combining excellence in research and education with a student-centred ethos. Skaityti mažiau