Read the Official Description

CDI College medicinos laboratorijos asistento / techniko diplomo programa rengia studentus už karjeros iššūkius, dirbančius medicinos laboratorijoje.

Programa sujungia teorinius ir praktinius laboratorijos darbo elementus gerai įrengtoje klasėje / laboratorijoje. Studentai supažindinami su pagrindiniais mokslo principais, įskaitant anatomijos, fiziologijos ir medicinos terminologijos pagrindus, klinikinę chemiją, laboratorinę mikrobiologiją, hematologiją ir imunohematologiją, širdies ir kraujagyslių sistemą, įskaitant EKG ir gyvybiškai svarbius požymius, analizę iš šlapimo pūslės ir kūno skysčiuose, paruošimo pavyzdžius, klinikinius patologija, citologija ir histologija.

Šios programos absolventų karjeros galimybės apima darbą privačiose diagnostinių tyrimų laboratorijose, visuomenės sveikatos laboratorijose, ligoninių laboratorijose arba ambulatoriniuose skyriuose, kokybės kontrolės laboratorijose (maisto testavimo pramonėje, kaip pagalbinės technikos specialistams), draudimo kompanijoms kaip mobilioms medicinos laboratorijoms, veterinarijos laboratorijoms, gydytojo biuro ar klinikų ir kitų tipų medicinos įstaigos nustatymus.

Program taught in:
Anglų

See 20 more programs offered by CDI College »

Last updated March 30, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date