Medicinos ir vaizdinės radiacijos MHSc

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Radiografas yra sveikatos priežiūros specialistas, kurio specializacija - vaizdo gavimo metodai, padedantys diagnozuoti įvairias ligas. Visi rentgenografai yra užregistruoti Pietų Afrikos sveikatos profesijų taryboje (HPCSA).

Medicininės ir vaizduojamosios radiacijos MHS tikslas yra sudaryti absolventus, kurie būtų kompetentingi atlikti mokslinius tyrimus, vadovaujant minimaliai pasirinktai sričiai, ir prisidėti prie žinių toje srityje kūrimo. Tyrimo problema, jos pagrindimas, procesas ir rezultatas turi būti aprašomi disertacijoje, kuri atitinka visuotinai priimtas šių lygių tyrimų normas.

Nacionalinis vėžio institutas / Unsplash

University of Johannesburg „Ateitis. Iš naujo įsivaizduojama. “ nėra paprasčiausia frazė

Institucija imasi iniciatyvos visoje Afrikoje 4-osios pramonės revoliucijos mąstymo srityje, permąstydama visų disciplinų ateitį. 4IR yra kita industrializacijos banga, kurią turime suprasti ir formuoti, kad galėtume kurti šios šalies - ir Afrikos žemyno - ateitį. taip turtingai nusipelnei. 4IR yra ne tik robotika ir automatika; kalbama apie visuomenės pažangą suteikiant žmonėms galių ir kartų kartoms.

Pasauliui žengiant į priekį į 4-ąją pramonės revoliuciją, taip pat ir UJ su „Education 4IR“ - įtraukdami 4IR mąstymą ir technologijas į mokymo programą per įvairius kursus ir naudodamiesi novatoriškomis mišraus mokymosi technologijomis. Tai reiškia, kad UJ absolventai yra geriau pasirengę suvokti verslo ir pramonės ateitį, nes AI ir 4IR vaidina didesnį vaidmenį mūsų gyvenime ir darbe.

University of Johannesburg - mūsų pareiga išdidžiai ir drąsiai apkabinti būsimus mūsų šalies vadovus ir juos drąsiai vedžioti po neįsivaizduojamą 4IR kompleksiškumą, kad jie galėtų visapusiškai pasinaudoti ir suteikti geresnį rytojų. Būsimi vadovai kaip jūs! Čia vedame drąsų pokalbį; stumti ir formuoti naujo rytojaus dizainą. Čia mes imamės veiksmų ir kuriame naują pasaulį.

kontaktas

Ponia Raihaanah Pieterse
Tel .: 011 559 6073
El. Paštas: rpieterse@uj.ac.za

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau