Medicinos ir sveikatos paslaugų vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Medicinos ir sveikatos paslaugų valdymas

Imk savo karjerą į kitą lygį

Medicinos ir sveikatos paslaugų valdymo bakalauro laipsnį teikia sveikatos priežiūros specialistai, turintys asocijuotojo laipsnį susijusių sričių sveikatos srityje, turintys įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų vadovams ir vadovams sveikatos priežiūros įstaigose.

Sužinokite iš pramonės patirties fakulteto, kuris iš pirmo žvilgsnio supranta strategijas, taktiką ir kasdieninius savo srities poreikius.

Programos pagrindas yra pagrindas valdymo ir žmogiškųjų išteklių srityje, taip pat sveikatos priežiūros įstatymų ir bioetikos, kokybės gerinimo, projektų valdymo, ekonomikos, įrodymais pagrįstos praktikos ir tyrimų, politikos ir lyderystės sričių specifika. Specializacijos leidžia pritaikyti programą į jūsų pasirinktą karjeros kelią, kiekviena specializacija siūlo pasirenkant mokymo ir suaugusiųjų mokymąsi:

Specializacijos

  • Medicinos pagalba: daugiausia dėmesio skiriama medicinos praktikos valdymui, įskaitant apskaitos ir atsiskaitymo procedūras bei informatiką.
  • Pirmasis chirurginis asistentas: įtrauktas nykštukinis projektas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama dabartinėms chirurginės pagalbos, kodavimo ir kompensavimo praktikos temoms bei informatikai.
  • Chirurginės technologijos: įskaitant organizacinį elgesį, visuomenės sveikatos statistiką ir informatika.
  • Sveikatos informacijos valdymas: daugiausia dėmesio skiriama pažangiosioms sveikatos priežiūros informatikoms, informacijos valdymui, pajamų valdymui ir atitikčiai bei sveikatos priežiūros duomenų analizei.
  • "General Healthcare": pasirinkite kursus vadybos, apskaitos ir atsiskaitymo, tarpprofesinio sveikatos priežiūros bendradarbiavimą, marketingo, tyrimų ir ataskaitų rašymo bei informatikos vadovus.

Pasiruoškite tapti medicinos srities lyderiu

"ANU medicinos ir sveikatos ir paslaugų valdymo programoje įgysite reikiamų realaus pasaulio įgūdžių, kuriuos turėsite tobulinti savo karjerą."

eLearning per ANU

American National University , mes manome, kad kiekvienas turi turėti galimybę tobulinti savo išsilavinimą ir siekti savo karjeros tikslų. Mes siūlome užsiėmę moksleiviai bakalauro ir magistrantūros programose pasirinkdami pamokas per mūsų patogią e-mokymosi platformą. Kaip ANU e. Universiteto studentas, gausite tą pačią karjeros orientuotą švietimo ir asmeninio dėmesio iš savo fakulteto ir personalo, kurį mokiniai gauna mūsų klasėse, įskaitant akademinį konsultavimą, mentorystę ir karjeros paslaugas. Vienintelis skirtumas yra tas, kad galite pasirinkti, kada studijuoti, kad jis veiktų pagal jūsų tvarkaraštį, paliekant jums daugiau lankstumo, kad galėtumėte subalansuoti gyvenimo prioritetus.

Kaina

PASTABA: ši programa yra siūloma 100% internetu per ANU eNews universitetą daugelyje valstybių. Jei norite sužinoti daugiau apie programos prieinamumą jūsų valstybėje, prašau kalbėtis su "Admissions".
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. ... Skaityti daugiau

In 1886, a group of visionary educators and business leaders saw the need for a higher education institution focused on career-based training to meet workforce needs in the southeastern United States. Together they founded what is now known as American National University with the intent of training workers in business, banking, accounting, administration, and other skilled professions. Skaityti mažiau
Salemas , JAV internete , Pikevilis , Leksingtonas , Roanoke + 4 Daugiau Mažiau