Medicinos ir radiacinės fizikos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, medicinos ir spinduliuotės fizikai dirba įvairiose srityse, susijusiose su žmonių sveikata. Jie yra susipažinę su jonizuojančiosios ir nejonizuojančiosios spinduliuotės, naudojamos spinduliuotės medicinoje, aspektais. Jie yra susipažinę su įvairiomis terapinės spinduliuotės onkologijos formomis, taip pat įvairiais diagnostinės spinduliuotės vaizdavimo metodais ir mechanizmais, kaip tokios spinduliuotės sąveikauja su žmogaus kūnu. Jie taip pat yra susipažinę su įdomiomis naujomis spinduliuotės medicinos technologijomis, kuriomis siekiama toliau gerinti žmonių ligų gydymą.

Šis laipsnis

Medicinos ir radiacinės fizikos bakalauras yra labai praktinis su dideliais praktiniais komponentais visuose tiriamuose dalykuose, kad papildytų pagrindinius teorinius fizinius principus.

Siekiant užtikrinti aukščiausią pramonės dalyvavimo lygį, profesionalūs medicinos fizikai iš stambiausių ligoninių ir pagrindiniai pramonės atstovai pristatys pagrindines paskaitas ir praktinį darbą, taip pat bendrai prižiūrės mokslinių tyrimų projektus.

Antraisiais metais gausite praktinę patirtį fotonų, neutronų ir įkrovos dalelių fizikoje bakalauro fizikos laboratorijose, taip pat atlikite keliones į greitintuvo įrenginius, tokius kaip Australijos branduolinio mokslo ir technologijų organizacija (ANSTO). Trečiaisiais metais taip pat gausite praktinės patirties, ypač elektroninių ir rentgeno medicinos fizikoje vėžio gydymo centruose ir per ANSTO.

Jūs baigsite stiprią fizikos foną, taip pat specialius teorinius, praktinius ir programavimo įgūdžius radiacinėje medicinoje, kurie yra būtini norint rasti darbą ligoninėse, mokslinių tyrimų laboratorijose ar susijusiose pramonės šakose. Jei tęsite studijas į garbę ar magistro laipsnį, sužinosite apie branduolinę mediciną, radiobiologiją ir radiacinę saugą ligoninėse.

Ką mokysi

Jūs sužinosite, kur medicininė fizika yra svarbiausia: ligoninėse, klinikose ir branduolinių mokslų tyrimų įrenginiuose. Šiame kurse gausite žinių, susijusių su branduoline medicina, radioterapijos fizika, spinduliuotės transporto fizikos modeliavimu, detektorių ir prietaisų fizika bei duomenų analize.

Kursų mokymosi rezultatai

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

 1. Nustatyti su medicinine spinduliuote susijusius instrumentus ir taikyti metodus, susijusius su diagnostikos vaizdavimu ir radiacine onkologija.
 2. Palyginkite teorinę, praktinę ir profesinę informaciją ir perduokite žinias, idėjas ir procedūras kitiems sveikatos priežiūros specialistams / specialistams, tyrėjams ir kitiems pagrindiniams suinteresuotiesiems subjektams.
 3. Nustatyti biologinį spinduliuotės poveikį ir jo taikymą radiacinei saugai ir spinduliuotei.
 4. Taikyti žinias apie pagrindinę žmogaus kūno struktūrą ir funkciją, susijusią su klinikine diagnostika ir radiacine onkologija.
 5. Klasifikuoti spinduliuotę ir radioaktyvumą, jo savybes, matavimo vienetus, dozimetrijos matavimo sąvokas ir metodus.
 6. Nustatyti radiacinės saugos praktiką ir procedūras, susijusias su diagnostiniu vaizdavimu ir radiacine onkologija.
 7. Naudokite savarankiškas mokymosi strategijas, kad savarankiškai įvertintumėte ir atnaujintumėte profesines žinias apie medicinos spinduliuotės fizikos naujoves
 8. Taikyti žinias apie pagrindinius fizinius įstatymus, kad analizuotumėte įvairių fizinių sistemų elgesį ir savybes.

Kurso struktūra

Visi studentai turi užpildyti reikiamą kreditų skaičių (144) ir atitikti visus studijų pakopos reikalavimus pagal žemiau pateiktą kursų struktūrą. Medicinos ir radiacinės fizikos bakalauras paprastai trunka trejus metus, jei jie pradedami rudenį. Visi studentai turi atkreipti dėmesį į kursų taisykles dėl minimalaus pažangos lygio.

Pagrindinis temų sąrašas

1 metai

Dalyko kodas

Plius „ONE“ pasirenkamas (6 cp), pasirinktas iš bendrojo tvarkaraščio.

2 metai

Dalyko kodas

3 metai

Dalyko kodas

Plius „ONE“ pasirenkamas (6 cp), pasirinktas iš bendrojo tvarkaraščio.

Apdovanojimai

Prieš baigdami laipsnį studentai, turintys 80 ar daugiau WAM, gali kreiptis dėl medicinos ir radiacinės fizikos bakalauro laipsnio (pagerbimo). Norėdami gauti daugiau informacijos, labai rekomenduojama pasikalbėti su programos koordinatoriumi.

Akreditacija

Medicinos ir radiacinės fizikos bakalauro laipsnis atitinka Australijos fizikos instituto ir Australijos fizikinių mokslininkų ir inžinierių koledžo medicinos reikalavimus.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Kai studijuojate UOW, prisijungiate prie gyvybingos bendruomenės, kurią sudaro pagrindiniai fizikos ir medicininės spinduliuotės fizikos mokslininkai ir mokytojai. Jūs priklausysite aukštai vertinamai UOW fizikos mokyklai, kuri yra „aukščiau pasaulinio standarto veiklos“ pagal „Excellence in Research“ Australijoje (ERA) kondensuotų medžiagų fizikoje ir medicininės spinduliuotės fizikoje.

Mūsų medicininės spinduliuotės fizikos (MRP) programa yra paremta klinikinėmis asociacijomis su vietinėmis ir Sidnėjaus ligoninėmis, o 50% dabartinių praktikuojančių medicinos fizikų NSW buvo išsilavinę ir apmokyti UOW.

Mūsų glaudūs ryšiai su pramonės atstovais ir vyriausybinėmis laboratorijomis, tokiomis kaip ANSTO ir CSIRO, užtikrina, kad jūs gaunate visą pramonės laipsnį.

Karjeros galimybės

 • Biomedicinos inžinierius
 • Kompiuterių architektas
 • Kompiuterių sistemų inžinierius
 • Inžinierius statybininkas
 • Statybų vadovas
 • Elektronikos inžinierius
 • Elektros inžinierius
 • Aplinkos inžinierius
 • Geotechninis inžinierius
 • Medžiagų inžinierius
 • Mechanikos inžinierius
 • Metalurgas
 • Kalnakasybos inžinierius
 • Tinklo inžinierius
 • Gamybos inžinierius
 • Saugumo inžinierius
 • Programinės įrangos inžinierius
 • Struktūrinis inžinierius
 • Sistemų analitikas
 • Telekomunikacijų inžinierius
 • Transporto inžinierius
 • Vandens kokybės vadybininkas

Priėmimas

Visų amžiaus ir akademinių sluoksnių studentams yra prieinamos įvairios galimybės. Priėmimo tvarka nustatoma UOW priėmimo procedūrose ir UOW kolegijos priėmimo politikoje.

Dėl konkrečių patarimų ar klausimų, susijusių su paraiška, kreipkitės į būsimųjų studentų komandą.

Kreditas už ankstesnį mokymąsi

Jei galite įrodyti, kad įvykdėte savo dalykų mokymosi rezultatus, atlikdami ankstesnį mokymąsi, pvz., Ankstesnes tretines ar TAFE kvalifikacijas, jums gali būti suteikta teisė į jūsų laipsnį. Kai tai susiję su UOW laipsniu, konkretiems dalykams gali būti suteiktas konkretus kreditas; jei tai nėra reikšminga, gali būti suteiktas neapibrėžtas kreditas.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 6.0
 • Skaitymas: 6.0
 • Rašymas: 6.0
 • Klausymas: 6.0
 • Kalbėjimas: 6.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 70
 • Skaitymas: 18
 • Rašymas: 18
 • Klausymas: 17
 • Kalbėjimas: 17

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (50 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 50 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Skaityti daugiau

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Skaityti mažiau
Wollongong , Liverpulis + 1 Daugiau Mažiau