Medicinos ir farmacijos biotechnologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Santrauka

Medicinos ir farmacijos biotechnologijos magistro laipsnis užtikrina pažangų mokslinį pasirengimą biotechnologijos temoms, orientuotoms į mediciną ir farmakologiją, įgijant integruotų įgūdžių biocheminiuose, biologinėse-molekulinėse ir ląstelėse. Žinoma, taip pat suteikiama kompetencija verslo kūrimui ir valdymui.

Mokytis darant

Vienas iš kursų ypatumų - plati studentų dalyvavimas praktinėje laboratorinėje veikloje. Abiejų metų mokymo kursai suteikia praktinius užsiėmimus ir padeda lankyti laboratorijas, kuriose studentai atlieka savo disertacijos stažuotes. Praktika gali būti atliekama aukštos kvalifikacijos universitetų tyrimų laboratorijose, biotechnologijų sektoriaus įmonėse ir kompetencijos centruose, tokiuose kaip Ospedale Policlinico San Martino-IRCCS, Istituto Italiano di Tecnologia (IIT) ir Istituto Giannina Gaslini.

Karjeros perspektyvos

Biotechnologijos magistras ("dottore magistrale") turi didelę atsakomybę už įvairias sritis, tokias kaip diagnostika, bioinžinerija, biologinė sanitarija ir farmakologija. Jis dirba sveikatos priežiūros tarnybose ir viešosiose bei privačiose įmonėse, dalyvaujančiose biotechnologijų tyrimuose ir prekių bei paslaugų gamyboje. Jo pareigos taip pat susijusios su naujoviškų farmakologinių produktų ir patentų sveikatos srityje kūrimu ir testavimu.

Ką mokysi

Naujos kartos sekos: genomo dekodavimas iš A į G.

Neuromokslas: nervų sistemos biologiją reguliuojantys mechanizmai.

Regeneracinė medicina: ląstelių ir audinių inžinerija.

Nanotechnologijos: manipuliavimas materija atominiu ir molekuliniu mastu.

Genų terapija: genų naudojimas ligoms gydyti.

Vėžio biologija: navikų molekuliniai mechanizmai ir jo mikroaplinka.

Turinys

Medicinos ir farmacijos biotechnologijų magistro laipsnis siekia suteikti studentams pažangių žinių medicinos ir farmacijos biotechnologijų srityje. Kursas dėstomas anglų kalba, tokio naujo dalyko gimtąja kalba, leidžiančia mūsų studentams lengvai bendrauti su kolegomis iš viso pasaulio.

Pradėjus nuo pagrindų, įgytų bakalauro laipsnyje, magistrantūros studijų metu nagrinėjamos naujausios ir pažangiausios temos ir būdai, dėstomos tokios technologijos kaip gilus sekos nustatymas, proteomika, genomika, nanotechnologijos, vėžio imunologija, kamieninės ląstelės audinių atstatymui, molekulinė patologija, vystymosi neurobiologija, organų biochemija ir diagnostinės technologijos.

Greiti faktai

  • Laipsnio tipas: magistro laipsnis
  • Trukmė ir kreditai: 2 metai / 120 CFU
  • Klasė: LM-9 Biotecnologie Mediche, Veterinarie e Farmaceutiche
  • Priėmimas: nemokama prieiga
  • Sede: Genova
  • Kalbos mokymasis: anglų
  • Mokymo būdas: paskaitos
  • Mokesčiai ir mokesčiai: nuo 0 iki 3000 eurų per metus. Sužinokite, ar turite teisę į stipendijas ir atleidimą nuo mokesčių
  • Tarptautinė partnerystė: Studentų mainai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory ... Skaityti daugiau

The University offers the students a solid cultural and scientific education and gives them many instruments to face the professional future. It offers real possibilities of integration between theory and practice, also through stages with institutions and companies and training periods abroad. There are many different forms of collaboration and cooperation with foreign Universities and Institutions that allow a high mobility of professors and students from and towards foreign countries. At the moment, with more than 3,000 foreign students, the University went over the 8% mark of the total amount of registered students, establishing even more - and unlike the national data - its position as a point of attraction for the students that choose Italy for their University studies. Skaityti mažiau
Genuja , Varazze , La Spezia + 2 Daugiau Mažiau