Medicinos ir chirurgijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

TAIKYKITE „UniTo“ 2020–2021 m. Svetainėje href = "https://apply.unito.it

Norėdami gauti informacijos apie paraiškų teikimo tvarką ir galutinius terminus, spustelėkite čia.

-------------------------------------------------- --------------------

Universiteto medicinos ir chirurgijos gyvenimas vyksta aplinkoje, kurioje vyrauja miesteliai, su stipriu paramos, švietimo ir mokslinių tyrimų integravimu. Platus struktūrų tinklas (įskaitant universitetų struktūras, ligonines, skubios pagalbos skyrius, ASL (vietinės sveikatos viešųjų paslaugų) rajonus, bendrosios praktikos gydytojai ir, mažesniu mastu, pediatrai) sudaro itin svarbią ir pamokomą mokymo programos dalį. Beveik šeštadalis ECTS, skirtų klerkams, turi būti gauta vykdant profesinę veiklą teritorijoje; pirmų metų studentams planuojama tarpprofesinis kanceliarija.

Švietimo ir ligoninių komplekso artumas palengvina studentų ir dėstytojų bendravimą, integruotų kursų įgyvendinimą ir ankstyvą pacientų ir gydytojų santykių plėtrą per tarpprofesinius tarnautojus per pirmuosius metus. Šiuose sekretoriuose trečiojo amžiaus slaugytojai mokys medicinos studentus, skatindami tarpprofesinį bendradarbiavimą ir komandinį darbą. Kai kurie klinikiniai ECTS numatomi pirmieji metai, o kai kurie išankstinės klinikinės ECTS yra atidedamos iki III-IV-V metų. "Dorsale Clinica" yra pamokų rinkinys, skirtas aptarti klinikinius atvejus su kursų koordinatoriais; kiekvienais metais nuo II iki V apima "Dorsale Clinica", kuri bus nukreipta į konkrečių metų kursus. Įvairių kvalifikuotų tyrimų grupių buvimas ir prieinamumas leidžia didžiulę integraciją tarp didaktikos ir tyrimų. Studentų paslaugos, įskaitant Erasmus programą, "Erasmus" įdarbinimo programą ir darbo vietą, išplečia diskusijų galimybes, naujų įgūdžių ir metodų įgijimą bei tiesioginį pirmąjį kontaktą su darbo rinka.

132091_ScreenShot2020-03-01at9.44.14PM.pngnuotrauka sutiko University of Turin

Šių naujovių patvirtinimą patvirtina ataskaita "ALMALAUREA 2014". 80,2% mūsų studentų vėl įsiregistruotų į tą patį magistro laipsnį, patvirtinantį pastarųjų aštuonerių metų tendenciją, kuri rodo, kad mūsų MD yra pirmajame ir antroje vietoje nacionalinis absolventų pageidavimų reitingas.

University of Turin medicinos ir chirurgijos magistro laipsnio specifinis tikslas yra mokyti gydytojus vykdyti savo veiklą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Internacionalizacija vyksta per kontaktus su užsienio universitetų dėstytojais, kurie turi įvairią profesinę patirtį ir mokymo metodus bei integruojant naujus medicinos įgūdžius, reikalingus gydytojams mūsų globalizuotame pasaulyje.

Šis kursas suteikia daugiadalykį ir integruotą bendrų sveikatos ir ligų problemų viziją, taip pat ugdymą, orientuotą į ligų prevenciją ir sveikatos propagavimą. Mokymo programa orientuota į visą žmogų ir į bendravimą skirtingose ​​kultūrinėse ir socialinėse situacijose.

Per šešerius metus kursas organizuojamas taip:

 1. Pagrindiniai mokslai, įvadas į mediciną ir ankstyvas dalyvavimas vienoje iš klinikinės stažuotės programų
 2. Morfofunkcinės žinios apie žmogaus kūną, žmogaus ir aplinkos sąveika, klinikinės ir semiotikos metodikos
 3. Teorinės ir praktinės žinios, susijusios su didelėmis vidaus medicinos sistemomis
 4. Diagnostikos ir terapijos metodai, psichiatriniai, neurologiniai ir su jausmais susiję organai
 5. Motinos vaikas ir reprodukcinė medicina, vidaus medicina ir onkologija, diagnostikos laboratorija ir radiologija
 6. Bendroji ir neatidėliotina medicina ir chirurgija, visuomenės sveikata, teismo medicina ir profesinė etika

Pirmieji mokymo metai yra būdingi daugybei kursų, kurie apima pagrindines ir klinikines disciplinas, kuriuos palaiko situacinis ir pamokomasis mokymas, pažangiosios imitavimo priemonės ir platus sertifikuotų stažuotės programų tinklas, siekiant užtikrinti ankstyvą kontaktą su įvairių tipų atvejų tyrimais, patologijomis ir pacientai.

Vėlesniais metais, norint pasiūlyti įvairias profesionalių stažuočių programas, studijų kursas priklauso nuo kelių mokymo ligoninių, sveikatos priežiūros ir mokslinių tyrimų įstaigų, avarinių tinklų, bendrosios praktikos gydytojų ir pediatrų bei medicinos ir humanitarinių organizacijų, užsiimančių švietimu ir sveikatos priežiūra Italijoje ir užsienyje.

Susitarimai su tarptautinėmis ir italų nevyriausybinėmis organizacijomis bei ne pelno organizacijomis suteikia studentams galimybę atlikti stažuočių programas klinikinės ir socialinės rūpybos srityje visuose žemynuose.

Nuo antrųjų kursų metų lygiagrečiai su studijų planu nusipelniusieji mokslinius tyrimus dominantys studentai gali susipažinti su MD-PhD programa, kuri suteikia papildomų mokslinių tyrimų renginių ir daugybės finansinių privalumų, įskaitant stipendiją. (Žr. Http://www.medicina-mdphd.unito.it.)

Studentai, kurie neįeina į MD-PhD programą, bet demonstruoja susidomėjimą moksliniais ar klinikiniais tyrimais, gaus specialią pagalbą vėlesnei prieigai prie Ph.D. programa net po antrųjų metų.

Bazinės mokslo laboratorijos metodų mokymas ir ekspozicijos bendruomenės ir komandos veiklos modeliai prieš praktinę praktiką, siekiant parengti disertaciją tarpdisciplininiu ir tarptautiniu mastu. Viskas skiriasi klinikinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymui ir stiprinimui bei prisidedama prie įgūdžių, kuriuos tikimasi baigus mokymą, įgijimui.

Medicininės ir mokslinės anglų kalbos bei galbūt kitų Europos bendrijos kalbų mokėjimas, taip pat galimybė dirbti užsienyje, yra skirtas palengvinti įdarbinimą tarptautinėse mokslinių tyrimų ir bendradarbiavimo aplinkose bei rezidencijos programose ne Italijoje.

Pasibaigus edukacinei programai, laukiami rezultatai yra baigti gydytojai, parengti visais pagrindiniais medicinos mokslo aspektais, galintys pradėti specializuotus mokymus bet kurioje medicinos ir chirurgijos srityje, praktikuoti mediciną įvairiose sveikatos priežiūros sistemose, susipažinti su naujais globalizacijos sukeltais scenarijais ir valdyti nuolatinius mokymosi ir profesinio tobulėjimo procesus.

132090_ScreenShot2020-03-01at9.44.25PM.pngnuotrauka sutiko University of Turin

Fundavimo programa

Įtraukimas į Italijos pirmosios pakopos laipsnį paprastai apima bent 12 metų vidurinės mokyklos lankymąsi.

Fondo programoje gali prisijungti bakalauro studentai, įgiję vidurinio mokslo diplomą po trumpesnio nei 12 metų laikotarpio. Tai vienerių metų internetinis kursas, kuriame mokama 60 kreditų, daugiausia italų kalbos ir kultūros bei kitų dalykų. Tarptautiniai studentai gali lankyti visą programą internetu savo šalyse, išskyrus paskutinį testą, kuris vyks University of Turin .

Fondo programa taip pat atvira daugiausiai 30 kreditų italų kalbos ir kultūros studentams, kurių mokslo metai baigiasi prieš šešis mėnesius iki Italijos mokslo metų ir jiems nereikia gauti tolesnių universiteto kreditų.

Informacija pateikiama adresu https://foundationprogramme.unito.it/

Žinios ir supratimas: santrauka

Pasibaigus mokymui, medicinos ir chirurgijos absolventas įgijo:

 • Išsamios žinias apie ląstelių, molekulinių ir genetinių patologijų ir terapijos pagrindus
 • Supratimas ir gebėjimas interpretuoti morfologinius ir funkcinius nukrypimus, atsirandančius dėl įvairių ligų
 • Gebėjimas suvokti pagrindinius biologinius gynybos mechanizmus; mikroorganizmų ir šeimininkų santykis su žmogaus infekcijomis ir susiję gynybos mechanizmai
 • Žinių apie žmogaus gyvenimo ciklą ir augimo, vystymosi bei senėjimo poveikį asmeniui, šeimai ir bendruomenei;
 • Epidemiologijos, sveikatos ekonomikos ir sveikatos valdymo pagrindų aiškinimas, ypač atsižvelgiant į globalizaciją
 • Išsamus tyrimas dėl tarptautinės sveikatos būklės ir globalių sergamumo tendencijų bei pagrindinių lėtinių ligų mirtingumo nuo socialinio požiūrio, atsižvelgiant į migracijos poveikį, prekybą. ir aplinkos veiksniai sveikatos srityje ir tarptautinių sveikatos organizacijų vaidmuo

Medicinos ir chirurgijos absolventas:

 • Nurodo pagrindinius sveikatos ir ligų rizikos veiksnius bei žmonių ir jų fizinės, socialinės ir kultūrinės aplinkos sąveiką
 • Tinkamai atlieka tinkamas diagnostines ir terapines strategijas, siekdamas apsaugoti gyvenimą ir žino, kaip taikyti įrodymais pagrįstos medicinos principus.
 • Efektyviai, efektyviai ir etiškai valdo pacientus, skatindamas sveikatą ir užkertamas kelias ligoms
 • Pripažįsta kolektyvinės atsakomybės už sveikatingumo intervencijas poreikį, kuriam reikia glaudžiai bendradarbiauti su gyventojais, taip pat poreikį taikyti daugiadalykį metodą, įskaitant sveikatos priežiūros specialistus, tarpsektorinį ir tarptautinį bendradarbiavimą
 • Tinkamai naudojant vietinius stebėjimo duomenis, regioninę ir nacionalinę demografiją bei epidemiologiją priimant sveikatos sprendimus
 • Jau profesinės veiklos pradžioje įgyvendinamos pagrindinės biocheminės intervencijos, farmakologinė, chirurginė, psichologinė, socialinė ir kita reikalinga veikla, ūminės ir lėtinės ligos, reabilitacijos ir end-stage tipo gydymas.
 • Parengia ir taiko originalias idėjas, atsižvelgiant į biomedicinos ir transliacijos tyrimus
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all discipline ... Skaityti daugiau

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all disciplines. It is an integral part of the community, acting for reviving urban and suburban areas, promoting cultural interaction, social integration and development, encouraging dialogue and insight into current realities. Skaityti mažiau