Medicinos ir chirurgijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Medicinos ir chirurgijos studijų krypties kursas turės eksperimentinį profilį, iš vienos pusės skirtas naudoti pagrindinių disciplinų priemones ir mokymo turinį, kuriam būdinga stipri mokslinė vertė; kita vertus, ankstyva sąveika su klinika, taip pat per pamokas ir bendrą veiklą, siekiant greitai pasiekti pagrindines sąvokas sveikatos ligos binomijos kontekste. Ypatingas dėmesys studento mokymui ir komunikacinio elgesio bei bioetikos srityse, taip pat sveikatos vadybos ir pasaulinės sveikatos principuose leis pasiekti praturtintą mokymo kursą, būtiną naujam sveikatos priežiūros specialistui. naudinga Europoje ir visame pasaulyje, taip pat Italijoje, pvz., įsikišimo į daugiakultūrę grupes kontekste arba kontekstuose, kuriose dažnai bendraujama su kitomis šalimis.

Kurso struktūra

Kursas trunka 6 metus, per kurį studentas turi įgyti 360 ECTS, iš kurių 60 yra profesinės stažuotės, kurios jau suteikiamos nuo pirmųjų kursų metų.
Studentai gali individualizuoti savo studijų planą su pasirenkamomis švietimo priemonėmis, ypač svarbiomis 8 ECTS.

Karjeros galimybės

Pagrindines gydytojų darbo galimybes sudaro galimybė vykdyti savo veiklą bendrosios medicinos, ligoninėse ir specializuotuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose viešuosiuose ir privačiuose centruose, taip pat galimybė atlikti sveikatą. universitetų centruose, valstybiniuose ir privačiuose mokslinių tyrimų institutuose.

Patekimo reikalavimai

Vieno ciklo laipsnis numato programuojamą studentų skaičių, numatytą nacionaliniu lygmeniu, o jo prieigą reglamentuoja ministro dekretas.

Paskirtų pozicijų skaičius, priėmimo testo data, atrankos turinys ir procedūros kiekvienais metais nustatomi ministro dekretu ir yra nurodyti pranešime apie priėmimą.

Pranešime apie priėmimą taip pat nurodomos kasmet pagal ministro dekretą nustatytos žinios ir gebėjimai bei anglų kalbos mokėjimo lygis.

Kad būtų priimtas, reikalingas vidurinės mokyklos vidurinės mokyklos diplomas ar kita tinkama pripažinta kvalifikacija.

Kandidatai turi išlaikyti priėmimo testą anglų kalba (IMAT) ir gali pradėti registruotis pagal turimas pozicijas, reitingą ir minimalaus balo, nustatyto priėmimo teste, pasiekimą.

Kalbos reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas automatiškai pripažįstamas gimtąja kalba. Anglų kalbos mokiniams, kurių gimtoji kalba nėra, sertifikavimas nereikalingas, nes moksliniais ir techniniais terminais, vartojamais kurso prieinamumo teste (IMAT), laikoma, kad jie yra aukštesni už B2 kompetencijos lygį, kuris būtinas studentams, norintiems atlikti medicinos ir chirurgijos kursą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The University of Padova is one of Europe’s oldest and most prestigious seats of learning; it is a multi-disciplinary university that aims to provide its students with both professional training and a ... Skaityti daugiau

The University of Padova is one of Europe’s oldest and most prestigious seats of learning; it is a multi-disciplinary university that aims to provide its students with both professional training and a solid cultural background. A qualification from the University of Padova is a symbol of having achieved an ambitious objective, one that is recognised and coveted by both students and employers alike. Skaityti mažiau