Medicinos ir chirurgijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Prašome išsiaiškinti, kokiomis priemonėmis geriausiu įmanomu būdu University of Bologna pradės kitus mokslo metus.

2020/21 mokslo metai - pirmąjį semestrą nuotolinė mokymo veikla vyks lygiagrečiai su mokymo klasėje veikla

Per pirmuosius šešis 2020/21 m. Mėnesius University of Bologna siūlys mišrų mokymo užsiėmimą, kuris vyks klasėse, bet prieinamas ir nuotoliniu būdu. Pastaraisiais mėnesiais Universitetas stengėsi užtikrinti, kad visi užsiėmimai klasėje galėtų būti atnaujinami kuo didesniam studentų skaičiui, laikantis saugos taisyklių ir protokolų.

Universitetas sutelkia dėmesį į du aspektus: viena vertus, svarstoma, kaip pritaikyti kabinetus naudojant naują technologinę infrastruktūrą; kita vertus, ji įgyvendina pertvarkas, reikalingas padėti mokytojams nuolat tobulinti mokymo metodus.

Tarptautiniai studentai: kaip pasiruošti priėmimui -> pažymėkite čia visą jums reikalingą informaciją.

Pagrindinis vienos ciklo medicinos ir chirurgijos studijų programos tikslas yra suteikti medicinos absolventams žinių ir įgūdžių, reikalingų praktikuoti šiuolaikinę medicinos rūšį; jie turi sugebėti įtraukti sveikatos stiprinimą, ligų prevenciją, gydymą ir reabilitaciją į savo praktiką, ir jie turi sugebėti tai padaryti ir tarptautiniame kontekste.

5 priežastys stoti į studijų programą

  1. Programa vykdoma pasitelkiant įvairius novatoriškus ir tradicinius mokymo metodus, taikant „problemų sprendimo“ metodą
  2. Dėmesys medicinos humanitariniams mokslams siekiant suprasti sveikatą ir ligas asmens, šeimos ir visuomenės kontekste
  3. Integruota mokymo programa su praktiniu požiūriu, įskaitant klinikinius skyrius, prasidedančius nuo 1-osios metinės
  4. Probleminis mokymosi metodas medicinoje, kuris yra daugiadalykis ir orientuotas į paciento poreikius
  5. Anglų kalbos, kaip prieigos prie tarptautinių mainų kalba, ir galimybės išplėsti antrosios pakopos studijas

Priėmimo sąlygos

Prieiga prie medicinos ir chirurgijos vieno ciklo studijų programos yra reglamentuojama nacionaliniu mastu Italijos švietimo, universitetų ir tyrimų ministerijos (MIUR) dekretu. Kiekvienais metais į studijų programą priimamų studentų skaičius, priėmimo testo data, taip pat testo turinys ir tvarka kasmet nustatomi Italijos švietimo, universitetų ir tyrimų ministerijos (MIUR) dekretu, reglamentuojančiu priėmimo testą. ; šie reikalavimai skelbiami kvietime teikti paraiškas.

href = "https://corsi.unibo.it/singlecycle/MedicineAndSurgery/admission-procedures

Studijų stipendijos ir subsidijos

Universiteto studentai gali gauti ekonominę paramą studijų metu iš Emilijos-Romanijos regiono, University of Bologna ir kitų išorinių institucijų.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies"

Mokestis už mokslą atleidimas nuo mokesčio

Patikrinkite mūsų svetainę, kad sužinotumėte, kokie dokumentai reikalingi visoms išimtims ir specialioms subsidijoms gauti.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Skaityti daugiau

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Skaityti mažiau
Bolonijoje , Cesena , Forli , Ravenna , Riminis , Buenos Airės + 5 Daugiau Mažiau