Medicinos inžinerijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Medicinos inžinerija yra puiki karjeros perspektyva, o KTH yra pagrindinis technikos universitetas, siūlantis moderniausią išsilavinimą šioje srityje. Programos studentai gali tikėtis gauti tvirtą pagrindą pažangiose ir moderniose programose, taip pat svarbų mokslinių tyrimų bendradarbiavimą su visame pasaulyje pripažinta Karolinska Institutet ir Karolinska Universitetssjukhuset medicinos aplinka.

Medicinos inžinerija KTH

Tai dvejų metų programa (120 ECTS kreditų), dėstoma anglų kalba. Absolventams suteikiamas mokslo magistro laipsnis. Programa suteikiama KTH universiteto miestelyje ir KTH Flemingsberg Stokholme Chemijos, biotechnologijų ir sveikatos inžinerijos mokslų mokykloje ( KTH ). Studentai yra labai skatinami praleisti bent vieną kursą kitame universitete (Švedijoje ar užsienyje) pagal mainų programą.

Magistrantūros studijų programa siekiama išmokyti studentus suprasti, kokie privalumai ir trūkumai šiuo metu yra naudojami klinikinėse ir ikiklinikinėse programose. Studentai taip pat supažindinami su reikiamomis žiniomis, reikalingomis tobulinant ir tobulinant ateities medicinos technologijas.

Medicinos inžinerija yra plati ir tarpdisciplininė sritis. Siekiant padėti studentams pasirinkti nuoseklų studijų planą, kuris atitiktų jų pagrindines žinias ir siekius, programa buvo suskirstyta į penkias dalis, kiekvienoje iš kurių yra keletas privalomų, sąlyginai pasirenkamųjų ir pasirenkamųjų kursų.

Privalomi kursai - tai kursai, kuriuos programoje dalyvaujantis fakultetas mano esant būtinus veikti pasirinktoje srityje. Paprastai mūsų programoje tai yra taikomieji kursai specializacijos srityje. Sąlyginai pasirenkami kursai - tai visi fakulteto arba studentų siūlomi kursai, kuriuos programos direktorius vertina kaip pasirinktos vėžės specializacijos sritis. Pasirenkamieji kursai yra visi inžineriniai arba inžineriniai kursai, nepriklausantys nė vienai iš dviejų aukščiau aprašytų pasirinktos trasos kategorijų.

Medicininis vaizdinimas

Medicininio vaizdo trasa yra siūloma studentams, kurie nori išmokti kurti ir analizuoti medicininius vaizdus. Ši trasa skirta studentams, turintiems omenyje matematikos ir fizikos pašaukimą.

Biomechanika

Biomechanikos trasoje pagrindinis dėmesys skiriamas medžiagų mechanikai ir stiprumui bei žmogaus judėjimo analizei ir žmogaus kūno modelio sukūrimui, kuris gali būti naudojamas, pvz., Traumų prevencijai ir reabilitacijai, taip pat protezų ir kitų pagalbinių technologijų gamybai. Studentai, besidomintys mechanika ir kompiuterinėmis simuliacijomis, turėtų rasti šį susidomėjimo taką.

Medicinos elektronika

Medicinos elektronikos takelyje apžvelgiami įvairūs elektriniai signalai, kontroliuojantys žmogaus kūną, ir tai, kaip juos galima išmatuoti ir analizuoti, pvz., Diagnozuoti daugelio rūšių ligas ir sukonstruoti dirbtinius implantus. Besidomintiems elektronika ir signalo apdorojimu patartina studentus, kurie pasirenka šį takelį.

Medicinos informatika

Medicinos informatikos trasa skirta studentams, besidomintiems informatika. Tai labai platus ir apžvelgia įvairius IT sprendimus (tokius kaip kompiuterinis mokymasis ir belaidis ryšys), reikalingus, pvz., Vaizdo analizei ir VR sistemų kūrimui, skirtiems chirurgų mokymui.

Sveikatos priežiūros logistika ir vadyba

Sveikatos priežiūros logistikos ir vadybos srityje daugiau dėmesio skiriama ne techniniams aspektams, o daugiau šiuolaikinės sveikatos priežiūros, kaip sistemos, dizainui, kad ji būtų efektyvesnė ir pigesnė. Paprastai šioje srityje naudojamos kompiuterinės simuliacijos, statistika ir kokybiniai tyrimų metodai. Studentai, norintys toliau tobulinti savo įgūdžius tomis temomis, yra skatinami pasirinkti šią dainą.

Laipsnio projektas

Paskutinę kadenciją kiekvienas studentas baigs laipsnio projektą. Laipsnio projektas yra dvejopas. Jis naudojamas patikrinti programos mokymosi rezultatus, užtikrinant, kad studentas įgijo visas reikiamas žinias, kad galėtų tapti medicinos inžinerijos profesionalu. Laipsnio projektas taip pat turėtų būti laikomas pirmuoju akademinės karjeros ar darbo pramonėje žingsniu, todėl gali būti baigtas pramonės įmonėje, ligoninėje ar akademinėje įstaigoje Švedijoje ar užsienyje. Biomedicinos inžinerijos ir sveikatos sistemų fakultetas reguliariai siūlo galimybes vykdyti tyrimų projektus savo laboratorijose.

Karjera

Medicinos inžinerijos magistro programa suteikia kompetenciją gaminti ir tobulinti medicinos technologijas kaip dalį projekto grupės, privačiose įmonėse ar sveikatos priežiūros įstaigose. Platus profesinis vaidmuo leidžia dirbti tokiose funkcinėse srityse kaip techninis vystymas, pardavimai ar administracinių projektų valdymas, atsižvelgiant į kompetenciją ir asmeninius interesus.

Sveikatos priežiūra tampa vis pažangesnė technologijomis; senėjančiai visuomenei reikalingos techninės priemonės, o pirmoji medicinos inžinierių karta sulaukė pensinio amžiaus. Dėl ekonominių ir demografinių pokyčių reikia struktūrinių visuomenės ir sveikatos priežiūros reformų. Dėl šios priežasties reikia specialistų, išmanančių tiek technologijas, tiek mediciną, kurių šiuo metu trūksta.

Darbo rinką didžiąja dalimi sudaro mažos įmonės, kurios specializuojasi konkrečiuose produktuose, o besiplečianti sritis taip pat suteikia geras galimybes pradėti savo verslą. Programos absolventams pirmiausia teko dirbti įvairiose pareigose - nuo inžinierių konsultantų ir programuotojų keliose techninėse srityse, pagalbinių inžinierių, kokybės kontrolės inžinierių, kliniškai susijusių įmonių pardavimo konsultantų ir doktorantų. Garsūs tyrimų centrai, kurie pasamdė mūsų buvusius studentus, supranta ETH, EPFL, UCL, CERN, KI, didelių bendrovių sąraše, be kita ko, yra „Siemens“, „Philips“, GE, „Elekta“, „Maquet“, „Johnsons“.

Studentai

Sužinokite, ką programos studentai galvoja apie savo laiką KTH .

Osheen Sharma, Indija: "Stokholmas yra viena gražiausių vietų, kurioje aš kada nors lankiausi. Čia labai ramu ir aš labai mėgstu švedų kultūrą ir fikos susitikimus. Žmonės yra labai paslaugūs, ir niekas tavęs nevertina. Be to, labai gerai sujungtas su viešojo transporto sistema “.

Tvari plėtra

KTH absolventai turi žinių ir įrankių, nukreipiančių visuomenę tvaresne linkme, nes darnus vystymasis yra neatsiejama visų programų dalis. Trys pagrindiniai darnaus vystymosi tikslai, į kuriuos atsižvelgiama medicinos inžinerijos magistrantūros programoje, yra šie:

 • Gera sveikata ir savijauta
 • Atsakingas vartojimas ir gamyba
 • Taika, teisingumas ir stiprios institucijos

Programoje studentai studijuos ir sužinos, kaip žmogaus kūnas funkcionuoja ir normaliomis, ir nenormaliomis sąlygomis, ir kokie būdai yra prieinami įvairių ligų prevencijai, diagnozavimui ir gydymui. Programa siūlo kursus, susijusius su ekonominiais ir socialiniais technologijos aspektais, taip pat etinėmis problemomis, susijusiomis su technologijomis ir sveikatos priežiūra. Kursai siūlomi anatomijos / fiziologijos, ekonomikos ir verslumo, ergonomikos ir darnaus vystymosi srityse.

Studentai gaus mokymus, kaip bendrauti su medicinos personalu, taip pat ieškoti technologinių sprendimų iš savo perspektyvos. Specifiniais medicinos technologijų kursais siekiama sukurti techninius sprendimus, kurie sutelktų dėmesį į techninius, medicininius, ekonominius ir socialinius aspektus.

Studijų programos metu arba per bet kurį labai skatinamą stažuotės kursą studentai paprastai stengsis plėtoti sveikatos priežiūros technologijas ten, kur jos naudojamos ar gaminamos (pavyzdžiui, ligoninėse ar pramonėje). Studentai taip pat gali pasirinkti tobulinti sveikatos priežiūros paslaugas besivystančiose šalyse ir užtikrinti, kad priežiūra būtų organizuojama ekonomiškai ir socialiai tvariai.

Kursai

Dvejų metų medicinos inžinerijos magistro programą sudaro trys kursų kursai ir viena paskutinė magistro studijų programa. Kiekvieną semestrą sudaro maždaug 30 ECTS kreditų. Šiame puslapyje pateikti kursai taikomi studijoms, prasidedančioms 2020 m. Rudenį.

1 metai

Privalomųjų ir sąlyginai pasirenkamųjų kursų suma turėtų būti ne mažesnė kaip 60 kreditų, neskaičiuojant magistro darbo.

Privalomi kursai

 • Medicinos inžinerija, pagrindinis kursas (HL1007) 6,0 kreditų
 • Pažangiosios fiziologijos, mažesnio kurso (HL2017) 6,0 kreditai
 • Ergonomika, žmogaus veiksniai ir paciento saugumas (HN2013) 6,0 kreditai

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Mokslo su taikomosiomis programomis teorija ir metodika (gamtos ir technologijos mokslai) (AK2036) 7,5 kreditai
 • Mokslo su taikomosiomis priemonėmis teorija ir metodika (medicinos etika) (AK2050) 6,0 kreditų

Biomechanikos takelis

Privalomi kursai

 • Ergonomika, žmogaus veiksniai ir paciento saugumas (HN2013) 6,0 kreditai

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Medicinos inžinerijos modeliavimo metodai (HL2008) 7,5 kreditai
 • FEM inžinerijos programoms (SE1025) 6,0 kreditai
 • Įvadas į biomechaniką (SE2121) 9,0 kreditų

Sveikatos priežiūros logistikos ir vadybos kelias

Privalomi kursai

 • Saugūs medicinos prietaisai (HL2014) 7,5 kreditai
 • Chirurgijos, anestezijos ir intensyviosios terapijos technologijos (HL2016) 6,0 kreditų
 • Ergonomika, žmogaus veiksniai ir paciento saugumas (HN2013) 6,0 kreditai

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Medicinos inžinerijos modeliavimo metodai (HL2008) 7,5 kreditai
 • Sveikatos priežiūros logistikos teorija (HM102V) - 7,5 kreditai
 • Verslo modelio inovacija (ME2815) - 7,5 kreditai

Medicinos elektronikos takelis

Privalomi kursai

 • Mikrosistemų technologija (EK2350) 7,5 kreditai
 • Implantai ir biomedžiagos (HL2005) 6,0 kreditai
 • Ergonomika, žmogaus veiksniai ir paciento saugumas (HN2013) 6,0 kreditai

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Medicinos inžinerijos modeliavimo metodai (HL2008) 7,5 kreditai
 • Chirurgijos, anestezijos ir intensyviosios terapijos technologijos (HL2016) 6,0 kreditų
 • Elektroninių sistemų projektavimas (IL2237) 7,5 kreditai
 • Integruotos elektronikos pagrindai (IL2238) 7,5 kreditai

Medicininis vaizdo takelis

Privalomi kursai

 • Ultragarso (HL2010) 6,0 kreditai
 • Magnetinio rezonanso tomografija (HL2011) - 4,5 kreditai
 • Jonizuojančiosios spinduliuotės atvaizdavimas (HL2019) 6,0 kreditų

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Subatominė fizika (SH2103) 7,5 kreditai
 • Branduolinė fizika (SH2302) 8,0 kreditų

Medicinos informatikos takelis

Privalomi kursai

 • Medicininės informacijos ir ryšių sistemos (HI2010) 6,0 kreditai
 • 3D vaizdo rekonstravimas ir analizė medicinoje (HL2027) 9,0 kreditų

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Neuromokslas (DD2401) 7,5 kreditai
 • Medicinos inžinerijos modeliavimo metodai (HL2008) 7,5 kreditai

2 metai

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Medicinos inžinerijos studijų programos antrosios pakopos projektas (HL205X) - 30,0 kreditų
 • Technologijų ir sveikatos studijų programos antrasis ciklas (HL207X) - 30,0 kreditų

Biomechanikos takelis

Privalomi kursai

 • Implantai ir biomedžiagos (HL2005) 6,0 kreditai
 • Biomechanika ir neuronika (HL2035) 7,5 kreditai
 • Medicinos inžinerijos studijų programos antrosios pakopos projektas (HL205X) - 30,0 kreditų
 • Žmogaus judėjimo biomechanika (SG2804) 7,0 kreditai

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Chirurgijos, anestezijos ir intensyviosios terapijos technologijos (HL2016) 6,0 kreditų
 • Medžiagų mechanika (SE2126) 9,0 kreditai

Sveikatos priežiūros logistikos ir vadybos kelias

Privalomi kursai

 • Technologijų ir sveikatos studijų programos antrasis ciklas (HL207X) - 30,0 kreditų

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Implantai ir biomedžiagos (HL2005) 6,0 kreditai
 • Finansai (ME2029) 6,0 kreditai
 • Logistika

Medicinos elektronikos takelis

Privalomi kursai

 • Medicinos inžinerijos studijų programos antrosios pakopos projektas (HL205X) - 30,0 kreditų

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Robotika ir autonominės sistemos (DD2425) 9,0 kreditai
 • Elektroninis dizainas, projekto kursai (HE2001) 9,0 kreditų
 • Medicinos inžinerija, projekto kursas (HL2032) 9,0 kreditų

Medicininis vaizdo takelis

Privalomi kursai

 • Medicinos inžinerijos studijų programos antrosios pakopos projektas (HL205X) - 30,0 kreditų

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Implantai ir biomedžiagos (HL2005) 6,0 kreditai
 • Radiacinė terapija (HL2013) 7,5 kreditai

Medicinos informatikos takelis

Privalomi kursai

 • Vaizdo analizė ir kompiuterinė vizija (DD2423) 7,5 kreditai
 • Medicinos inžinerijos studijų programos antrosios pakopos projektas (HL205X) - 30,0 kreditų

Sąlyginai pasirenkami kursai

 • Kompiuterinė fotografija (DD2429) 6,0 kreditų
 • Mašinų mokymasis, Išplėstinis kursas (DD2434) 7,5 kreditai

Priėmimo sąlygos

Kad galėtumėte dalyvauti programoje, turite būti suteiktas bakalauro laipsnis, mokėti anglų kalbą ir atitikti programos reikalavimus.

Bakalauro laipsnis

Reikalingas bakalauro laipsnis, lygus Švedijos bakalauro laipsniui arba lygiavertė akademiška kvalifikacija iš tarptautiniu mastu pripažinto universiteto. Studentai, kurie tęsia ilgesnes technines programas ir baigė bakalauro laipsniui lygiaverčius kursus, bus svarstomi kiekvienu konkrečiu atveju.

Anglų kalbos mokėjimas

Reikia mokėti anglų kalbos įgūdžius, lygiaverčius (Švedijos aukštesniosios vidurinės mokyklos) anglų kalbos kursams B / 6. Reikalavimą galima patenkinti pasiekus rezultatą, lygų arba aukštesnį už nurodytus šiuose tarptautiniu mastu pripažintuose anglų kalbos testuose:

 • TOEFL Popierius: 4,5 balo (1-6 balo) testas raštu, bendras rezultatas 575.
  TOEFL ITP nepriimamas.
 • Internetinis „TOEFL iBT“: 20 balų (0–30 balų) testas raštu, bendras balas - 90
 • IELTS Academic: Minimalus bendras balas yra 6,5, be sekcijų, žemesnių kaip 5,5
 • Cambridge ESOL: Kembridžo anglų kalba: Pažangos (CAE) pažymėjimas pažengusiųjų arba Kembridžo anglų kalba: Profesinis mokėjimas (CPE) (Anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
 • Mičigano anglų kalbos įvertinimo baterija (MELAB): Mažiausias balas - 90
 • Mičigano universitetas, ECPE (anglų kalbos žinių pažymėjimo egzaminas)
 • „Pearson PTE Academic“: 62 balai (parašyta 61)

Specialūs reikalavimai medicinos inžinerijos magistrantūros programai

Bakalauro laipsnis, atitinkantis 180 ECTS inžinerinės fizikos, elektrotechnikos, informatikos, matematikos ar lygiaverčiuose dalykuose. Laipsnis turi apimti matematikos, fizikos, kompiuterijos ir elektronikos kursus, lygius ne mažiau kaip 60 ECTS. 60 ECTS turi apimti ne mažiau kaip 25 ECTS matematikoje, 15 ECTS fizikoje, 10 ECTS kompiuterijoje ir 5 ECTS elektronikoje.

Paraiškos dokumentai

 1. Ankstesnių universitetinių studijų pažymėjimai ir diplomai
 2. Į jūsų laipsnį įtrauktų kursų ir pažymių nuorašai
 3. Anglų kalbos įgūdžių įrodymas
 4. Paso, kuriame yra asmens duomenys ir nuotrauka, kopija arba kiti asmens tapatybės dokumentai

Specialūs medicinos inžinerijos magistrantūros programos dokumentai

 • Asmeninis laiškas su motyvacija pasirinkti programą ir trumpa (ne daugiau kaip 1000 žodžių) baigiamojo darbo santrauka. Jei jums buvo suteiktas bakalauro laipsnis neapgynus disertacijos, turėtų būti pateikta pasirinkto projekto santrauka.
 • Gyvenimo aprašymas
 • 2 rekomendacinės raidės
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical univer ... Skaityti daugiau

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical university, KTH is also the country’s oldest and largest. With over 12,000 students and an international reputation for excellence, the university continues to nurture the world’s brightest minds, helping to shape the future. Skaityti mažiau