Medicinos fiziologijos absolventų programos internete

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Medicinos fiziologijos ir farmakologijos magistro laipsnis

140279_MedPharm-Phys_1400x4000-min.jpg

Floridos universitetas

Floridos universiteto internetinis medicinos fiziologijos ir farmakologijos magistro laipsnis suteikia studentams platų supratimą apie fiziologiją ir farmakologiją, akcentuojant žmogaus sistemas. Šioje glaustoje, tačiau išsamioje programoje studentai tyrinės nervų, širdies ir kraujagyslių, virškinimo, inkstų / ekskrecijos, kvėpavimo, visuminės, endokrininės, reprodukcinės ir raumenų bei kaulų sistemas.

Ši programa sukurta bendradarbiaujant UF Farmakologijos ir terapijos katedrai bei Medicinos kolegijos Fiziologijos ir funkcinės genomikos katedrai. Ši programa skirta asmenims, norintiems patobulinti medicinos mokyklą, įgyjant praktinių, pamatinių žinių medicinos srityje arba tobulinant savo mokslą. karjerą, išskirdami save akademiškai.

Šiai 30 kreditų programai reikia 15 kreditų, skirtų medicinos fiziologijai, ir 15 kreditų, skirtų medicininei farmakologijai, užtikrinant, kad studentai įgytų pažangų mokslinį supratimą apie pagrindines žmogaus kūno sistemas, vaistų poveikį gyviesiems organizmams ląstelių ir molekulių lygiu bei normalų ir nenormalų. žmogaus kūno sistemose.

Studentai gali baigti šį internetinį magistro laipsnį vos per vienerius metus. Kursai siūlomi tik internetu, juos galima baigti savo tempu. GRE nėra reikalingas norint patekti į programą.

Studentų mokymosi rezultatai

Vykdydami programą, studentai:

 1. Išsiaiškinti vaistų ir biologinių medžiagų nomenklatūrą.
 2. Suprasti ir apibrėžti farmakodinamikos, farmakokinetikos ir neurofarmakologijos principus.
 3. Naršykite ir nustatykite vaistų atradimo etapus, tikslinių vaistų sąveikos principus ir farmakogenetiką, nes tai susiję su individualiu atsaku į vaistus.
 4. Įgykite darbinių žinių apie žmogaus kūno sistemas, susijusias su fiziologija ir farmakologija.
 5. Analizuokite ir aptarkite hipertenzijos fiziologiją ir farmakologiją bei kiekybinius matavimus, susijusius su plaučių fiziologija.
 6. Atraskite farmakologiją, susijusią su vėžiu, visuma, antimikrobinėmis medžiagomis ir antiparazitais.

Programos išlaidos

Mokestis yra 550 USD už kredito valandą ir mokesčiai * visiems studentams, neatsižvelgiant į jų gyvenamąją vietą. Ši programa nepriima UF EEP ar Floridos valstijos studijų atsisakymo.

Magistro laipsnio studentai gali gauti federalinę finansinę paramą. Norėdami sužinoti daugiau apie pagalbos galimybes, susisiekite su mūsų finansinės pagalbos patarėja Susana Morales.

Priėmimo sąlygos

Norėdami kreiptis į internetinę medicinos fiziologijos ir farmakologijos programos magistro laipsnį, jums reikės:

 • Bakalauro laipsnis
 • Tvirtas mokslo pagrindas, turintis mažiausiai penkis pilnus semestrus kursų, susijusių su biologija, chemija ir (arba) fizika
 • Aukštesnio lygio VPS 3,0
 • Kiekvieno kolegijos ar universiteto oficialūs nuorašai
 • Paraiškos mokestis - 30 USD
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across ... Skaityti daugiau

Our mission is to promote health through outstanding and high-quality patient care; innovative and rigorous education in the health professions and biomedical sciences; and high-impact research across the spectrum of basic, translational, and clinical investigation. Skaityti mažiau