Kursų santrauka

Medicina yra viena iš įdomiausių ir sudėtingiausių visų profesijų. Medicinos daktaras siekia sukurti kompetentingus, rūpestingus ir kompetentingus absolventus, kurie yra gerai pasirengę praktikuoti mediciną, kaip prižiūrėtojas, ir vėliau pradėti profesinį mokymą bet kurioje medicinos srityje. Mes siūlome ketverių metų studijų programą ir skatiname aukštos kvalifikacijos absolventų paraiškas iš įvairių sluoksnių. Nėra pirmenybės jokiam konkrečiam bakalauro laipsniui.

Šis laipsnis

Mūsų mokymo programa atspindi naujausią požiūrį į medicininį švietimą ir apima plačiai naudojamų medicinos švietimo ir informacinių technologijų naudojimą. Vietiniai medicinos ir kiti sveikatos priežiūros specialistai plačiai dalyvauja visuose programos švietimo, klinikinių ir mokslinių tyrimų bei valdymo komponentų aspektuose. Mokymo programa pateikiama naudojant mokymo metodų derinį:

 • klinikinis mokymas ligoninėse, klinikose ir bendrosios praktikos operacijose
 • didelių ir mažų grupių klinikinių pranešimų
 • seminarai, konsultacijos ir nedidelės grupės darbas

Be to, mokymo programa apima veiklą, skirtą medicinos studentų asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Ką mokysi

Medicinos daktaras yra ketverių metų kursas, kurio kiekvienas mokslo metai yra maždaug 42 savaitės. Per pirmuosius metus kas savaitę dalyvausite maždaug 25 valandų struktūrizuotų mokymosi ir mokymosi patirties, o papildomas 20-30 valandų savarankiškumas. Vykstant kursui ir didėjant klinikinei ekspozicijai, iki ketvirtojo etapo reikalavimas atsispindi visą darbo dieną.

Dalyvavimas planuojamose mažų grupių mokymosi veiklose, klinikinių įgūdžių laboratorijose, anatomijos laboratorijose ir klinikinėse praktikose yra neatsiejama jūsų mokymosi dalis. Yra aukšto lygio internetinės struktūrizuotos mokymosi veiklos. Tai papildo mokymosi patirtį klinikinėje aplinkoje, kuri padeda jums išmokti.

Kursų mokymosi rezultatai

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

 1. Integruoti mokslinių tyrimų ir kritinių analizės principų žinias kartu su medicinos praktika.
 2. Parodykite nuoseklią medicinos mokslo principų ir koncepcijų žinias medicinos profesijos kontekste
 3. Veiksmingai panaudoti įrodymais pagrįstą praktiką, naudoti kritinį mąstymą ir atlikti kaip bendradarbiaujančią, reflektyvią praktiką ir sveikatos gynėją
 4. Parodykite klinikinę kompetenciją lygiu, kurio tikimasi iš praktiko.
 5. Parodykite ir praktikuokite profesinį ir asmeninį elgesį, kurį tikisi gydytojas.
 6. Į medicinos praktiką integruoti žinias apie medicinos mokslą, klinikinę mediciną, mokslinius tyrimus ir kritinę analizę bei profesinį ir asmeninį elgesį.
 7. Parodyti žinias įgūdžius ir požiūrį, reikalingą medicinos gydytojui.

Tikimasi, kad būsimi šalies kandidatai pateiks įrodymus, kad jie gyveno arba turėjo reikšmingą ryšį su 2–7 vietomis kaimo, nuotolinio ir didmiesčių (RRMA) klasifikavimo skalėse, kad parodytų įsipareigojimą regioninėms, kaimo ir atokiai Australijai .

Programos pasiūlymai teikiami tik tam tikrais metais, o kursų pradžia gali vykti tik rudens sesijoje. Nėra galimybės atidėti pasiūlymą; pareiškėjai, kurie nepateikia arba negali priimti pasiūlymo, turi pakartotinai kreiptis, jei nori atlikti kursą vėlesniais metais.

Kurso struktūra

Norint gauti laipsnį, medicinos daktaras, kandidatas turi sėkmingai baigti mažiausiai 192 kreditų taškus pagal toliau pateiktą lentelę.

Programa užtrunka ketverius metus ir yra suskirstyta į 4 etapus, kurių kiekvienoje yra integruota kursinių ir klinikinės patirties programa.

Pagrindinis temų sąrašas

1 metai

Dalyko kodas

2 metai

Dalyko kodas

3 metai

Dalyko kodas

4 metai

Dalyko kodas

Kiekvienas etapas turi būti sėkmingai užbaigtas, kol studentai gali pereiti prie kito etapo. Kiekvienos fazės laipsniai bus paskelbti fazės pabaigoje.

Medicinos daktaras yra nustatytas kursas su konkrečiomis kurso eigos taisyklėmis, įskaitant minimalų progresą. Studentams patariama kreiptis į Universiteto kursų taisykles dėl papildomos informacijos.

Pastaba: kad medicinos daktaras dirba ilgesniais akademiniais metais, paprastai prasidedantį sausio pabaigoje, vasario pradžioje ir baigiantis gruodžio pradžioje.

Privaloma darbo vieta / internetiniai komponentai

Šis kursas iš viso sudaro 2760 valandų per 115 savaičių privalomų darbo vietų. Šis kursas taip pat gali apimti privalomus komponentus, kuriuos reikia užpildyti internete.

Akreditacija

UOW medicinos programa yra akredituota Australijos medicinos tarybos (AMC), o absolventai gali būti registruojami kaip gydytojai.

Baigęs medicinos daktaro laipsnį, Australijos absolventai privalo baigti vienerius metus Australijos ligoninėje kaip būtiną visiško medicininės registracijos sąlygą. Šios stažuotės gali būti prieinamos absolventams, kurie nėra Australijos piliečiai.

UOW medicinos daktaras yra tarptautiniu mastu pripažintas medicinos laipsnis, o studentai gali atlikti antrosios pakopos studijas daugelyje šalių ne Australijoje, įskaitant Kanadą, JAV, JK ir Naująją Zelandiją.

Australijos piliečiams, turintiems Medicinos mokyklose palaikomas „Commonwealth“ vietas, garantuojama stažuotė baigiant medicinos programą NSW; tačiau ši garantija netaikoma tarptautiniams studentams. Apsilankykite NSW sveikatos ugdymo programoje

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Sveikatos priežiūra ir socialinė parama buvo pirminė naujų darbo vietų teikėja Australijoje ir numatoma, kad didžiausias 14,9 proc. Įnašas į užimtumo augimą sudarys nuo 2018 iki 2023. Dėl to atsiranda įdomių užimtumo galimybių ir karjeros galimybių. (Šaltinis: užimtumo prognozės)

Darbas sveikatos srityje reikalauja realių praktinių įgūdžių ir šiuolaikinių žinių. UOW, mes esame įsipareigoję „tyrinėti mokymąsi“, kuris moko jus nuolat ieškoti žinių, ją analizuoti ir taikyti savo pasirinktoje profesijoje. Mes integruojame technologiją į visą mūsų mokymąsi ir mokymą, siekiant užtikrinti, kad jūs baigėte savo darbą, kad pasiektumėte tobulą nuolat besikeičiančiame ir technologiškai pažangiame pasaulyje. Jūs gausite naudos iš praktinių užsiėmimų, kur gausite savo įgūdžius realiame pasaulyje, realiame pasaulyje.

Mūsų kursus dėsto specialistai, kurie yra pirmaujantys pasaulio mokslininkai ir patyrę gydytojai, todėl įgytus įgūdžius ir žinias šiandien ir ateityje galima pritaikyti realaus pasaulio iššūkiams. Mūsų profesinės sveikatos laipsniai yra akredituoti pramonės, todėl jūsų įgytos kvalifikacijos bus pripažintos ir labai pageidautinos, kai baigsite.

Priėmimas

Visų amžiaus ir akademinių sluoksnių studentams yra prieinamos įvairios galimybės. Priėmimo tvarka nustatoma UOW priėmimo procedūrose ir UOW kolegijos priėmimo politikoje.

Dėl konkrečių patarimų ar klausimų, susijusių su paraiška, kreipkitės į būsimųjų studentų komandą.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turi būti savo paskutiniais metais arba sėkmingai baigę pripažintą bakalauro laipsnį. Norėdami gauti išsamią informaciją apie priėmimo kriterijus ir kitų papildomų reikalavimų laikymąsi, žr.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 7,0
 • Skaitymas: 7,0
 • Rašymas: 7.0
 • Klausymas: 7.0
 • Kalbėjimas: 7.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 98
 • Skaitymas: 25
 • Rašymas: 25
 • Klausymas: 22
 • Kalbėjimas: 22

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (65 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 75 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų University of Wollongong »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 24, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
238,080 AUD
Vidaus studentams: Commonwealth remiami studentai privalo mokėti studento įnašą į savo kursų kainą. Tarptautiniams studentams: Sesijos mokestis yra $ 29,760 per metus, o kursų mokestis - 238 080 USD per metus.
Deadline
Susisiekti su mokykla
Registration deadline to sit GAMSAT: February 11, 2019 for international applicants; February 2019 for domestic applicants. Applications to GEMSAS close on May 31, 2019 for domestic applicants.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Registration deadline to sit GAMSAT: February 11, 2019 for international applicants; February 2019 for domestic applicants. Applications to GEMSAS close on May 31, 2019 for domestic applicants.

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Registration deadline to sit GAMSAT: February 11, 2019 for international applicants; February 2019 for domestic applicants. Applications to GEMSAS close on May 31, 2019 for domestic applicants.
End Date