Medicinos biologijos mokslų magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Biomedicinos mokslai apima daugiadisciplinį požiūrį į žmonių sveikatos ir ligų tyrimą.

Šis biologinių ir molekulinių mokslų tyrinėjimų pagrindas yra mokslinis žmogaus kūno sveikatos ir ligų tyrimo pagrindas, leidžiantis diagnozuoti ir gydyti.

Absolventams, turintiems pažangių biomedicininių mokymų, yra poreikis taikyti savo įgūdžius moksliniams tyrimams, švietimui, reguliavimo patvirtinimui, diagnostikos paslaugoms ir biomedicinos informacijos komercializavimui.

Šis medicinos Bioscience kursas yra skirtas leisti studentams specializuotis vienoje svarbioje žmogaus ligų srityje, vėžio biologijos, medicinos biochemijos, medicinos ląstelių biologijos ar medicinos mikrobiologijos srityse.

Apskritai, kursas suteiks absolventams karjerą privačiose (pvz., Farmacijos, biotechnologijos ar maisto pramonės, teismo ekspertizės / veterinarijos laboratorijose) ar visuomenėje (pvz., Akademinėje bendruomenėje, Nacionalinėje sveikatos tarnyboje (NHS)).

Patekimo reikalavimai

 • 2: 2 ar aukščiau susijusios mokslo disciplinos

Anglų kalbos reikalavimai

 • IELTS - 6,0 arba lygiavertis

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Ši programa suteiks galimybę studentams patirti šiuolaikinius biomedicinos metodus ir studijuoti kartu su įsteigtomis mokslinių tyrimų grupėmis savo naujausiose mokslinių tyrimų laboratorijose. Tikimasi, kad studentai sukurs pagrindinius įgūdžius, kurių reikalauja mokslininkai, kad ištirtų žmonių ligų patofiziologiją, ir yra didelis studentų pasirinkimas, pagal kurį biomedicinos mokslų disciplinos studijuojamos programos metu. Naudodamiesi šiais pasirinkimais, studentai galės užfiksuoti kelią per programą, leidžiančią jiems padengti daugiau biomedicinos dalykų sričių arba plėtoti didesnę specializaciją vėžio biologijos, medicinos biochemijos, medicinos mikrobiologijos ar medicinos ląstelių biologijos srityse. Svarbus mokslinių tyrimų projektas bus vykdomas šiuolaikinėje studento pasirinktos biomedicinos disciplinos srityje.

Atminkite, kad 2020 m. Įvesties modulio informacija gali keistis.

Moduliai

Branduolys

 • Matematika ir kiekybiniai metodai (ARC7001-A)
 • Asmeninis ir profesionalus biomedicinos mokslų tobulinimas (BIS7009-C)
 • Taikoma ir diagnostinė patologija (BIS7008-B)
 • Tyrimai ir analizės metodai (BIS7006-B)
 • Kritinis dabartinės biomedicinos mokslų temos įvertinimas (BIS7015-B)
 • Eksperimentinis dizainas (BIS7007-B)
 • Mokslinių tyrimų projektas (BIS7005-E)

Mokymasis ir vertinimas

Programoje naudojami įvairūs mokymo metodai, atitinkantys atskirų modulių mokymosi rezultatus, ir juos palaiko formacinis vertinimas.

Mokymo metodai palaipsniui sutelkti dėmesį į į mokymąsi orientuotus mokymosi metodus, todėl, tikėtina, kad jūs prisiimate vis didesnę atsakomybę už savo mokymąsi.

Tokiu būdu, tikimasi, kad plėtosite visą gyvenimą trunkančio mokymosi ir tęstinio profesinio tobulėjimo ypatumus.

Įranga

Jūs dirbsite į mokslinius tyrimus orientuotoje aplinkoje laboratorijose, kurioms neseniai buvo atliktas platus atnaujinimas ir modernūs, modernūs įrenginiai.

Mokesčiai, finansai ir stipendijos

Mokestis už mokslą

 • Pradžia / ES: 8570 svarų sterlingų per metus
 • Tarptautinis: 19 890 svarų sterlingų per metus

Stipendijos

Kiekvienais metais JK, ES ir tarptautiniams studentams skiriame nemažai negrąžintinų stipendijų, remiantis akademine kompetencija, asmeninėmis aplinkybėmis ar ekonominiais sunkumais. Išsamią informaciją rasite mūsų stipendijų svetainėje.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptarimas su specialistų patarėjais padeda išsiaiškinti planus, ieškant galimybių ir tobulinti darbo medžioklę. Daugelyje mūsų programų tiesioginės karjeros plėtros patarėjų indėlis į mokymo programą arba specialiai surengtas seminaras.

Karjeros galimybės

Daugelis mokinių tęsia studijas doktorantams Bradforde ar kitur.

Kai kurie absolventai savo gimtosiose šalyse užima biomedicinos mokslų asistentus.

Studijų parama

Mūsų visapusiškos paramos tarnybos padės jums pasiekti visą savo potencialą - tiek akademiniu, tiek asmeniniu.

Mes teikiame viską, ko reikia, kad su mumis kuo geriau išeitumėte ir sėkmingai pažengtumėtės į savo studijas ir į absolventų darbą.

Mūsų palaikymo paslaugos apima:

 • Asmeniniai mokytojai
 • Invalidumo paslaugos
 • Konsultavimo paslaugos
 • „MyBradford“ studentų paramos centrai
 • Studentų sąjunga
 • Kapeliono ir tikėjimo patarėjai
 • Universiteto vaikų darželis
 • Salės prižiūri

Mes turime gerai aprūpintas bibliotekas ir puikias IT paslaugas visuose miesteliuose. Šios paslaugos yra atidarytos visą parą per terminą, o tai reiškia, kad visuomet rasite vietą, kurioje bus galima pasiekti dalykus, susijusius su miesteliu.

Mūsų akademinių įgūdžių konsultavimo tarnyba bendradarbiaus su jumis, kad sukurtų savo akademinius, tarpasmeninius ir perduodamus įgūdžius.

Tyrimai

Mūsų mokslinių tyrimų patirtis apima įvairias sritis, įskaitant mikrobiologiją, vėžio tyrimus, odos mokslus ir širdies ir kraujagyslių ligų tyrimus. Daugiau informacijos apie dvi mūsų tyrimų sritis galite rasti toliau:

 • Odos mokslų centras
 • Vėžio terapijos institutas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau