Medicinos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

IMU yra pirmoji ir labiausiai įsteigta privati ​​medicinos ir sveikatos priežiūros universiteto narė Malaizijoje, kurioje daugiau kaip 26 metų skirta sveikatos priežiūros švietime. TJU pasiekė "SETARA-2017" 6 lygio būseną ("Outstanding") pagal "Mature" universiteto kategoriją.


IMU turėsite galimybę pirmąsias dvejus su puse metų studijuoti TJU ir perkelti į vieną iš savo partnerių universitetų Australijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ar Kanadoje medicinos programos užbaigimui. Šios tarptautinės partnerystės reiškia, kad IMU mokymo programa buvo sukurta taip, kad atitiktų aukštus tarptautinius standartus. Studentai, studijuojantys mediciną TJU, taip pat turi galimybę užbaigti visą laipsnį TJU.


Studijuojant mediciną TJU taip pat suteiks jums Pathway mokytis ir dirbti Jungtinėse Amerikos Valstijose, įtraukiant USMLE 1 pakopos parengiamąjį kursą į TJU medicinos studijų programą per semestrus nuo 1 iki 5. Šiuo metu mūsų absolventai yra iš anksto pasirengę ir yra Kompetentinga dalyvauti "USMLE" 1-ojo laipsnio egzaminuose, kuris iškelia kelią į Jungtines Amerikos Valstijas.


Mūsų partnerių universitetai

Australija

Adelaidės universitetas

Australijos nacionalinis universitetas

Naujojo Pietų Velso universitetas

Tasmanijos universitetas

Niukaslo universitetas

Vakarų Sidnėjaus universitetas

Jungtinė Karalystė

Aberdino universitetas

Glazgo universitetas

Edinburgo universitetas

Dundee universitetas

Notingemo universitetas

Queen Mary, Londono universitetas

Liverpulio universitetas

Lidso universitetas

Mančesterio universitetas

Sautamptono universitetas

Karalienės universitetas, Belfastas

University of Warwick

Ekseterio universitetas

Airija

Nacionalinis Airijos universitetas

Kanada

Dalhousie universitetas


Pradžia

Vasaris / rugpjūtis


Mokestis už mokslą

RM 543,500 (apie 140 000 JAV dolerių) - taikoma tik TJU MBBS galimybei.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The Univers ... Skaityti daugiau

The International Medical University (IMU) is Malaysia’s first and most established private medical and healthcare university with over 24 years of dedicated focus in healthcare education. The University is the first university in Malaysia that offers conventional and complementary medicine, all under one roof. Established in 1992, the University enjoys an international reputation, and provides a high standard of education at undergraduate, postgraduate and continuing professional development level. IMU’s curriculum for its undergraduate programmes has been benchmarked to international standards and is accepted by international partner universities for credit transfer into relevant programmes. Skaityti mažiau
Kvala Lumpūras , Serembanas , Batu Pahat , Kluangas + 3 Daugiau Mažiau