Medicinos bakalauras ir chirurgijos bakalauras (bendradarbiaujant su Šv. Jurgio universiteto Londone)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

bendradarbiaudama su Šv. Jurgio universiteto Londone

St George'o universiteto Londone MBBS programa turi nusipelnusią reputaciją kaip populiarus ir konkurencingas pasirinkimas studentams, kurie kreipiasi dėl medicinos.

Diplomuotų studijų programa buvo sukurta 2000 m., Siekiant pritraukti subrendusius kandidatus, kurie jau turėjo laipsnį ir kurie patyrė gyvenimą ne švietimo pasaulyje. Žinoma, jis buvo plačiai paplitęs ir greitai pripažintas visoje Jungtinėje Karalystėje kaip novatoriškas, novatoriškas ir pažangiausias.

Dabar kursas buvo pakeistas ir patobulintas - studentų ir personalo atsiliepimų rezultatas per metus. Kursų filosofija pagrįsta studentų požiūriu į mokymąsi kartu su mokymosi patirtimi. Nuo pat pradžios kursas yra pagrįstas problemomis ir nukreiptas į pacientą.

Klinikiniams ir bendravimo įgūdžiams suteikiama tokia reikšmė, kokią jie verti, simuliacija yra pagrindinė mokymo priemonė - modeliuojamų pacientų, manekenų ar sudėtingų naujausių kompiuterinių modelių modeliavimas. E-mokymasis yra dar viena svarbi mokymosi priemonė, kur studentai turi prieigą prie St George intraneto svetainės ir bibliotekos išteklių. Visame kurse labai pabrėžiamas mokslinis medicinos pagrindas, bet ypač per pirmuosius dvejus metus. Kipre esanti mokykla aprūpinta naujai išpjaustymo kambariu, kad išmoktų anatomiją, naudodama patrauktus baudžiamojon atsakomybėn egzempliorius, vaizdinius vaizdus, ​​anatominius modelius ir kompiuterinį mokymąsi.

Pirmieji dvejų metų kursai vyksta Kipre, pastaruosius dvejus metus moderniausiose JAV, Izraelio ar Kipro ligoninėse. Studentai baigs studijas iš Šv. Jurgio ligoninės medicinos mokyklos, Londono universiteto sudedamosios kolegijos. Tai tikrai puiki galimybė tarptautiniams studentams vykdyti identišką programą, vertinti tą patį ir gauti tokį pat laipsnį, bet mokytis skirtingose ​​ir labai gerbiamos klinikinėse aplinkose. Ryšys tarp University of Nicosia ir Šv. Jurgio yra stiprios ir vaisingos. Šv. Jurgio fakultetas ir personalas reguliariai lankosi Nikosijoje, kad stebėtų mokymą, dalyvautų vertinimuose, dalyvautų planavimo susitikimuose ir užtikrintų mokymo kokybę. Tai yra įdomus mūsų dviejų universitetų projektas, ir mes tikimės pasveikinti jus.

Gyvenimo tikslas

MBBS kurso tikslas - gaminti absolventus, turintiems esminių žinių, supratimo, įgūdžių ir požiūrių, reikalingų kompetentingai ir profesionaliai gydyti mediciną pacientų, daugialypės terpės aplinkoje, ir aprūpinti juos visą gyvenimą trunkančią karjerą. ir profesinio tobulėjimo.

Karjera

Kursas padės jums pradėti dirbti kaip jaunesnysis daktaro laipsnis, o vėliau pereiti prie bet kurio plataus medicinos karjeros pasirinkimo.

Kurso struktūra

Per ketverius metus pagrindinė tema ir pagrindinė tema yra keturios pagrindinės temos:

Pagrindiniai ir klinikiniai mokslai

Ši tema suteikia pagrindines žinias apie įprastos žmogaus kūno struktūrą, funkcionavimą ir vystymąsi, kuriais bus grindžiama jūsų medicinos praktika. Bus atsižvelgta į visus organizacinius lygius iš molekulinės ir ląstelės, į organų sistemas ir visą individą. Šioje temoje yra anatomija, biochemija, patologija, farmakologija ir fiziologija, taip pat visų klinikinių disciplinų moksliniai aspektai, tokie kaip kardiologija, akušerija

Pacientas ir gydytojas

Per šią temą studentai aprūpinami įgūdžiais, kuriuos gydytojas naudoja tiesioginiam pacientų kontaktui. Mokymasis plėtos medicinos praktikoje reikalingus klinikinius, bendravimo ir tarpasmeninius įgūdžius.

Bendrijos ir gyventojų sveikata

Šioje temoje bus naudojami biologinių, socialinių ir psichologinių disciplinų įžvalgos, skirtos sukurti mąstymo ir darbo būdą, kuriame atsižvelgiama į įvairius sveikatos klausimus lemiančius socialinius veiksnius. Visuomenės sveikatos medicina, bendroji praktika ir epidemiologija taip pat yra svarbios šioje temoje.

Asmeninis ir profesinis tobulėjimas

Praktikos kontekstas turi įtakos individualiam gydytojui ir visai profesijai. Siekiant veiksmingai dirbti medicinos bendruomenėje, labai svarbu susieti su platesniu pasauliu, atpažinti pokyčių jėgas ir suprasti išorinius šios profesijos poţiūrius. Ši tema apima medicinos etiką ir medicinos teisę, kritinį mąstymą ir kritinį vertinimą, tarpprofesinį švietimą ir profesinį elgesį.

Pagrindiniai ir klinikiniai mokslai yra didžiausia tema turinio atžvilgiu, nes joje yra dauguma faktinių žinių, kurias studentai turi įgyti ir užsiregistruoti atitinkamose jūsų šalies reguliavimo institucijose. Vis dėlto visos keturios temos yra vienodai svarbios aprūpinant moksleivį profesionaliu gyvenimu kaip gydytojas.

Mokymas grindžiamas šešiais moduliais:

Gyvenimo ciklas

Šiame modulyje nagrinėjami pagrindiniai žmogaus reprodukcijos, vystymosi ir nykstančių procesų procesai. Kai kurie įdomiausi ir svarbiausi gyvenimo aspektai:

 • Reprodukcija ir vystymasis
 • Vaikų sveikata (pediatrija)
 • Akušerija
 • Seksualinė sveikata
 • Senėjimas
 • Mirtis

Gyvybės apsauga

Kuriant dvi įvairias sąvokas - įprastus mechanizmus, kurie apsaugo žmogaus organizmą ir bendruomenę nuo aplinkos ir biologinio išpuolio, ir ligos mechanizmus, kurie veikia, kai šie apsaugai nepavyksta arba tampa netinkami:

 • Imunologija
 • Infekcija
 • Hematologija
 • Onkologija
 • Prevencinė medicina
 • Visuomenės sveikatos medicina

Gyvenimo parama

Sunku kovoti su širdies, plaučių arba kraujotakos ligomis, mokydamas šių gyvybiškai svarbių organų normalią struktūrą ir veikimą, kaip organų sutrikimai sukelia ligą ir kaip veikia medicinos terapija:

 • Širdies ir kvėpavimo sistema
 • Kardiologija / širdies ir kraujagyslių chirurgija
 • Kvėpavimo medicina
 • ENT

Gyvenimo priežiūra

Gydant mechanizmus, klinikines apraiškas ir inkstų, virškinimo trakto, kepenų ir endokrininių sutrikimų, kurie dažniausiai pasitaiko arba iliustruoja svarbius mokslinius ar klinikinius aspektus, valdymą:

 • Mityba
 • Alerginė sistema, įskaitant kepenis
 • Gastroenterologija
 • Endokrinologija
 • Inkstų medicina
 • Urologija

Gyvenimo struktūra

Pateikti supratimą apie įprastą raumenų ir kaulų sistemos ir odos struktūrą bei funkciją mikroskopiniame ir makroskopiniame lygmenyse, taip pat traumų ir ligų priežastis ir pasekmes:

 • Skeleto-raumenų sistema, įskaitant jungiamąjį audinį
 • Reumatologija
 • Ortopedija
 • Traumatologija
 • Plastinė operacija
 • Odos ir dermatologijos

Gyvybės kontrolė

Nagrinėjant nervų sistemos veikimą kaip visumą, kad būtų užtikrintas tvirtas mokslinis pagrindas suprasti nervų sistemos sutrikimus:

 • Nervų sistema
 • Neurologija / Neurochirurgija
 • Vizija ir oftalmologija
 • Psichiatrija
 • Psichologija

Mokymo programa yra organizuota taip:

 • Klinikinis mokslas
  • Pagrindiniai mokymo programos klinikiniai mokslai 1 metai
 • Klinikinė praktika
 • Pereinamieji metai 2 metai
 • Priešpaskutiniai metai 3 metai
 • Galutiniai Metai 4 metai
 • Studento pasirinktiniai komponentai 1, 2 ir 4 metai

Be pagrindinių veiklos sričių, turėsite galimybę studijuoti savo dalyką, pasirinkdami iš įvairių studentų pasirinktų komponentų.

Šio kurso metu jūs galite tikėtis iš pat pradžių įgyti klinikinės patirties, baigdami pirmąjį dieninį priedą "Du metai". Klinikiniai pritvirtinimai vyks įvairiose ligoninių ir bendruomenės įstaigose, kad užtikrintumėte plačią išsilavinimą. Šventojo Džordžo intranetas suteiks jums pagrindinių išteklių, nepriklausomai nuo to, kur jūs mokate.

Akademinių metų struktūra

Mokymo programa yra mokoma tradicinių mokslo metų struktūroje, pradedant rugsėjo mėn. 2 ir 3 metai organizuojami per šešių savaičių blokus, sudarančius tuos metus. 4 metai, dėl priežasčių, susijusių su reikiamu bendrą kursų ilgį ir jo pobūdį, kaip intensyvios klinikinės patirties laikotarpiu, yra 45 savaičių trukmė.

Klinikiniai išdėstymai

Su visiškai integruotu klinikinių treniruočių programa, apimančia tris žemynus, medicinos mokykla siūlo tikrai tarptautinę edukacinę patirtį.

Pirmieji dvejų metų kursai vyksta Kipre, kur studentai įgyja pradinę klinikinę patirtį šalies pirmaujančiose ligoninėse.

Paskutiniai dveji metai praleidžiami moderniausiose mokymo įstaigose, tokiose kaip Čikagos Šventosios ligoninė, Nikosijos ir Limasolio generalinė ligoninė Kipre, Tel Avivo Šebos medicinos centras ir Ponce sveikatos ligoninės Puerto Rikos universitetas. Be to, studentų mokymai Kipre, kurie nori patirti JAV sveikatos priežiūros įstaigą, gali išleisti nuo 5 iki 22 savaičių Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Visų trečiųjų ir ketvirtųjų metų studijų programų klinikinės patirties įgijimo metu visi magistrantūros studentai tai daro su St. George'o ligoninės medicinos mokyklos, Londono universiteto sudedamosios kolegijos, laipsniu.

Medicinos mokyklos mokymo programa yra mokoma anglų kalba, o visi studentai pirmąsias dvejus metus praleis Kipre, kur anglų kalba yra plačiai paplitusi ir suprantama. Kai kurios graikų kalbos žinios pagerins jūsų mokymosi patirtį per pirmuosius dvejus metus ir apskritai pagerins jūsų gyvenimo patirtį Kipre. Dėl šios priežasties Medicinos mokykla siūlo nemokamas Graikijos klases nuo MBBS programos pradžios.

Jei pasilikote Kipre klinikiniam mokymui, turėsite pasiekti tokią nemokamą klasę, nes tai žymiai pagerins jūsų mokymosi patirtį. Dėl bet kokios klinikinės antrosios pakopos studijų Kipre formos (remiantis tuo metu priimtu reguliavimo patvirtinimu) būtina sąlyga yra aukščiausias vidurkis graikų kalba.

Ponce Sveikatos mokslų universitetas suteikia puikią galimybę studentams tęsti medicininę karjerą Jungtinėse Amerikos Valstijose, net jei jie neatitinka pilietybės reikalavimų studijoms Švedijos pakto ligoninėje. Nors instruktavimas yra anglų kalba, norint sąveikauti su pacientais būtina dirbti ispanų kalbą. Jei ketinate mokytis Puerto Rike per paskutinius dvejus metus, medicinos mokykla suteiks nemokamas ispanų kalbos kursus nuo kursų pradžios.

Vertinimas

Pagrindinis dėmesys bus skiriamas reguliariam vertinimui, kuriame pateikiami išsamūs atsiliepimai.

Vertinimo formoje bus pateikti vieni geriausi atsakymai į klausimus, keliamus pasirinkimui, trumpalaikiai atsakymai ir tiksliniai struktūriniai klinikiniai egzaminai (ESBO).

Curriculum Outcomes

Pasibaigus kursui studentai:

 • Turi žinių ir supratimą apie medicinos praktikos, sveikatos ir jos propagavimo bei ligų, traumų ir negalios pagrindinius mokslus, jų prevenciją, diagnozę ir valdymą. Tai yra asmens ir jo vieta šeimoje, visuomenėje ir apskritai gyventojų kontekste
 • Parodė pagrindinių klinikinių įgūdžių įgūdžius, įskaitant sistemingą, jautrų ir veiksmingą informacijos rinkimą iš pacientų; atlikti išsamų pacientų fizinį tyrimą; pasirenkant tinkamas diagnozavimo procedūras pacientams, racionalizuojant šį pasirinkimą ir interpretuojant tokių tyrimų rezultatus; pasirenkant tinkamas gydymo galimybes pacientams, turintiems specifines sąlygas; atpažinti ir valdyti gyvybei pavojingas sąlygas
 • Įgijo ir parodė požiūrius, reikalingus aukštiems medicinos praktikos ir pacientų priežiūros standartams pasiekti, įskaitant etikos ir teisės principų laikymąsi, įrodymais pagrįsto požiūrio į pacientų priežiūrą taikymą, pacientų poreikių ir rūpesčių patenkinimą, supratimą apie genetinių, istorinių, socialinių, aplinkos, politinių, profesinių ir elgesio veiksnių indėlis į sveikatą, ligas ir ligas
 • Parodė intelektualų smalsumą ir kritinio supratimo gebėjimus
 • Išplėtojo kitų sveikatos priežiūros specialistų darbo supratimą, iš dalies bendradarbiaujant su pacientų priežiūra mokymų skyriuje
 • Gebėti laikinai registruoti medicinos praktiką Kipre ir (arba) jūsų kilmės ar pasirinkimo šalyje bei sugebėti kompetentingai atlikti išankstinio registravimo namų pareigūnų darbo vietas.
 • Turi galimybę toliau mokytis bet kurioje medicinos ar medicinos mokslų srityje
 • Įvertinkite mokymosi visą gyvenimą, tyrimo ir tyrimų poreikį
 • Gavote šiuos papildomus įgūdžius ir patirtį:
 • Mokymo įgūdžiai, įskaitant pristatymo / instruktavimo įgūdžius
  • Asmeniniai / laiko / išteklių valdymo įgūdžiai
  • Tai raštingumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Geri įrašų įgūdžiai
  • Suprasti audito principus
  • Informacinis raštingumas
 • Turi šias papildomas savybes:
 • Psichologinis tvirtumas su savigarbos gebėjimu
 • Kruopštumas
 • Realus supratimas apie savo apribojimus
 • Pritaikymas ir sugebėjimas susidoroti su pokyčiais ir neapibrėžtumu
 • Atviras mąstymas
 • Mokymosi motyvacija
 • Atspindėjimas
 • Jautrumas kultūriniams klausimams

Akreditacija

MBBS programa siūloma pagal Londono universiteto Šv. Jurgio laipsnio suteikimo įgaliojimus ir tokį patį pripažįstama Jungtinėje Karalystėje ir beveik visame pasaulyje. Šv. Jurgis buvo pirmoji Jungtinės Karalystės medicinos mokykla, teikianti medicinos baigimo programą ir yra vienintelė nepriklausoma medicinos mokykla toje šalyje.

Mūsų medicininei programai taikomos JK bendros medicinos tarybos kokybės užtikrinimo procesai naujoms užsienio programoms.

Šv. Džordžo universiteto Londone University of Nicosia MBBS4 suteikia tvirtą pagrindą karjeros plėtrai pasaulio sveikatos priežiūros sektoriuje.

Priėmimo sąlygos

Patekimo reikalavimai

Bakalauro laipsnis bent jau 2 laipsnio pagyrimu ar lygiaverte (3,0 JAV GPA, 2,7 Kanadoje) arba aukštesnio laipsnio (pvz., Magistrantūros, magistro ar doktorantūros) bet kurioje disciplinoje.

Jūs turėtumėte dirbti arba turėtumėte savanorišką medicinos ar sveikatos srities patirtį ir sugebėti įrodyti plačią informuotumą apie medicinos sritį.

Australijos medicinos mokyklos atrankos testas (GAMSAT) turi atitikti 55 (iš viso 50 kiekviename skyriuje) arba iš viso 498 medicinos koledžo priėmimo testą (MCAT). Daugiau informacijos apie tai, kaip atlikti šiuos tyrimus (www.gamsatuk.org arba www.aamc.org/students/applying/mcat/), rasite GAMSAT arba MCAT tinklalapiuose.

Jei anglų kalba nėra pagrindinė jūsų kalbos kalba, taip pat turite būti IELTS (tarptautinė anglų kalbos testų sistema) arba lygiavertė (pvz., TOEFL). IELTS bendras 7,0 balas (su 7,0 balų raštu ir ne mažiau kaip 6,5 bet kokiame kitu elementu) arba lygiavertis.

Interviu

Jei esate pakviesti į interviu su St. George'o medicinos programa Nikosijoje, tai bus "Multi Mini Interview" (MMI) forma ir bus vykdoma per vaizdo konferenciją. MMI tikslas yra išsiaiškinti, ar jums yra daugiau nei jūsų klasės. Mes norime nustatyti, ar turite tinkamų įgūdžių ir požymių, kad sėkmingai užbaigtumėte kursą ir profesionaliai dirbtumėte su medicina

Interviu susideda iš aštuonių klausimų, kurių kiekvienas trunka penkias minutes (iš viso 40 minučių). Vienas asmuo (pokalbis) su tavim atliks "Skype" pokalbį, skaitant kiekvieną klausimą ir įrašydamas savo atsakymus. Kai pokalbis pasibaigs, kiekvienas iš jūsų užregistruotų atsakymų bus išsiųstas aštuoniam skirtingam vertintojui, kuris jį įvertins. Tada jūsų bendras balas bus apskaičiuotas ir siunčiamas Priėmimo komitetui priimti sprendimą.

Kodėl MMI

MMI metodas yra tvirtas ir efektyvus vertinimo metodas, kuris yra mažiau subjektyvus nei grupės interviu, užtikrinant, kad kandidatai būtų traktuojami sąžiningai. Be to, MMI leidžia mums efektyviau atlikti pokalbius, vertinant daugiau kandidatų per trumpesnį laikotarpį, o tai reiškia, kad anksčiau sužinosite apie savo pokalbio rezultatus. Mes siekiame išsiųsti pasiūlymą per dvi savaites nuo jūsų interviu.

Visą informaciją apie įvažiavimo reikalavimus ir internetinę paraiškos formą galite rasti www.nicosia.sgul.ac.cy

Vaizdai

Turite atlikti tinkamą sveikatos ir policijos patikrinimą, įskaitant ekraną imunizacijai nuo hepatito B.

Informacija pareiškėjams

Baigus bakalauro studijų programą, gausite MBBS (arba lygiavertį) laipsnį, kuris yra pagrindinė medicinos kvalifikacija (PMQ). Laikydamasis PMQ jums suteikiama teisė į laikinąją registraciją į Bendrąją medicinos tarybą, tik pripažinus, kad nėra tinkamos praktikos problemos, į kurias reikia atsižvelgti. Laikina registracija yra ne ilgesnė kaip treji metai ir 30 dienų (iš viso 1125 dienos). Pasibaigus šiam laikotarpiui, jūsų laikinoji registracija paprastai pasibaigs.

Laikinai įregistruoti gydytojai gali dirbti tik patvirtintose 1-ojo Fondo metų postuose: įstatymai neleidžia laikinai įregistruotiems gydytojams atlikti kitokio pobūdžio darbo. Norėdami gauti Fondo metų 1 postą, jums reikės kreiptis per paskutinius savo bakalauro programos metus per JK fondo programų biuro atrankos schemą, pagal kurią šios studijos skiriamos absolventams konkurso pagrindu.

Fondo 1-osios programos sėkmingai užbaigta per 12 mėnesių ir yra pažymėta išduodant pažyma apie patirtį. Tuomet galėsite kreiptis dėl visiškos registracijos į Bendrąją medicinos tarybą. Jums reikia visiškai užregistruoti licenciją praktikuoti netinkamai prižiūrint NHS arba privačią praktiką JK.

Yra diskusijos apie tai, ar pašalinti laikinąją registraciją naujai kvalifikuotų gydytojų. Jei taip atsitiks, tada JK absolventai gaus visišką registraciją, kai tik jie sėkmingai baigs MBBS (arba lygiavertį) laipsnį. Reikėtų pažymėti, kad labai tikėtina, kad Jungtinės Karalystės absolventams vis tiek reikės kreiptis dėl mokymo programos, panašią į dabartinę Fondo programą, ir tai, kad šios programos gali būti neužtikrintos kiekvienam Jungtinės Karalystės absolventui.

GMC šiuo metu svarsto galimybę pradėti oficialų vertinimą, kurį turės pateikti JK medicinos studijų absolventai, kad galėtų būti įregistruotas leidimas praktikuoti. Nors nebuvo priimtas galutinis sprendimas dėl to, ar bus įvestas toks egzaminas, pareiškėjai turėtų žinoti, kad GMC numato, kad būsimoms medicinos studentų grupėms gali prireikti atsisakyti dalių medicinos licencijavimo įvertinimo, kol GMC jiems nesuteiks registracijos licencija praktikai.

Pareiškėjai iš ne JK ir ES turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jūs negalėsite baigti pirmųjų pamokų mokymo programų Jungtinėje Karalystėje, todėl visiškai registruosite, nes pagal galiojančias JK imigracijos taisykles negalėsite gauti tinkamos vizos.

Nors ši informacija šiuo metu yra teisinga, studentai turi žinoti, kad šios srities taisyklės gali keistis laikas nuo laiko.

Nors St George's MBBS yra pripažįstama daugelyje skirtingų šalių, pareiškėjai iš ne Europos Sąjungos patariama patikrinti savo atskirų nacionalinių institucijų, jei jie nori praktikuoti savo šalyje.

JAV ir Kanados studentams

Mūsų programą patvirtina Užsienio medicinos mokslo absolventų švietimo komitetas (ECFMG).

JAV studentai turėtų teisę dalyvauti "Match" programoje rezidentui ir laikytis Jungtinių Amerikos Valstijų medicinos licencijavimo egzaminų (USMLE). Daugiau informacijos rasite toliau.

Kanados studentai turėtų teisę dalyvauti Kanados rezidentų atitikties tarnyboje (CaRMS) ir priimti Kanados medicinos tarybos vertinimo egzaminą (MCCEE).

USMLE

Studentai, kurie nori atlikti medicininę karjerą Jungtinėse Amerikos Valstijose, gali nemokamai pasinaudoti Jungtinių Valstijų medicinos licencijavimo egzaminu (USMLE) 1 ir 2 etapais. Mes siūlome dvi nacionalinių medicinos ekspertų tarybos (NBME) praktinius testus 1-ajame metais ir vieną bandymą 2-aisiais metais, kad padėtų studentams pasirengti USMLE 1 žingsniui.

Be to, Tarptautinis medicinos fondas (IFOM) praktikos testas yra siūlomas trečiaisiais metais, siekiant padėti studentams pasirengti USMLE 2 veiksmui. Šių praktinių testų klausimai yra gauti iš USMLE banko klausimų, kurie naudojami generuoti oficialų USMLE egzaminai. Galų gale, šie praktiniai testai leis mūsų studentams būti geriau pasirengę siekti medicinos karjeros Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau