Medicinos asistento programa

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Sveikatos priežiūros profesijos yra viena iš sparčiausiai augančių karjeros sričių šalyje. Medicinos pagalbos katedra siūlo tris programos galimybes, vieną laipsnį ir dvi sertifikavimo programas.

  • Medicinos asistentė
  • Klinikinės medicinos asistento pažymėjimo programa
  • Medicinos biuro asistento pažymėjimo programa

Šios trys medicinos asistento programos rengia studentus pradinio lygio pareigoms gydytojų biuruose ir kitose medicinos įstaigose. Šie kursai padeda plėtoti įgūdžius, reikalingus sveikatai sveikatos srityje.

Medicinos asistentės studentai išmokys tinkamą telefono etiketą, kaip pasveikinti pacientus, tinkamai parengti grafikus ir užpildyti dokumentus, apdoroti draudimą, apdoroti tekstus, siųsti el. Laiškus, planuoti susitikimus ir tvarkyti pacientus iš registracijos proceso egzaminu. Medicinos asistentės studentai bus pasirengę dirbti ligoninėse, gydytojų įstaigose, ambulatorinėse tarnybose ir klinikose.

Tikimasi, kad nuo 2014 iki 2024 m. Dirbančių medicinos asistentų užimtumo lygis padidės 23 proc., Kaip pranešė JAV darbo statistikos biuras. † Tai yra daug greitesnis už kitų profesijų vidutinį augimo tempą. Medicinos padėjėjai vis dar turi didelę paklausą, nes jie tampa labiau priklausomi nuo medicininės komandos svarbos ir kaip gydytojų praktika pereina prie elektroninių įrašų. Čia, sostinės regione, yra daug potencialių galimybių įdarbinti karjerą.

Medicinos padėjėjo programos išmokos

Mildred Elley reiškia, kad jūs ne tik gausite kokybišką aukštojo išsilavinimo patirtį, bet tai taip pat reiškia, kad turite prieigą prie pačių moderniausių medicinos asistentų mokymo kursų. Mildred Elley taip pat siūlo daugybę įvairių išmokų medicinos asistento programos studentams.

  • Finansinė pagalba
  • Visą gyvenimą trunkančio įdarbinimo pagalba
  • Lankstus mokyklos planas
  • Patvirtintas veteranų išsilavinimo išmokoms
  • Laisvas karjeros įvertinimas
  • Sveiki atvykę į tarptautinius studentus

Visą gyvenimą trunkančio įdarbinimo pagalba

Yra daug galimų karjeros galimybių. Baigę Mildred Elley laipsnį ar pažymėjimą, mėgaukitės mūsų visą gyvenimą teikiama įdarbinimo pagalba ir esame pasirengę užkariauti medicinos pagalbą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The mission of Mildred Elley is to provide quality career education and technical training to allow students of diverse educational, cultural and personal backgrounds to become successful in an ever-c ... Skaityti daugiau

The mission of Mildred Elley is to provide quality career education and technical training to allow students of diverse educational, cultural and personal backgrounds to become successful in an ever-changing global economy. Mildred Elley strives to afford students quality placement opportunities and instill in all of our graduates a desire for lifelong education and learning. Skaityti mažiau
Albany , Niujorkas , Pitsfildas + 2 Daugiau Mažiau