Medicinos mokslų daktaras


Į šią naują erą medicina, medicinos fakultetas laukiu naujų iššūkių ir konstruktyvių atradimų kartu siekiant aukštesnio lygio kompetencijos ir vadovavimo švietimo, mokslinių tyrimų ir paslaugų. Fakultetas yra pasiryžusi suteikti modernų požiūrį į akademinės medicinos, taip pat nuolat kinta, siekiant patenkinti reikliausių ir up-to-data poreikius mūsų dėstytojų ir studentų.


Pirma, turime investuoti į architektūros ir infrastruktūros, kurios sudaro fizinę išraišką mūsų ambicijas mokslų, medicinos, humanitarinių švietimo ir veikla tarptautiniu mastu. Mūsų medicinos studijos pastatas, medicinos humanitarinių biblioteka, centras fakulteto plėtros, studijų, laboratorijose, ir pastatai suformuoti nuolatines pamatus mūsų bendrą ateitį.


Antra, fakultetas yra vienas iš pirmųjų medicinos mokyklų regione įsipareigoja pagrindines reformas medicinos mokymo programą. Siūlome akademines galimybes mūsų studentams, kurie yra beveik neprilygstama Taivanas. Mokymo programa skatina tiek aktyvų individualų mokymosi ir grupės bendradarbiavimą. Kursai yra prieinami pranešimus, kurie apima visą žemės rutulį, uždenkite naujausius mokslinius atradimus, ir knistis giliau į praeitį. Mūsų studentai yra mentored mūsų fakulteto siekti žinių tiek pločio, taip pat gylio mokymąsi.


Trečia, mes turime labai daug investavo į fakulteto remiant ir palengvinti mūsų fakulteto nariai savo akademinės plėtros ir asmeninio augimo. Medicinos fakultetas pripažino, kad nauja mokymo įvedimas reikalauja daug išteklių perskirstymas, taip pat kurti naujus. Visų pirma, turėtų būti reikalaujama naujų mokymo metodų. Yang-Ming įsipareigojimas fakulteto plėtros dalis jo bendrą įsipareigojimą siekti meistriškumo.


Ketvirta, ir svarbiausia, mes recommitted save mūsų studentai procesai aktyviai skatinti jų asmeninį ir profesinį tobulėjimą. Be jų medicinos tyrimų, mūsų studentai yra skatinami plėsti savo popamokinės interesus, laisvą mąstymą ir išraišką, pridedant prie jų intelektinės, meninės, socialinės ir turtingumą. Mūsų dėstytojai supranta, kad mes ne šviesti tik puikius gydytojus, bet taip pat aistringai ir atsakingus asmenis, ir mūsų dėmesio nuo individualaus augimo kiekvieno studento yra vienas iš mūsų proudest pasiekimais.


Mūsų tęsėsi augimas visų minėtų sričių sukūrė tvirtą pagrindą brendimui drąsos ir laisvės. Mūsų įsipareigojimas mūsų dėstytojų ir studentų yra proudest liudijimas į medicinos fakulteto atsidavimu savo idealų siekimas.

Gyvenimo

Mūsų naujas mokymo ketina vystytis kaip srityse medicinos žinių anksto. Jis pastatytas būti tiek pamatinių ir integruotos, siekia pasiūlyti žinias ne tik tik įsiminti informaciją, skatina intelektinės smalsumas, stiprina mokinių kompetenciją apmąstymams ir analizei, skatina stipendiją ir nepriklausomybę minties ir plėtoja žmonijai dėkingi ir didelį jausmą kad mokymosi naudą.

Mūsų studentai bus įvesti greitai besikeičiančiame pasaulyje ir pasaulio kaimas padidinti kosmopolitišką patirtimi ir tarpusavio sąsajas. Jie turi būti įrengti anglų kalbos kompetencijos ir išmokti peržengti tradicinių idėjų, modelių, bei santykius siekiant Mada naujus apgalvotai. Mes siekiame visi, kad jie absolventui skatino savo intelektinius, meno, moralės, ir pilietiniai geb ÷ jimus, kaip nepriklausomų mąstytojų su visą aistra mokymosi aukščiau.


Įleidimas

Nacionalinis Yang Ming-universitetas (NYMU) Medicinos fakultetas (FOM) kviečia teikti paraiškas studentų, kurių akademinė patirtis ir fitneso medicinos praktika rodo galimą mokslinį pasiekimą ir pasišventimo tarnauti sveikatos poreikius žmogus.

Kiekvienais metais FOM priima apie 120 naujų studentų. Vadovaujantis Švietimo politikos, siekiant įvairinti kolegijos priėmimo ministerijos, studentai gali dalyvauti FOM per šiais būdais:


I priedą. Priėmimo Nacionalinis egzaminų Studentai nori stoti apžiūrėjusi turi imtis šių egzaminus: Kinų, Anglų, Matematika, Fizika, Chemija, Biologija ir bendrosios žinios.

II. Priėmimo savarankiškai Application Studentai nori stoti savarankiškai paraiška turi baigti vidurinę mokyklą arba turi atitinkamą kvalifikaciją, taip pat atsižvelgiant į stojamuosius egzaminus.Stojamuosius egzaminus

I priedą. Pirma ištisus Egzaminas: testas raštu generalinis priklauso Švietimo ir mokslo ministerija. Rašytinis testas susideda iš kinų, anglų, matematika, socialinių mokslų ir biologijos. Šis testas sudaro 40% bendro tyrimo vertinimo kategorijas.

II. Antra ištisus Egzaminas:

a. Interviu: Atliko universitete, kuris sudaro 50% vertinimo.

b. Rekomendacinius laiškus: 10% vertinimo.

III. Kiti

1) Kiekvienais metais Medicinos fakultetas priima dvi užsienio studentams. Prašome kreiptis į kasmet paskelbimo detales.

2) studentams, kurie pasiekia puikių rezultatų konkursuose pripažintų tarptautiniu mastu gali būti atleistos nuo tam tikrų pirmiau aprašytų egzaminus.

Atkreipkite dėmesį: Visi reikalavimai gali keistis. Prašome kreiptis į kasmet paskelbus savo paraišką.

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date