Medicinos mokslų daktaras - 5 metai

Penkerių metų MD programa yra skirta patenkinti aukštųjų mokyklų absolventų, ketinančių gauti MD laipsnį. Tai reikalauja papildomų 3 semestrus užbaigti Premedical programa buvo nurodyta pirmiau. Studentai studijuoja dar vienerius metus įvykdyti 90 semestro valandų reikalavimą biologija, chemija, fizika, anglų ir matematikos (3 semestrai). Kai šie 3 semestrus yra sėkmingai užbaigti, studentai perkelti užbaigti pagrindinių mokslo (ikiklinikiniai) dalį MD programą, kuri susideda iš likusios 4 metai.


Perkelti Studentai

Studentai iš pripažintų medicinos mokyklose gali būti priimti kaip perdavimo studentams įvertinus jų įgaliojimai. Priėmimo komitetas Aureus universiteto medicinos mokyklos peržiūrės visus kandidatus prašymus iki priėmimo.


Gradacija Reikalavimai

Sėkmingai baigus pagrindai ir klinikinės dalies MD programas, studentai turės teisę sėdėti už USMLE Žingsnis 1 ir Žingsnis 2 egzaminą. Perdavimai vieną iš šių egzaminų (arba lygiavertį egzaminą užsienio jurisdikcija) reikalingas baigimo.


Nediskriminuojančios politikos

Aureus universiteto medicinos mokyklos suteikia Priėmimo kvalifikuoto studentams, nepriklausomai nuo odos spalvos, amžiaus, rasės, tautybės, religijos, lyties, seksualumo, negalios ar šeiminės padėties.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Aureus University - School of Medicine »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
5 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date