Medicinos mokslų daktaras

4 metų MD (3 metai 4 mėnesiai) programa yra skirta studentams, kurie baigė bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba baigę premedical reikalavimus, kurie paprastai susideda iš

  • Biologija - 90 valandų pusmetis
  • Chemija - 90 valandų pusmetis
  • Fizika - 90 valandų pusmetis


kartu su matematikos, anglų, ir humanitarinių tyrimų. Programa vykdoma Aruba. Ši programa gali būti baigtas per 3 metus 4 mėnesius. Kandidatai, kurie baigę arba bakalauro laipsnį, premedical programa yra elgible dėl priėmimo į MD studijų programą.

Premedical programa paprastai susideda iš 90 semestro valandų kiekviena iš biologijos, chemijos ir fizikos. Tai taip pat apima Kolegijos lygio kursus matematikos, anglų ir humanitarinių mokslų.


Perkelti Studentai

Studentai iš pripažintų medicinos mokyklose gali būti priimti kaip perdavimo studentams įvertinus jų įgaliojimai. Priėmimo komitetas Aureus universiteto medicinos mokyklos peržiūrės visus kandidatus prašymus iki priėmimo.


Gradacija Reikalavimai

Sėkmingai baigus pagrindai ir klinikinės dalies MD programas, studentai turės teisę sėdėti už USMLE Žingsnis 1 ir Žingsnis 2 egzaminą. Perdavimai vieną iš šių egzaminų (arba lygiavertį egzaminą užsienio jurisdikcija) reikalingas baigimo.


Nediskriminuojančios politikos

Aureus universiteto medicinos mokyklos suteikia Priėmimo kvalifikuoto studentams, nepriklausomai nuo odos spalvos, amžiaus, rasės, tautybės, religijos, lyties, seksualumo, negalios ar šeiminės padėties.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Aureus University - School of Medicine »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date