Medicinos mokslų daktaras - 4 metai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Medicinos mokslų daktaras

4 metų MD (3 metai 4 mėnesiai) programa yra skirta studentams, kurie baigė bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba baigę premedical reikalavimus, kurie paprastai susideda iš

  • Biologija - 90 valandų pusmetis
  • Chemija - 90 valandų pusmetis
  • Fizika - 90 valandų pusmetis


kartu su matematikos, anglų, ir humanitarinių tyrimų. Programa vykdoma Aruba. Ši programa gali būti baigtas per 3 metus 4 mėnesius. Kandidatai, kurie baigę arba bakalauro laipsnį, premedical programa yra elgible dėl priėmimo į MD studijų programą.

Premedical programa paprastai susideda iš 90 semestro valandų kiekviena iš biologijos, chemijos ir fizikos. Tai taip pat apima Kolegijos lygio kursus matematikos, anglų ir humanitarinių mokslų.


Perkelti Studentai

Studentai iš pripažintų medicinos mokyklose gali būti priimti kaip perdavimo studentams įvertinus jų įgaliojimai. Priėmimo komitetas Aureus universiteto medicinos mokyklos peržiūrės visus kandidatus prašymus iki priėmimo.


Gradacija Reikalavimai

Sėkmingai baigus pagrindai ir klinikinės dalies MD programas, studentai turės teisę sėdėti už USMLE Žingsnis 1 ir Žingsnis 2 egzaminą. Perdavimai vieną iš šių egzaminų (arba lygiavertį egzaminą užsienio jurisdikcija) reikalingas baigimo.


Nediskriminuojančios politikos

Aureus universiteto medicinos mokyklos suteikia Priėmimo kvalifikuoto studentams, nepriklausomai nuo odos spalvos, amžiaus, rasės, tautybės, religijos, lyties, seksualumo, negalios ar šeiminės padėties.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2015

Apie mokyklą

Aureus universitetas - Medicinos mokykla Aureus universiteto medicinos mokyklos medicinos programą rengia medicinos studentus tapti veiksmingos, pavyzdingi ir etikos gydytojai. Aureus universiteto mi ... Skaityti daugiau

Aureus universitetas - Medicinos mokykla Aureus universiteto medicinos mokyklos medicinos programą rengia medicinos studentus tapti veiksmingos, pavyzdingi ir etikos gydytojai. Aureus universiteto misija yra suteikti studentams tvirtą pagrindą medicinoje tai būtina siekiant užtikrinti, kad jos absolventai sugeba įveikti visas problemas, per savo medicinos karjerą. Aureus siekia sukurti reputacijos studijų institucijoje, kurioje kiekvieno studento sėkmė prisideda prie ir atspindi jos pačios sėkmės universitete. Aureus universiteto medicinos mokyklos paviršiumi 2004 m Iškilių doktorantūros profesorių Idėja turintis daugiau nei penkiolikos metų patirtį tarptautinėje ir Centrinės Amerikos / Karibų medicinos mokslo sistemą, paremtą žinių iš administratorių pasaulio reputacijos. Aureus universiteto medicinos mokyklos yra apibūdinę salos Respublikos Aruba Vyriausybė. Aureus teikia aukštos kvalifikacijos, geraširdžiai ir veiksmingas gydytojai su stipriais etikos sluoksnių. Kaip pirmasis žingsnis, Aureus stengsis padidinti programų asortimentas. Planai yra vietoje išplėsti miesteliu įtraukti mokslinių tyrimų ir treniruoklių salę. Campus bus pilnai įrengtas su šiuolaikiniais įranga, laboratorijos ir tyrimų galimybę pateikti laidus mokymosi patirtį mūsų studentams. Studentų apgyvendinimo šiuo metu teikiama susijusiam studentas būsto kompleksų, kol mūsų nuostata būsimą bendrabučio miesteliu yra baigtas. Mes atliekame visiškai akredituota studijų programas su kompetentingomis dėstytojų ir naujoviškus įrenginius, suteikti tvirtą pagrindą medicinos ir suteikti galimybę studentams gauti licenciją verstis medicinos JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje ar bet kurioje šalyje Jungtinių Tautų kitos valstybės. Skaityti mažiau