Medicinos mokslų daktaras (MD)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fakultetas buvo įkurtas 1935 m. Nuo to laiko fakultete buvo išmokyti ir baigę daugiau nei 20 000 gydytojų. Tarp fakultetų absolventų iš visų metų yra 120 dakt. ir daugiau nei 650 doktorantų. Daugelis absolventų sukūrė naujas mokyklas ir originalias mokslo tendencijas. Tai akademikai Rusijos medicinos mokslų akademijos V. N. Николаева-Меньшикова, V. S. Рябцев, J. K. Срипкин, V. G. Gostishev, atitinkami - RAMS nariai A. F. Биковский, V. L. Гурьев, J. A. Скобелкин, G. J. Ostroverkhov.

Studijuokite mediciną anglų kalba vienu iš pagrindinių medicinos mokslo įstaigų Rusijoje. "Premediciniai" kursiniai darbai nėra reikalingi, nes studijų programa suteikia "viskas įskaičiuota".

Ši šešerių metų dieninė magistrantūros studijų kryptis rengia absolventus už gydytojo profesiją. Jis baigtas kartu su bendrosios medicinos gydytojo laipsniu. Per pirmuosius dvejus metus mokymo programa iš esmės apima teorinius kursus (biochemija, anatomija, histologija, fiziologija ir kt.).

Tretieji studijų metai apima ikiklinikinius kursus ir yra pasirengimo klinikinių studijų studijoms. Ketvirto ir penkto kurso metu studentas palaipsniui praeina stažuotes atskirose klinikose ir skyriuose. Paskutiniai studijų metai skirti ikimokykliniam praktiniam rengimui, kurio metu studentai dirba klinikose ir padaliniuose, kuriuos prižiūri patyrę gydytojai. Studijų metu studentai taip pat baigia devynias savaites trukusį profesinį praktinį mokymą, kurio metu jie palaipsniui susipažįsta su sveikatos priežiūros įstaigų tvarkymu ir valdymu bei praktinėmis procedūromis.

Studijos baigiamos griežtu valstybiniu egzaminu penkiomis temomis.

Šešerių metų bendrosios medicinos programa taip pat buvo pripažinta įvairiose pasaulio šalyse, pavyzdžiui, JAV, Kanadoje ir Malaizijoje, Indijoje, Tailande, Maldyvuose, Pietų Afrikoje, Šri Lankoje, Nigerijoje ir kt.


Studijų trukmė

6 metai


Du suvartojimai

Rugsėjis


Įėjimo lygis

A-lygis (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, bakalaureatas, WAEC, NECO, aukštojo vidurinės mokyklos pažymėjimas, vyresniojo vidurinio išsilavinimo pažymėjimas, nacionalinis vyresnysis pažymėjimas, imamieji darbai.
Studentų gyvenimas

KSMU suteikia studentams pasaulinio lygio išsilavinimą aplinkoje, kurioje yra naujų galimybių ir idėjų, kurie padės suformuoti ateitį. Mokytis naujų įgūdžių, susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis; drauge gyventi; tai yra normalus universiteto patirties dalis, o KSMU nėra išimtis.

KSMU studijuoja daugiau nei 5 500 studentų (iš kurių daugiau nei 1200 yra tarptautiniai studentai), universitetas yra triukšmingas aktyvus avinas ir tikras daugiakultūrinio bendradarbiavimo puodelis. Nuo sporto renginių iki meno kursas Kurskas yra inovacijų ir kultūros centras, kaip niekas kitas.

Mūsų studentai dalyvauja įvairioje veikloje, pradedant nuo sporto iki meno, socialinių ir kitų intelektinių užsiėmimų bei praturtindami veiklą. Campus life KSMU turi kažką pasiūlyti visiems, nesvarbu, koks yra jūsų interesas.

Yra keletas būdų, kuriais galite susipažinti su naujais draugais čia, pavyzdžiui, KSMU , prisijungdami prie vienos iš daugybės gyvybingų studentų bendruomenių arba sukurdami vieną iš savo! Mūsų didelė ir įvairiapusė studentų bendruomenė sukuria labai įdomią aplinką bendrauti, mokytis naujų įgūdžių ir susipažinti su naujais žmonėmis!

Jūs taip pat turėsite galimybę aplankyti vietines istorines pramogas, kad galėtumėte aplankyti ir pažinti su savo naujais draugais ir sužinoti daugiau apie rusų kultūrą ir istoriją. Galite praleisti valandas vietos kavinėse, parduotuvėse ir muziejuose arba pasivaikščioti pro vieną iš gražių netoliese esančių parkų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Skaityti daugiau

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Skaityti mažiau