Medicinos fizikos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Programą daugiausia sudaro radiacijos poveikio žmonėms, aplinkai ir medžiagoms tyrimai, daugiausia dėmesio skiriant jonizuojančiosios spinduliuotės naudojimui onkologinių ligų gydymui ir diagnostikai, asmenų ir aplinkos apsaugai nuo nepagrįstos spinduliuotės. Absolventų žinias, įgūdžius ir kompetencijas reglamentuoja EB direktyva 2013/59 / EURATOM; todėl jie turi unikalias tarptautinio vystymosi ir karjeros perspektyvas.

Kodėl @KTU?

Fizikos ir medicinos mokslų derinys

Ši studijų programa įgyvendinama kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu ir suderinta su kitų Europos ir pasaulio universitetų medicinos fizikos studijų programomis www.iomp.org.

Gerai įrengtos patalpos su naujausiais programinės įrangos įrankiais

Gerai įrengta dozimetrinė laboratorija ir galimybė dirbti ir atlikti tyrimus su linijiniais akceleratoriais, rentgeno spinduliais, CT, MRI, PET ir kitais vaizdavimo įrenginiais, gama kameromis (SPECT).

Įgytos žinios taikomos praktikoje

Didelė dalis studijų atliekama kartu su tarpdisciplininėmis radioterapeutų / radiologų grupėmis ligoninėse ir medicinos priežiūros centruose.

Karjera

Studentų kompetencijos:
- radiacinių technologijų ir metodų taikymas ir tobulinimas medicinoje ir pramonėje;
- Pacientų dozių planavimas radioterapijoje ir rekomendacijų dėl dozimetrijos pateikimas;
- Radiacinės saugos strategijos, apsaugos veiksnių ir priemonių žinojimas ir taikymas;

Studentų gebėjimai:
- Gebėti taikyti medicinos praktikoje žinomus fizinius metodus ir koncepcijas bei kurti naujas, pateikti pacientams dozimetrijos rekomendacijas;
- Gebėti individualiai dirbti su radiacine įranga ir technologijomis, užtikrinančiomis radiacinės medicinos paslaugų kokybę ir diegiant optimizavimo priemones radiacinei saugai;
- Gebėti dirbti komandoje rengiant ir įgyvendinant pacientų atskleidimo valdymo strategijas, pagrįstas moksliniais tyrimais ir praktine veikla, ir prisiimti asmeninę atsakomybę.

Patekimo reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas

IELTS ≥6,0, TOEFL ≥ 85, CEFR ≥C1 arba lygiavertis

Tinkamumas CGPA Universiteto bakalauro laipsnio pažymėjimas

Bakalauro diplomas (arba aukštesnis) su min. trukmė 180 ECTS (3 studijų metai) yra tinkama.

Dažnai galite gauti tinkamą stenogramą iš savo mokyklos. Jei taip nėra, jums reikės oficialių vertimų kartu su patvirtintomis originalo kopijomis.

Įėjimo kvalifikacijos dokumentai priimami šiomis kalbomis: anglų / rusų.

Dokumentai turi būti legalizuoti (Apostille) šalies, kurioje buvo išduoti dokumentai, užsienio reikalų ministerijos. Šis reikalavimas netaikomas dokumentams, išduotiems ES ir Baltarusijoje, Ukrainoje.

Vidutinė kategorija (CGPA)

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią programą, apsilankykite savo tinklalapį čia .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinar ... Skaityti daugiau

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinary study programmes and unforgettable study experience, KTU is fast forwarding to becoming an internationally acknowledged institution of higher education. Skaityti mažiau