Medicinos biuro padėjėja

Bendroji informacija

9 locations available

Programos aprašymas

Kadangi sėkmė šiandienos sveikatos priežiūros pasaulyje priklauso turėti gerai parengtus darbuotojus, kurie gali daug užduočių susitikti su sunkumus, trio įvairovė Programa Medicinos padėjėjo buvo sukurta siekiant suteikti studentams su visa administracinės ir klinikinių žinių ir įgūdžių, reikalingų užimtumui kaip medicinos padėjėjas.

Per programos studentai mokosi suprasti ir naudoti medicinos kalbą; atlikti gydyto- bendrųjų biuro procedūras, įveskite medicininius įrašus, ataskaitas, ligos istorijas, korespondencija ir mašina diktantas; suplanuoti ir patvirtinti medicinos susitikimus; gauti ir bendrauti pranešimus gydytojams ir pacientams; Interviu pacientai užpildyti formas, dokumentus ir ligos istorijas; inicijuoja ir palaiko slaptus medicinos failus ir dokumentus; parengti finansines ataskaitas ir tvarkyti atsiskaitymo procedūras, įskaitant medicinos apskaitos, draudimo, ir kitų prašymo formų; skatinti saugumą ir dirbti saugiai; užsakyti eksploatacinių medžiagų ir išlaikyti atsargas; planuos ir inicijuos procesines rinkinys įmonėms, įskaitant tuos, kurių reikalaujama už paciento paruošimo ir priežiūros prekėms ir įrangai; atlikti paprastus diagnostinius procedūras, tokias kaip gyvybinių; ir surinkti pacientų pavyzdžius, kaip reikalaujama.

Stiprus dėmesys skiriamas bendravimo įgūdžių, Microsoft Office programomis, apskaitos programomis, galimybe Daugiafunkcinis ir prioritetus, organizacinių ir detalių įgūdžių, profesinės telefono būdu, konfidencialumo, tarpasmeninių įgūdžių ir yra komandoje. Studentai gauna:

 • 1 mėnesio stažuotės!
 • Anatomija Lab kelionė į Guelph universiteto
 • BNR / Pirmoji pagalba mokymas
 • Medicinos tarnyba Praktinis Lab "(Išskirtinis Trios studentams)
 • Mokymai elektroninių sveikatos įrašų
 • Nemokama "Microsoft Office Professional Plus", DreamSpark Standard Biuro 8

KARJEROS GALIMYBĖS

Medicinos asistentų dirbti gydytojų kabinetai, ligoninės, medicinos klinikos, farmacijos įmonių, valstybinių sveikatos agentūros ir kitų medicinos biuro nustatymų įvairovė. Jie neatsiejami nariai Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo komanda ir atlikti daug administracinių ir keletas pagrindinių klinikinių procedūrų.

Tipinės Darbo antraštines apima: medicinos padėjėjo, medicinos sekretorių, Medical Billing varžybų, Medical Billing sekretorių, medicinos biuro administratorius, medicinos Administratorė, klinikos asistentas, Ward sekretorius ir kasininkas. Pastaba: Kai karjeros ir mokymo galimybės gali reikalauti Išplėstinė laipsnių, toliau lavintis ar patirtį.

DARBDAVIAMS, nuoma

 • Didžioji Upė ligoninė
 • Hamiltonas Bendrijos xray ir diagnostikos
 • Torontas bendroji ligoninė
 • Stratfordas bendroji ligoninė
 • Regionas Vaterlo
 • Gyvenimas menų medicinos centras
 • Hamiltonas bendroji ligoninė
 • Kanados Raudonojo Kryžiaus
 • Ir daug daugiau..

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Vidurinės mokyklos baigimo diplomas arba brandaus studento statusą (18 metų amžiaus ir akademinių pasiekimų vertinimo praėjo). Įėjimo balas Trios įėjimo vertinimą. Parodė, gerai mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu). Priėmimo Interviu nustatyti tinkamumą karjerą kaip medicinos padėjėjas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

triOS College has helped over 20,000 students become successful, job-ready graduates for over 20 years. triOS is registered as a private career college under the Private Career

triOS College has helped over 20,000 students become successful, job-ready graduates for over 20 years. triOS is registered as a private career college under the Private Career Skaityti mažiau
Misisauga , Vindzoras , Torontas , Skarboras , Ošava , Londonas , Virtuvė , Hamiltonas , Bramptonas + 8 Daugiau Mažiau