Medicininės radiacijos mokslo magistras (su specializacijomis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tobulinkite savo medicininės radiacijos mokslo žinias ir įgūdžius, kad galėtumėte tęsti savo karjerą sparčiai besivystančioje pramonėje kartu su Charles Sturt University Medicinos radiacijos mokslo magistrantu (su specializacijomis). Šis lankstus magistrantūros laipsnis praktikuojantiems specialistams yra siūlomas penkiose specializacijose: kompiuterinė tomografija, magnetinio rezonanso tomografija, radiografinio vaizdo interpretacija, branduolinė medicina ir molekulinis vaizdavimas.

Jei norite įgyti gilesnių holistinių žinių apie šią sritį, Charles Sturt University taip pat siūlo bendrąjį medicinos radiacijos mokslo magistrą, remiantį rentgenografus, radioterapeutus ir branduolinės medicinos mokslininkus.

A patient model wearing a short face mask is positioned in a computed tomography (CT) scanner to obtain images of a tumor before radiation therapy. 2010

Kursas pabrėžia

Kiekviena šios magistrantūros programos specializacija ir bendras kursas suteikia jums galimybę pasirinkti vieną iš dviejų studijų Pathways - tiriamąjį ar kursinį variantą.

 • Prisijunkite prie pažangiausių tyrimų:
  Mūsų tyrimų galimybė apima dalykų, susijusių su specializacija, tyrimą ir tyrimo pasiūlymą bei projektą. Jūs užbaigsite darbą, kuris tinkamas pateikti leidinyje / žurnale recenzuojamai publikacijai.
 • Kaupkite patirtį jūsų dominančioje srityje:
  Mūsų kursinio darbo galimybė suteikia jums galimybę sutelkti dėmesį į teorinius ir praktinius dalykus, būdingus jūsų specializacijai. Šis kursas, skirtas praktikuojantiems medicinos radiacijos mokslininkams tobulinti savo techninę kompetenciją ir akademinį supratimą apie pasirinktą specializaciją, siūlomas internetu.
 • Pasirinkite savo Pathway :
  Baigę 64 studijų balus (įskaitant visus suteiktus kreditus), galite pasirinkti baigti kursą turėdami universiteto diplomą. Medicininės radiacijos mokslo baigimo diplomas neapima mokslinių tyrimų projekto dalykų, paprastai esančių magistro laipsnyje.
 • Sužinokite iš pramonės lyderių:
  Suprojektuotas, sukurtas ir pristatytas bendradarbiaujant su pramonės lyderiais. Šis kursas reaguoja į kylančius sektoriaus reikalavimus ir lūkesčius.

Specializacijos

Šio kurso studentai gali pasirinkti vieną iš penkių specializacijų arba bendrąjį srautą.

 • Kompiuterinė tomografija: Naujausi kompiuterinės tomografijos (KT) laimėjimai padarė šį nusistovėjusį vaizdo gavimo būdą dar svarbesniu paciento valdymo įrankiu. Medicinos radiacijos mokslo KT specializacijos magistras buvo sukurtas dirbantiems KT srityje. Ši specializacija apima visus šiuolaikinės KT praktikos aspektus. Studentai turi galimybę ištirti KT aspektą galutiniam projektui.
 • Magnetinio rezonanso tomografija: Ši specializacija tiria greitai besivystantį magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) lauką ir yra skirta padėti praktikuojantiems darbuotojams, dirbantiems klinikinio MRT aplinkoje. Specializacija suteikia teorinį pagrindą MRT skenavimo principuose ir taikymuose, kad apimtų instrumentus, pagrindžiančius fiziką, saugą, pacientų priežiūrą, skenavimo metodus, paslaugų teikimą ir naujus pokyčius. Kursas paruoš studentus reaguoti į vis didėjančias šio jaudinančio būdo diagnostines galimybes.
 • Molekulinis vaizdavimas: Tai yra nauja specializacija, tirianti kintantį molekulinių vaizdų lauką. Jis skirtas medicinos spinduliuotės mokslininkams, atliekantiems įvairius vaizdavimo būdus: PET, SPECT, CT, MRT ir ultragarsu. Medicininės vizualizacijos ir branduolinės medicinos studentai išmoks vaizdavimo ir hibridinių vaizdavimo technologijų principus ir pritaikymą vertinant biologinį organizmo aktyvumą molekuliniu lygmeniu, įskaitant onkologines, neurologines ir širdies bei kraujagyslių ligas. Pagrindinės šios specializacijos kryptys yra naujausios vaizdo kūrimo technologijos, radiofarmacijos (molekulinių zondų) ir vaizdų terapijos naujovės bei tobulėjimas ir suteiks jums patikimų žinių platformos, kurią bus galima kliniškai pritaikyti atliekant molekulinius vaizdus.
 • Branduolinė medicina: Branduolinės medicinos specializacija buvo sukurta tiems, kurie dirba branduolinės medicinos srityje. Kursas apima visus šiuolaikinės branduolinės medicinos praktikos aspektus, įskaitant pažangias priemones, radiofarmaciją ir procedūras bei branduolinės medicinos CT. Pasirenkamieji dalykai apima tokias sritis kaip klinikinis išsilavinimas ir vadyba. Studentai turi galimybę atlikti originalius branduolinės medicinos aspektų tyrimus.
 • Radiografinio vaizdo aiškinimas: Ši specializacija tenkins studentų, dirbančių Australijoje ir užsienyje, poreikius. Jis skirtas studentams nuodugniau įvertinti medicininius vaizdus, kad būtų galima patobulinti jų radiografijos praktiką ir leisti jiems priimti labiau pagrįstus sprendimus dėl radiografijos. Ši specializacija taip pat padės studentams suteikti neoficialias žodines rentgenografines nuomones besikreipiantiems gydytojams, atsižvelgiant į profesinio elgesio kodeksus. Tai parengs studentą atlikti rentgeno reportažo funkciją, jei tai tinka šaliai, kurioje jis dirba. Ši specializacija gali būti vykdoma tik atliekant kursinius darbus arba apimant tiriamojo projekto dalykus.
 • Bendrasis kursas: Jei pasirinksite studijuoti bendrąjį medicinos radiacijos mokslo magistrantūros srautą, programą galėsite pritaikyti taip, kad ji geriausiai atitiktų jūsų individualius profesinius poreikius ir pageidavimus. Šis lankstumas suteikia galimybę pasirinkti pasirenkamųjų iš dviejų grupių diapazoną. A grupę sudaro medicinos spinduliuotės mokslo magistrantui būdingi dalykai, tokie kaip patologijos procesai, terapija, nukreipta į vaizdą, skaitmeninio vaizdavimo technologija, MRT, CT ir vaizdo interpretacijos dalykai. B grupė siūlo platų dalykų spektrą iš susijusių sveikatos, rinkodaros ir informacinių technologijų sričių, tokių kaip sveikatos klinikiniai klausimai, klinikinio mokymo metodai, sveikatos priežiūros sistemų perspektyvos, etika, teisė ir medicinos mokslas, rinkodaros valdymas, sistemų analizė, etika ir Informacinės technologijos. Jūs turėsite galimybę baigti laipsnį tik atlikdami kursinius darbus arba, jei norite, įtraukdami tyrimo projektą. Bendrasis kursas ne tik prieinamas radiografams ir branduolinės medicinos technologams, bet ir radioterapeutams.

Karjeros galimybės

Turėdami šį laipsnį galėtumėte įtakoti priežiūros ir gydymo praktiką ir standartus savo valstybinėje ar privačioje sveikatos tarnyboje. Medicininės radiacijos mokslo magistras (turintis specializacijų) taip pat galėtų sukelti tyrimų karjerą, kur galėtumėte išplėsti ir išplėsti pramonės galimybes atlikdami išsamius įvairių technologijų tyrimus ir jų įtaką pacientų gydymui bei diagnozavimui. Arba galite pereiti prie politikos formavimo ir derinti savo profesinę patirtį su savo akademinėmis įžvalgomis, kad padidintumėte pramonės praktikos apimtį.

Kreditas ir Pathways

Jei anksčiau mokėtės, galbūt galėsite paspartinti magistrantūros studijas, naudodamiesi ankstesnio mokymosi pripažinimu (RPL). Jei baigėte atitinkamą aukštojo mokslo studiją, jums gali būti suteiktas kreditas už jūsų magistrantūros studijas. Susisiekite su savimi ir įsitikinkite, kad galite gauti kreditą, atsižvelgiant į jūsų ankstesnę kvalifikaciją ar pramonės patirtį.

Medicininės radiacijos mokslo magistras (su specializacijomis)

 • Taikoma standartinė Charles Sturt University kredito politika

Dalykai

Kiekvienam 8 taškų dalykui, kurį esate įtraukę, turėtumėte tikėtis, kad praleisite 10–12 valandų per savaitę dirbdami užduotis ir priskirtus skaitymus, dėstymo pagalbą, individualius ar grupinius tyrimus / studijas, forumo veiklą, mokymąsi darbo vietoje ir lankydamiesi paskaitose, gyvenamosiose vietose mokyklos ar egzaminai.

Jei per sesiją mokotės keturių dalykų, tai prilygsta dieniniam darbui. Kai kurių dalykų darbo krūvis gali skirtis dėl patvirtinto kurso projekto.

Baigimo reikalavimai

Būdamas Charles Sturt University studentu, visą savo kursą esi atsakingas už tai, kad toliau tobulintum anglų kalbos, raštingumo ir skaičiavimo įgūdžius, kurie atitiktų tavo discipliną. Ši nuolatinė plėtra leis efektyviai dalyvauti kursuose ir absolventams, pasirengusiems patekti į darbo jėgą.

Baigę studentai turi patenkinamai surinkti 96 balus.

„Turiu ir toliau rekomenduosiu CSU būsimiems studentams, nes manau, kad joje yra puikus balansas, padedantis studentams sėkmingai įgyvendinti savo ambicijas“.
Megg Powell - Charles Sturt University absolventė

Tarptautiniai studentai

Įgykite tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją kartu su Charles Sturt University viename iš mūsų ryškių regioninių miestelių arba mokykitės internetu iš savo namų patogumo - bet kurioje pasaulio vietoje!

Atkreipkite dėmesį: jei pasirinksite mokytis internetu Charles Sturt University , kurso studijų būdas neatitiks būtinų Australijos studentų vizų išdavimo reikalavimų.

Patekimo reikalavimai

Visi studentai įstoja į medicinos radiacijos mokslo magistrantūrą (turėdami specializaciją), priėmę į kursus, jie gali pasirinkti pereiti į specializaciją arba pasilikti „bendrojo kurso“ kursuose (ty baigti be specializacijos). Studentas gali baigti tik vieną specializaciją.

Norėdami būti priimti į šį kursą, studentai privalo:

 • turėti minimalų AQF 7 laipsnį medicinos radiacijos moksle;
 • esate užsiregistravę Australijos sveikatos profesionalų reguliavimo agentūroje kaip medicinos radiacijos mokslininkas. Tarptautiniai studentai turėtų pateikti registracijos vietos valdžios institucijose įrodymus;
 • baigę ne trumpesnį kaip 1 metų visą darbo laiką kaip medicinos radiacijos mokslininkas.

Manoma, kad kandidatai, svarstantys kompiuterinės tomografijos (KT) ir magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) specializacijas, turėjo klinikinės patirties su šiais būdais.

Anglų kalbos reikalavimai

Paprastai stojant į daugumą Charles Sturt University kursų galite patenkinti anglų kalbos mokėjimo (ELP) reikalavimus atlikdami vieną iš šių veiksmų:

 • Pateikti įrodymus, kad esi baigęs pakankamą studijų lygį anglų kalba.
 • Gauti akademinį IELTS per pastaruosius 2 metus, o minimalus bendras balas yra 6, o joks individualus balas nesiekia 5,5.
 • Čarlzo Sturto kvalifikacijos, laikomos lygiaverte akademiniam IELTS (ir jos minimaliais balais), įgijimas.

Parama

Kalbant apie magistrantūrą, mes suprantame, kad sėkmės pagrindas yra tinkamos rūšies palaikymas. Jums patiks lankstus mokymasis, kuris leis jums pritaikyti studijas jūsų gyvenime jums tinkamu metu. Mūsų komanda yra tik telefono skambučiu ar el. Paštu ir jūs netgi galite naudoti mūsų internetinius pokalbius iškilus bet kuriems klausimams. Mes taip pat galime padėti jums susieti stipendijas, dotacijas, paskolas ir pagalbą, dėl kurių tolesnės studijos gali tapti prieinamos. Charles Sturt University mes esame su jumis kiekviename žingsnyje.

Pagrindiniai klausimai

 • Charles Sturt University yra pirmaujantis Australijos regioninis universitetas. Charles Sturt miesteliai yra mažos, draugiškos bendruomenės, įsikūrusios gyvybingose regioninėse Australijos vietose.
 • Charles Sturt University yra Charles Sturt University absolventų užimtumas. Daugiau Charleso Sturto studentų darbą gauna greičiau nei bet kurio kito Australijos universiteto laipsniai. (Gerų universitetų vadovas 2020/21).
 • Charleso Sturto požiūris į mokymą ir mokymąsi kartu su praktine patirtimi užtikrina, kad absolventai turėtų geriausias galimybes pradėti savo pasirinktą profesiją.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are ... Skaityti daugiau

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are skilled, confident and ready to get to work. Skaityti mažiau
Albury , Bathurst , Oranžinė , Port Macquarie , Wagga Wagga , Kanbera + 5 Daugiau Mažiau