Medicina

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Medicinos Mokykla (LST) yra siūlomi Campus Nova Igvasu, dieniniame, trunkantis 12 semestrus, kurių bendras darbo krūvio 7990 valandas klasėje.

mokymo organizavimas

Žinių integruotai ir koordinuotai mokymo programos vadovaujasi kompetencijos statybos reikalauja pedagoginės kultūros Permąstant orientuota kursas už mokymo grupės įsipareigojimą. Darbo Collegiate būdas siekia kritinę supratimą apie sveikatos tikrovės ir žmogaus PROFESSIONAL, atspindinčios, aktyvus, demokratinės ir įsipareigojo socialiniais klausimais mokymą. Tai platesnis vaizdas mokymui ir mokymuisi reikalingas naujas požiūris į mokytoją dėl išankstinių žinių, poreikiai ir interesai ir kiekvieno studento mokymosi ritmus.

Todėl būtina dirbti "su studentais galimybę užmegzti ryšius tarp informacijos, kurią jie gauna, ir pareikšti ir tarp žinių jie įgyja ir atnaujinimas (Santome, 1998).

Įveikti perspektyvą situacijų, susijusių su medicinos mokymo kontekste, mokymo programa vadovaujasi kompetencijos Medicina de Itaperuna žinoma organizuojamas taip: - gyvenimo matrica, sudaryta iš 12 modulių, apimančių dalykus integratorius seminarai (SI), PIESC integracija Programos mokyklos ir bendruomenės paslaugų) ir stažuotes. Kiekvienas aprašytas modulis, yra mokymas ketinimą paskirstymo dalį, priklausomai nuo sudėtingumo lygį, kuris atitiktų; - Mokymo Lankstūs modulius, susidedančius pasirenkant ir papildančios veiklos, su palengvinantį studento susidarymo tikslas. Šie skirtingi matmenys medicinos mokyklos programą yra atskirtos tik tikslais didaktinės paaiškinimo. Tačiau formuojamą struktūrizavimo pedagoginį projektą. Taigi, ugdymo organizavimas kurso siekia integruoti disciplinas per visą jo mokėjimo.

Laboratorijos

Laboratorijos, kurie tarnauja medicinos mokyklą, yra sukurta siekiant suteikti praktinį mokymą už mokymosi disciplinų turinį. Politikos naudojimas griežtai laikosi į ugdymo valandas, nors yra skatinti studento dalyvavimą studijuoti nemokamai. Yra bendras valdymas laboratorijose kovoti su administraciniais ir techniniais klausimais, be išankstinio paruošimo klases. Pagrindinės gairės laboratorijų yra nuolatinė techninė priežiūra ir atnaujinimas, kuris atitinka paslaugų prioritetų Švietimo ir mokslinių tyrimų programų poreikius tvarkaraštį Toliau aprašoma naudojamų laboratorijų į medicinos mokyklą su jos pagrindinių funkcijų ir sąrašo įrangą.

Bakalauro Žinoma medicinoje naudoja pagrindinių disciplinų tarpdisciplininius laboratorijos biologijos ir sveikatos mokslų mokyklos (FaCBS), skirstomi taip: - tarpdisciplininių laboratorijos misija yra pateikti akademinės praktinį kontaktą eksperimentinių mokslų konsoliduoti žinias mokslo technikas. Tikslas yra paleisti dichotomija stebėjimo bandymus, siekiant patvirtinti mokslinio mąstymo Explorer reikalingą mokslo raida.

  • Dėl įvairių sričių laboratorijos infrastruktūrą sudaro septyni (07) atskiri laboratoriniai vienetų praktinių klasių variantuose, kurie seka šį sąrašą: Laboratoriniai 1 iki 6 plius parazitologijos laboratorijoje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A UNIVERSIDADE IGUAÇU - UNIG foi criada a partir do amadurecimento das Faculdades Unificadas de Nova Iguaçu, pela Portaria MEC nº 1318, de 16 de setembro de 1993, publicada no D.O.U. de 20/09/93, seçã ... Skaityti daugiau

A UNIVERSIDADE IGUAÇU - UNIG foi criada a partir do amadurecimento das Faculdades Unificadas de Nova Iguaçu, pela Portaria MEC nº 1318, de 16 de setembro de 1993, publicada no D.O.U. de 20/09/93, seção I, pág. 14017. Tem como mantenedora a Associação de Ensino Superior de Nova Iguaçu - SESNI, entidade sem fins lucrativos, de natureza filantrópica, com sede e foro na cidade de Nova Iguaçu - Estado do Rio de Janeiro. Tem como sede o Campus I, através do qual interage, nos âmbitos social, econômico, cultural e político com a Baixada Fluminense e com o norte do Estado do Rio de Janeiro, gerando tecnologia e conhecimentos fundamentais para o progresso dessas regiões, para o Estado e para o País. Skaityti mažiau