Medicinos daktaro programa - medicina

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Medicinos daktaras: Viešojo pasitikėjimo profesija

Gydytojo profesija yra labai prestižinė ir turi socialinį pasitikėjimą, tačiau šioje srityje yra mažiau ir mažiau praktikų. Šis trūkumas netrukus bus rimta problema. 2015 m. Liepos mėn. Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University 2016 m. Spalio mėn. Gavo reikiamų teisių medicinos studijoms ir pradėjo mokyti būsimus gydytojus. Tai buvo pirmasis ne viešasis universitetas Lenkijoje.

Kodėl verta mokytis medicinos Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University ?

Mūsų studijos remiasi pasauline edukacine patirtimi ir atspindi šiuolaikines tendencijas šioje srityje

Mokymo programą sudaro dažniausiai integruoti moduliai, kurie sujungia skirtingų tradicinių disciplinų turinį. Su pagrindiniais mokslais susiję moduliai yra pagrįsti kūno sistemomis - nervų ir raumenų sistema, kraujotakos ir kvėpavimo sistema, virškinimo sistema, šlapimo ir reprodukcine sistema - jame yra anatomijos, histologijos ar fiziologijos elementų. Klinikiniai dalykai taip pat yra integruoti į tokius modulius kaip kardiologija, gastroenterologija ir endokrinologija, apimantys temas iš vidaus medicinos, chirurgijos, pediatrijos, radiologijos ir kt. Tokiu būdu studentams lengviau priimti holistinį ir daugialypį medicinos požiūrį.

Ankstyvas kontaktas su pacientais kartu su humanistiniu mokymu

Nuo pirmųjų metų studentai modulio veikloje susiduria su pacientais: „Pirmasis susitikimas su sergančiu asmeniu“ Biologiniai, cheminiai ir fiziniai medicininio ugdymo aspektai papildomi bendresniais ir humanistiniais dalykais, tokiais kaip „Kaip būti gydytoju ? “,„ Medicinos istorija “ir„ Mirtis, vertinama biologiniu, socialiniu ir kultūriniu požiūriu “.

Praktinis mokymas

5 metų trukmės medicininės programos metu praktinis mokymas apima daugiau kaip 1200 valandų, įgyvendinamų tiesiogiai kontaktuojant su pacientais (vadinamuoju lovos mokymu) arba įvairiose laboratorinėse praktikose (pvz., Mikroskopinėje laboratorijoje, biocheminėje ir diagnostinėje laboratorijoje, laboratorijoje). medicinos modeliavimas ir kt.) Po kiekvienų studijų metų studentai privalo imtis 4 savaičių vasaros tarnautojų, kurių bendra suma yra 600 valandų (20 ECTS kreditų). Be to, 6-čiai metų planuojama 30 savaičių praktinių klinikinių rotacijų. Vasaros tarnautojai, taip pat 6-ajame klinikiniame mokyme, vyks universiteto pasirinktuose sveikatos priežiūros centruose. Praktiniai įgūdžiai, įgyti per 6 metus, bus išbandyti ESBO praktiniame egzaminuose.

Programa yra palanki studentams, tuo pačiu užtikrinant, kad būtų laikomasi medicinos švietimo standartuose nustatytų mokymosi rezultatų. Be to, mokymo sistema, pagrįsta mokymu, užtikrina, kad studentai visais etapais turėtų pagalbą ir paramą. Universitete yra gerai įrengtos laboratorijos ir gražus miestelis, esantis netoli miesto centro. Tačiau jos pagrindinė jėga yra jos darbuotojai, kompetentingi ir draugiški studentams.

Reikalavimai kandidatams

Priėmimo į Mediciną anglų kalba pagrindas yra šie kriterijai:

 • biologijos, chemijos ar fizikos vidurinės mokyklos baigimo egzamino rezultatai arba modulis, sudarytas iš bent vieno iš šių trijų dalykų;
 • dokumentais pagrįstas anglų kalbos vadovavimas B2 lygiu, laikantis standartų, nustatytų Bendrajame Europos kalbų pagrindų sistemoje (CEFR)

Vidurinių mokyklų baigimo egzaminų rezultatas, lygus 30% ar daugiau, yra pakankamas studijoms atlikti.

Jei kriterijų atitinkančių kandidatų skaičius yra mažesnis už Universitetui suteiktų vietų ribą, kiti kandidatai, neatitinkantys šio kriterijaus, gali būti priimami remiantis Rektoriaus sprendimu, priimtu įdarbinimo komisijos prašymu.

Anglų kalbos komandą gali patvirtinti:

 • a) vidurinės mokyklos baigimo egzaminų rezultatai (kandidatai, turintys naują vidurinį egzaminą ir vidurinio ugdymo egzaminą užsienyje)
 • b) vidurinės mokyklos baigimo egzaminą (kandidatus, turinčius seną vidurinį egzaminą);
 • c) atvykimo egzaminą (užsienio kandidatai, kurių vidurinės mokyklos egzaminą neįtraukė anglų kalba arba į kuriuos buvo įtrauktas tik žodinis egzaminas anglų kalba)
 • d) vienas iš aukščiau paminėtų aukštojo mokslo diplomų ar kalbos pažymėjimų

Į dokumentinę anglų kalbos komandą įeina:

 • Kandidatams, turintiems naująjį vidurinio ugdymo egzaminą , įleidimo pagrindas yra anglų kalbos rašytinės dalies rezultatai - 60% ar daugiau pažengusio ar dvikalbio lygio.
 • Kandidatams, turintiems seną vidurinį egzaminą , rašytinei daliai, apimančiai pažangią anglų kalbos mokymo programą, reikalingas geras įvertinimas (4,0).
 • Ženevoje įsikūrusios Tarptautinės bakalaureato organizacijos išduoto IB (Tarptautinio bakalaureato) diplomo turėtojų priėmimo reikalavimas yra IB egzaminas anglų kalba aukštesniame lygyje (HL) - 4 balai ar daugiau - tai taikoma programoms su ne anglų kalba.
 • Studijoms reikalinga kalbų kvalifikacija taip pat pripažįstama kandidatams, turintiems IB (Tarptautinio bakalaureato) diplomą , kurį išdavė Tarptautinė bakalaureato organizacija, įsikūrusi Ženevoje, kuriai anglų kalba buvo mokomoji ir egzaminavimo kalba - su sąlyga, kad tai patvirtina mokykla iš kurių kandidatas yra baigęs. Jis taip pat susijęs su kandidatais, turinčiais EB (Europos bakalaureato) diplomą arba užsienyje išduotą vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą .
 • Kandidatams, turintiems vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą, išduotą užsienyje , priėmimo pagrindas yra rašytinis vidurinės mokyklos egzaminas anglų kalba, patvirtinantis anglų kalbos vadovavimą B2 arba aukštesniame lygyje.

Jei užsienio vidurinės mokyklos baigimo pažymėjime nenurodytas anglų kalbos vadovavimo lygis pagal CEFR, kandidatas privalo pateikti mokyklos ar egzaminų centro pažymą, informuojantį apie egzaminą pagal CEFR pasiektą lygį.

Egzaminą, kurį vykdo universitetas ar egzaminų centrai, gali priimti kandidatai, kurių vidurinės mokyklos baigimo egzaminai užsienyje neapima privalomo ar papildomo dalyko anglų kalba arba kurių vidurinės mokyklos egzaminą anglų kalba sudarė tik žodinė dalis.

Diplomų, kuriuos baigė:

 • filologijos studijos anglų filologijos ar taikomosios kalbotyros srityje, \ t
 • užsienio kalbų mokytojų rengimo kolegijos, \ t
 • aukštojo mokslo studijos užsienyje, kur anglų kalba buvo mokomoji kalba.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2019

Apie mokyklą

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University is a full-fledged, accredited, non-public higher education institution which is developing with an unprecedented momentum.

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University is a full-fledged, accredited, non-public higher education institution which is developing with an unprecedented momentum. Skaityti mažiau