Mbchb medicinos ir chirurgijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba University of Birmingham suteikia jums pirmos klasės galimybę jums reikia plėtoti įgūdžius, kad galėtų tapti gydytojas.

Akademiškai galėtų su natūraliu gabumų mokslui, jūs turite didelį susidomėjimą žmogaus reikalus, kelia susirūpinimą kitų gerovės, nuojauta bendravimo ir noro padaryti realų skirtumą. Jums taip pat reikės daug disko daug užbaigti šį pastangų reikalaujantį laipsnių kursą. Per su mumis savo laiko, jums bus traktuojami kaip individo ir mes raginame kurti ir tyrinėti savo profesinius interesus.

Su penkių ir puse milijonų žmonių Vest Midlands srityje, jums bus mokytis iš didžiausių šalies sveikatos priežiūros srityje, siūlanti klinikinių vietų įvairovė. Vienas iš jų yra karalienė Elžbieta ligoninė Birmingemas, įsikūręs šalia durų į medicinos mokyklos, kuris buvo atidarytas 2010 metais ir turi state-of-the-art sveikatos priežiūros paslaugas. Tai reiškia, kad jūs turite daug galimybių įgyti patirties medicinos disciplinų, bet išmokti valdyti platų pacientų iš įvairių sluoksnių ir kultūrų įvairovę. Nuo pat pradžių, jums patirti sveikatos priežiūros praktika bendruomenėje su dviejų savaičių areštas su bendrosios praktikos, kad būtų galima pamatyti, kaip jūsų tyrimai išversti į klinikinę praktiką.

Jūsų mokymas ligoninėse ir bendrųjų praktikos vyksta per labai organizuotai akademijos struktūra. Vadovai akademijų yra vyresnieji konsultantai ir gydytojai, kurie atsako medicinos mokyklos už tai, kad gausite kokybišką mokymą kiekvienam specialybę.

Jūs taip pat turite galimybę pasirinkti iš kelių neprivalomų interkaliacinių programas, kurios galėtumėte imtis po savo antrąjį, trečiąjį ir ketvirtąjį metų studijų. Tai leidžia jums užsiimti nauju laboratoriškai arba bendruomeninės tiriamojo darbo arba fundamentaliuosius arba taikomuosius medicinos tyrimams.

2016, Nacionalinės studentų apklausa (NPT) rezultatai parodė, kad 93% mūsų studentai buvo patenkinti mokymo apie šį kursą.

Graduate Management Admission Test arba Birmingemas Medicina ir chirurgija Žinoma yra integruota modulinė pagrįsta programa sukurta siekiant suteikti jums pagrindines žinias ir fonas pradėti siekti savo karjeros tikslų.

Rezultatai kurso

Magistrantas pamatas mokymo ir už jos ribų

Tuo bakalauro programos pabaigos gausite savo MBBS (arba lygiavertis) laipsnį, kuris yra pagrindinis medicinos kvalifikacija (PMQ). Turintis PMQ suteikia jums galimybę laikinai registruoti su Bendrosios medicinos tarybos, atsižvelgiant tik į jo priėmimo, kad nėra Sveikatingumo į Praktika susirūpinimą, kad reikia apsvarstyti. Laikinas registracija laikas apribotas iki ne daugiau kaip trejus metus ir 30 dienų (1125 dienų iš viso). Po šio laikotarpio Jūsų laikinoji registracija paprastai baigiasi.

Laikinai registruotų gydytojai gali praktikuoti tik patvirtintose Įkūrimo metai 1 Pranešimai: įstatymas neleidžia laikinai registruotų gydytojai imtis bet kokio kito tipo darbą. Norėdami gauti Įkūrimo metai 1 pranešimas jums reikės taikyti per paskutinius metus savo bakalauro programą per JK fondas programa Office atrankos schemą, kuri numatys šių pranešimų absolventų konkurenciniu pagrindu. Visi kvalifikuoti UK absolventai rado vietą ant Įkūrimo metai 1 programą, tačiau tai negali būti garantuota, pavyzdžiui, jei ten turėjo būti padidintas skaičius konkurencingomis paraiškų iš ne JK absolventai.

Sėkminga Įkūrimo metai 1 programos paprastai pasiekti per 12 mėnesių ir yra pažymėtas patirties pažymėjimo išdavimo. tada jums bus teisę kreiptis dėl visiško įregistravimo Bendrosios medicinos taryba. Jūs turite pilną registraciją licencijos verstis už neprižiūrimą medicinos praktika pagal NHS arba privačios praktikos Jungtinėje Karalystėje.

Nors ši informacija šiuo metu yra teisingi, studentai turi žinoti, kad taisyklės šioje srityje gali pakeisti laikas nuo laiko.

Yra kai diskusija apie tai, ar pašalinti laikiną registraciją naujai kvalifikuoti gydytojai. Jei tai atsitiks, tada UK absolventai gaus visą registraciją, kai jie sėkmingai baigė MBBS (arba lygiavertis) laipsnį. Reikia pažymėti, kad tai yra labai tikėtina, kad UK absolventai vis tiek reikės kreiptis dėl mokymo programą, panašią į dabartinę fondo programos ir kad vietos šioje programoje gali būti taikomas papildomas mokestis už kiekvieną JK absolventas.

GMC šiuo metu svarsto pateikti oficialų vertinimą, UK medicinos absolventai turės praeiti, kad būtų įregistruotas su praktikos licenciją įvedimą. Nors galutinis sprendimas buvo priimtas dėl to, ar kada bus įvestas toks egzaminas pareiškėjai turėtų žinoti, kad GMC numato, kad būsimiems kohortos medicinos studentams gali tekti perduoti dalių medicininio licencijavimo vertinimo prieš GMC bus suteikti jiems registraciją licencija verstis.

Pirmuosius ir antruosius metus

Jūsų pirmuosius dvejus metus yra daugiausia paimtas su modulių struktūrą ir funkciją žmogaus organizme. Jūs išmoksite, kaip kiekviena sistema yra kontroliuojama ir sugeba reaguoti į kasdienio gyvenimo ir kaip jie įtakos ligos ir gydymo poreikius. Daug anatomijai sužinojo mažos grupės sesijų, įskaitant didelę patirtį Atidarius.

Jūs išmoksite apie psichologijos ir sociologijos sveikatos ir ligos, ir kaip ištisų gyventojų sveikatą, taip pat atskiriems pacientams, yra vertinama. Jums taip pat bus supažindinti su kai kurių pagrindinių klausimų biomedicinos etikos, pavyzdžiui, genų inžinerijos.

Kiekvienais metais, jums bus išleisti per dešimt dienų bendruomenėje su GPS ir pacientams, susiejant biologinius ir elgesio teorinį mokymąsi klinikinėse situacijose su realiais pacientais. Be to, turėsite galimybę pasirinkti studijų sritis sau, kad jūs galite tęsti temas, kurios jus domina.

trečius metus

Jums bus grindžiama mūsų partneriu mokomojoje ligoninėje pasitiki toliau plėtoti savo pagrindinius klinikinius įgūdžius atsižvelgiant gerą klinikinę istoriją ir nagrinėjant pacientų, taip pat studijuoja bendravimo įgūdžius, reikalingus veiksmingai paciento ir gydytojo santykius. Taip pat sužinosite apie paplitusių ligų ir kaip diagnozuoti ir juos valdyti, ir toliau savo teorines darbą patologijos, farmakologijos, visuomenės sveikatos ir epidemiologijos. Mūsų puikus bendruomeninės Medicina kryptis ir toliau ir jums padidinti savo supratimą apie tai, kaip pacientai yra valdomos bendrosios praktikos gydytojai.

Ketvirtaisiais ir penktaisiais metais

Jūs dabar perkelti į klinikinius priedus Medicinos, chirurgijos ir kitų specialybių, pavyzdžiui, kardiologų, neurologijos, psichiatrijos, kaulų ir sąnarių ligomis, Onkologijos, ausų, nosies ir gerklės ir užmiesčio Rezoliucinė priežiūra. Jūs taip pat padaryti daugiau priedus Akušerijos ir ginekologijos, pediatrijos ir Bendrosios praktikos. Per paskutinius metus, jums bus suteikta galimybė pareikšti visus savo mokymosi ir įgūdžių kartu per ūmaus Ill Paciento areštas, kaip jums pasirengti tapti gydytojas.

Pasirenkamieji tyrimai: du mėnesius nuo ketvirtųjų metų pavasarį yra skiriama dieninių studijų savo nuožiūra, arba į Medicinos mokyklą departamento ar kitos centras Britanijoje arba, kaip dauguma studentų pasirinkti padaryti užsienyje , Galite pasirinkti konsoliduoti savo žinias šiuo klausimu jau studijavo, įgyti daugiau patirties klinikinėje praktikoje gal įsipareigoja savo klinikinių tyrimų projektą.

Tai yra iš įvairių vietų, kad mūsų studentai aplankė, kaip dalis jų pasirenkant pasirinkimas.

Mokymas tyrimų

Kaip gydytojas jums bus tikimasi, kad išlaikyti up-to-date su naujausius įvykius medicinoje, bet mes turime gydytojams imtis vadovaujančio vaidmens pareikšti tai apie. Šis kursas suteikia jums galimybę mokytis mokslinių tyrimų įgūdžius, kad jūs galite naudoti savo karjerą siekiant stiprinti ir plėtoti klinikinę praktiką. Jūs galite kurti šiuos įgūdžius didelėje gylio metu intercalated programą.

intercalated programos

Jei jums pasiekti gerą standartą egzaminų galite pasinaudoti puikiu plotis tarptautiniu mastu konkurencingą mokslinių tyrimų per medicinos mokyklos per nuodugniu tyrimu pasirinktų temų vienerius metus. Keletas skirtingų interkaliacinių programos teikia už užsiima naujų tiriamąjį darbą arba atlikti fundamentaliuosius arba taikomuosius medicinos mokslinių tyrimų galimybes. Tai gali atsitikti, kai jūsų antra, trečia ar ketvirtą metų studijų. Programos laisvų įtraukti arba laboratoriškai arba bendruomeninė tyrimus. Jūs išmoksite analizuoti ir interpretuoti medicininių tyrimų duomenis, patikslinimus ir svarbiausia, įsipareigoja savo romaną ir didelę mokslinių tyrimų projektą. Įgūdžiai, kad jums įsigyti leis jums prisidėti prie įrodymais pagrįsta klinikinėje praktikoje plėtrai. Tada grįžti užbaigti MBChB programą.

Kodėl studijuoti šį kursą

Didžiausias sveikatos priežiūros regionas Jungtinėje Karalystėje taikoma viena medicinos mokykloje: Su penkių ir puse milijonų žmonių Vest Midlands srityje, jums bus mokytis didžiausioje šalies sveikatos regione, šalia durų į Karalienės Elžbietos ligoninės Birmingham, o tai reiškia, jūs turėsite daug galimybių įgyti patirties tam įvairių medicinos sričių ir gydant įvairius pacientus iš įvairių sluoksnių ir kultūrų.

Ankstyvoji klinikinė ir paciento kontaktas: Kiekvienoje iš dviejų pirmųjų metų kurso jums bus išleisti 10 dienų bendruomenėje su GPS ir pacientams, susiejant biologinius ir elgesio teorinį mokymąsi klinikinėse situacijose su realiais pacientais. Tai padidina galutinėse trejus metus, kai jums bus išleisti didelius laikotarpius klinikiniais stažuotes mūsų partnerių ligoninėse.

Neprivaloma Intercalation: Jūs turėsite galimybę pasirinkti iš kelių neprivalomų interkaliacinių programų savo studijų metu. Tai suteiks galimybę Jums užsiimti nauju tiriamojo darbo arba fundamentaliuosius arba taikomuosius medicinos mokslinių tyrimų, kurie gali atsitikti po savo antrąjį, trečiąjį ir ketvirtąjį metų studijų. Programos laisvų įtraukti arba laboratoriškai arba bendruomeninė tyrimus.

Pasiruošimas klinikinėje praktikoje: Jūsų mokymas ligoninėse ir bendrųjų praktikos vyksta per labai organizuotai akademijos struktūra. Vadovai akademijų yra vyresnieji konsultantai ir gydytojai, kurie atsako medicinos mokyklos užtikrinti, kad visi studentai gauna puikų mokymą kiekvienos skirtingos specialybės.

Neįvykdyti abiturientų: Daugelis MBChB Medicina ir chirurgija absolventai nuėjo būti lyderiais savo atitinkamose srityse. Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mūsų garbingi ir dingus absolventai yra:

 • Charlesas Džordžas (MBChB, 1965) pirmininkas, insulto asociacija
 • Jane Kolinsas (MBChB, 1978; MD 1988) Vykdantysis direktorius, "Marie Curie" Vėžys priežiūra
 • Richardas Hortonas (MBChB, 1986; Bakalauro, 1983; MD, 2008), redaktorius, "The Lancet
 • Šermukšnis Hillson (MBChB, 1974) nacionalinių klinikinių direktorius Diabetas, departamentas Sveikatos
 • Steve'as laukas (MBChB, 1982) prezidentas, "Royal Bendrosios praktikos gydytojų kolegija
 • Petras Weissberg (MBChB, 1976), medicinos direktorius, Britanijos širdies fondas
 • Davidas Haslam (MBChB, 1972) prezidentas Britų medicinos asociacijos

Aktyvus MedSoc: Tuo Birmingemo universiteto tikime, kad studentiško gyvenimo turėtų būti numatyti ne visi darbai ir yra daug jums įsitraukti su tiek Kolegijos ir universiteto ribų savo studijas. Kolegija turi savo draugiją žinomas kaip MedSoc. MedSoc yra skėtinė organizacija platų veiklos, įskaitant sporto, socialinės, muzikos ir labdaros - yra kažkas kiekvienam.

Patekimo reikalavimai

 • Būtinas pritariančių narių skaičius A lygiais: 3
 • Tipinis pasiūlymas: A * AA. Kandidatai turi turėti prognozuojama AAA, įskaitant biologijos ir chemijos (Pastaba. Žmogaus biologija yra priimtinas kaip alternatyva biologijos).
 • Bendrieji tyrimai: nepriimami. Kritinis mąstymas taip pat nėra priimami. Kiti nestandartiniai dalykai negali būti priimtas. Prašome susisiekti su mumis dėl konsultacijos.

Visi pareiškėjai privalo:

 • pasiūlyti priimtinų akademinę kvalifikaciją (žiūrėti žemiau) ir
 • sėdėti JK Clinical tinkamumo testą (UKCAT) ir
 • atvykti į pokalbį, jei pakviesti.

Informacija INTERNATIONAL (įskaitant ES) pareiškėjai yra teikiama tarptautinė skyriuje.

Tarptautiniai studentai:

Anglų kalbos reikalavimai

Pareiškėjai turi būti puikus raštu ir žodžiu anglų kalba. Atkreipkite dėmesį, kad universitetas standartinius Anglų kalbos reikalavimai yra minimalūs standartai, kuriuos galima pateikti per konkurenciją. Bent jau anglų kalba, IELTS, pavyzdžiui, turi būti 7.0 kiekvieno komponento.

Europos Sąjungos pareiškėjai

Yra daug veiksnių, kurie lemia mokestis statusas tačiau ES piliečiai gali būti laikomi namuose "studentų mokamų tikslais (žiūrėti žemiau), skaičius. Kadangi JK įsikūrusi pareiškėjai atrenkami rezultatų kiekvienoje iš dviejų nacionalinių kvalifikacijų pripažinimo (pavyzdžiui, lygių ir GCSE) pagrindu, namų / ES pareiškėjai iš už JK ribų, turi pasiūlyti tyrimo pagrindu kvalifikaciją, kurios yra lygiavertės jų. Keletas pavyzdžių žemiau:

Airijos baigimo pažymėjimą

Minimalus A klasės šešių dalykų, įskaitant biologijos, chemijos, anglų ir matematikos, įtraukti A1 lygio biologijos ir chemijos. Tas pats standartas taikomas Junior sertifikatas.

Europos bakalaureato

Bendras balas 85%, o 85% minimumas mokslų, įtraukti chemijos ir biologijos visateisėmis variantų. turi būti pateikiama įrodymų, kad įvykdyti šį standartą tarpinius rezultatus.

Mes reikalaujame, kad kvalifikacija nėra plataus masto ir gaunami per eksploatacinių savybių vertinimo formaliojo, nacionalinių egzaminų. Norėdami sužinoti, šie kvalifikacija yra nepriimtini dėl jų pačių, be, pavyzdžiui, A-lygiai. Tai apima: Austrijos Matura; Bulgarų diplomas; Prancūzų bakalaureato (įskaitant OIB); Vokiečių Abitur; Graikų (įskaitant Kipro) Apolytirion; Italų ESAME di Stato; Lietuvos Brandos Atestats; Nyderlandai "Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs" (VWO) diplomas; Lenkų brandos; Portugalų diploma de Ensino Secundario; Rumunų bakalaureato; Ispanijos Título de graduado lt Educación Secundária obligatoria (ESO) ir Título de Bachiller; Švedų Slutbetyg från Gymnasieskolan (Mokyklos baigimo pažymėjimą).

Tarptautinio bakalaureato

 • Lygis: 766 iš chemijos ir biologijos ir vienas kitą patvirtintą temą (bet kokia tvarka)
 • Dukterinė lygis: dalykai turi būti anglų kalbos ir matematikos, jei nepasiūlo bent aukštesnio lygio (matematika Tyrimai yra priimtinas).
 • Minimalus 32 taškai turi būti pasiektas
 • Turite pateikti rezultatus arba iš Artimųjų metų programos arba priimtino GCSE-lygiavertę kvalifikaciją. MYP rezultatai bus pelnyta pagal šiuos equivalencies iki GCSE: 7 = A *; 6 = A; 5 = B. 5 minimalus turi būti pasiekta mokslo, anglų ir matematikos

Tarptautiniai Pareiškėjai

Mes turime iki 28 laisvų vietų studentams, kurie vertinami kaip tarptautinis už mokamų tikslais. Daugiau informacijos apie mokesčių statusą, apsilankykite www.ukcisa.org.uk. Atkreipkite dėmesį, kad jei kyla abejonių per savo mokesčių statusą (pavyzdžiui, esate JK pilietis, gyvenantis ne ES), universitetas tirs savo mokesčių statusą, kol jūsų prašymas dėl medicinos manoma. Jei jūsų mokestis statusas negali būti apibrėžta metu galite prarasti dėl interviu galimybe.

Mokyklos baigimo kvalifikacijos turi būti lygiavertis lygiais. Stengsimės būti lanksti šių tarptautinių pareiškėjams, studijuojantiems švietimo sistemos be kvalifikacijos lygi GCSE. Tačiau, reikia pripažinti, kad tai yra sunku padaryti veiksmingą akademinio potencialo remiantis vien prognozuojama klasių sprendimą. Mokyklos rezultatai turi būti pateikiami kaip minimumo.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2016

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau