Mbchb absolventas įrašas kursas medicinos ir chirurgijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Be to, mūsų penkerių metų Medicina ir chirurgija MBChB programa, mes turime Ketverių metų MBChB absolventų su pirmuoju laipsniu gyvenimo mokslas.

Mes apsvarstysime tik tie stojantieji, šiai programai, kurie klasifikuojami kaip Home / ES.

Mes taip pat siūlome trejų metų mokymo programą kvalifikuotų odontologų, norintiems tęsti karjerą Burnos ir žandikaulių chirurgijos. Papildoma informacija teikiama per trasomis skirtuku (tada pasirinkite atvykimo reikalavimus).

Šis keturių metų studijų programa yra sukurta specialiai skirta absolventams ir yra puiki galimybė plėtoti įgūdžius, jums reikia tapti gydytojas. Nuo pat pradžių, jums patirti sveikatos priežiūros praktika bendruomenėje su priedu į bendrosios praktikos, kad būtų galima pamatyti, kaip jūsų tyrimai išversti į klinikinę praktiką.

Akademiškai galėtų su natūraliu gabumų mokslui, jūs turite didelį susidomėjimą žmogaus reikalus, kelia susirūpinimą kitų gerovės, nuojauta bendravimo ir noro padaryti realų skirtumą. Jums taip pat reikės daug disko daug užbaigti šį pastangų reikalaujantį laipsnių kursą. Per su mumis savo laiko, jums bus traktuojami kaip individo ir mes raginame kurti ir tyrinėti savo profesinius interesus.

2016, Nacionalinės studentų apklausa (NPT) rezultatai parodė, kad 96% mūsų studentai buvo patenkinti bendrą kokybę šio kurso.

Informacija pareiškėjams Tuo bakalauro kurso pabaigoje gausite savo MB CHB (arba lygiavertis) laipsnį, kuris yra pagrindinis medicinos kvalifikacija (PMQ). Turintis PMQ suteikia jums galimybę laikinai registruoti su Bendrosios medicinos tarybos, atsižvelgiant tik į jo priėmimo, kad nėra Sveikatingumo į Praktika susirūpinimą, kad reikia apsvarstyti. Laikinas registracija laikas apribotas iki ne daugiau kaip trejus metus ir 30 dienų (1125 dienų iš viso). Po šio laikotarpio Jūsų laikinoji registracija paprastai baigiasi.

Laikinai registruotų gydytojai gali praktikuoti tik patvirtintose Įkūrimo metai 1 Pranešimai: įstatymas neleidžia laikinai registruotų gydytojai imtis bet kokio kito tipo darbą. Norėdami gauti Įkūrimo metai 1 pranešimas jums reikės taikyti per paskutinius metus savo bakalauro studijas per JK fondas programa Office atrankos schemą, kuri numatys šių pranešimų absolventų konkurenciniu pagrindu. Iki šiol, visi kvalifikuoti UK absolventai rado vietą ant Įkūrimo metai 1 programą, tačiau tai negali būti garantuota, pavyzdžiui, jei ten turėjo būti padidintas skaičius konkurencingomis paraiškų iš ne JK absolventai.

Sėkminga Įkūrimo metai 1 programos paprastai pasiekti per 12 mėnesių ir yra pažymėtas patirties pažymėjimo išdavimo. tada jums bus teisę kreiptis dėl visiško įregistravimo Bendrosios medicinos taryba. Jūs turite pilną registraciją licencijos verstis už neprižiūrimą medicinos praktika pagal NHS arba privačios praktikos Jungtinėje Karalystėje.

Nors ši informacija šiuo metu yra teisingi, studentai turi žinoti, kad taisyklės šioje srityje gali pakeisti laikas nuo laiko.

Yra kai diskusija apie tai, ar pašalinti laikiną registraciją naujai kvalifikuoti gydytojai. Jei tai atsitiks, tada UK absolventai gaus visą registraciją, kai jie sėkmingai baigė MB CHB (arba lygiavertis) laipsnį. Reikia pažymėti, kad tai yra labai tikėtina, kad UK absolventai vis tiek reikės kreiptis dėl mokymo programą, panašią į dabartinę fondo programos ir kad vietos šioje programoje gali būti taikomas papildomas mokestis už kiekvieną JK absolventas.

Be to GMC šiuo metu svarsto, ar įvesti oficialų vertinimą, kad visi gydytojai turės praeiti, kad būtų suteikta visiška registraciją. Nors nėra patikimų sprendimas buvo priimtas dėl to, ar kada bus įvestas toks egzaminas pareiškėjai turėtų žinoti, kad GMC numato, kad būsimiems kohortos medicinos studentai turės praeiti dalys naujos JK medicinos licencijavimo vertinimo prieš GMC bus suteikti jiems Registracija su licencijos Praktika.

Pirmieji metai - 1 etapas Klinikinė Orientacijos

Šis etapas prasideda programa apima biologijos mokslų, anatomiją ir vaistą visuomenėje, nes jūs jau apėmė tiek iš jų, palyginti su savo žiniomis apie kitų gyvosios gamtos mokslų dalykų. Dirbsite problemų pagrįstas konkrečių atvejų tyrimus, kaip dalį mokytojo prižiūrimos grupės maždaug aštuonių studentų, su kiekvienu iš jūsų, apimantis visas bylos tyrimų aspektus. Problemos yra suskirstyti į keturias šešių savaičių tematikos blokai, apimantis pagrindinių mokslo, Anatomija (įskaitant Atidarius), etikos, medicinos visuomenėje ir elgsenos mokslai, su integruota į kiekvieną iš atvejų tyrimus visus šiuos aspektus.

Antrieji metai - etapas 2 klinikinė patirtis

Jums bus grindžiamas tais pačiais mokomojoje ligoninėje tikisi, kad šiuo metu moko trečiųjų metų kursas studentams apie penkerių metų MBChB, išleisti pirmąjį pusmetį vienoje mokymo Trust ir sukasi į kitą sekundę. Jūs taip pat prisijungti prie mūsų penkerių metų MBChB studentus jų klinikinių mokslo paskaitas, farmakologija mokymo ir specialių studijų modulius visuomenės sveikatos ir epidemiologijos. Be to, kaip GEC studentas jūs ir toliau su nedideliu komponento atveju paremtas mokymasis toliau savo pagrindinę ir elgsenos mokslai mokymus.

Studentai žandikaulių chirurgijos mokymo programą pradės studijas šiame etape.

Trečiaisiais ir ketvirtaisiais metais

Jūs dabar perkelti į klinikinius priedus su priedais medicinos, chirurgijos ir kitų specializuotų dalykų, pavyzdžiui, kardiologų, neurologijos, psichiatrijos, kaulų ir sąnarių ligomis, Onkologijos, ausų, nosies ir gerklės ir užmiesčio Rezoliucinė priežiūra. Jūs taip pat padaryti priedus Akušerijos ir ginekologijos, pediatrijos ir Bendrosios praktikos. Per paskutinius metus, jums bus suteikta galimybė pareikšti visus savo mokymosi ir įgūdžių kartu per ūmaus Ill Paciento areštas, kaip jums pasirengti tapti gydytojas.

Kodėl studijuoti šį kursą

Su penkių ir puse milijonų žmonių Vest Midlands srityje, jums bus mokytis didžiausioje šalies sveikatos regione. Rinkdamiesi Birmingemas kelionėms, galite taip pat pasinaudoti tarpdisciplininė programa mokė žinomų akademikų, kurių kompetencija apima visą plotis medicinoje. Rasite puikių mokymosi išteklius ir į studentą orientuotą, dalyvavimu mokymosi stilių, kartu su galimybe sutelkti savo tyrimą pasirinktą interesų ir karjeros tikslų.

Medicinos ir chirurgijos programos nauda smarkiai nuo labai aktyvaus mokslinių tyrimų aplinką Birmingham. Medicinos ir odontologijos mokslų kolegija, iš kurių medicinos mokykla yra dalis, turi mokslinių tyrimų pajamos viršija 50 mln £ per metus, su kelių pagrindinių centrų dėmesio skiriant toms sritims, kurios yra medicinos mokslo, įskaitant vėžį, diabetą priešakyje kamieninių ląstelių biologijos, imunitetą ir uždegiminės ligos, infekcija, širdies ir kraujagyslių mokslo ir senėjimo.

Per pastaruosius tyrimų vertinimo procedūrą (RAE 2008) daug šio tyrimo buvo įvertinta tarptautiniu mastu puikus ir pasaulyje pirmaujančių, su dauguma likusios yra tarptautiniu mastu pripažintas. Pažymėtina, Birmingemas turi pirmąjį Cancer Research UK centrą, ir buvo pavadintas kaip pirmaujanti vėžio tyrimus centre už Londono ribų, antra tik su vėžio tyrimų instituto (RAE 2008).

Patekimo reikalavimai

Mes apsvarstysime, paprastai, tie pareiškėjai, kurie baigę Life Science laipsnį paraiškos pateikimo metu. Mes bus rangas pareiškėjams pagal savo studijų rezultato kokybę, suteikiant pirmenybę tiems, su 1-os klasės ženklo, bet mes taip pat tikimės, kad mano tie, kurie pasiekė rezultatą viršuje gale 2: 1 diapazone.

Vidurinių mokyklų kvalifikacijos naudojami diskriminuoti pareiškėjus. Visų pirma, mes tikimės labai gerų rezultatų moksle, anglų ir matematikos. Kaip Mūs lygaus minimalius reikalavimus yra BBB, tačiau šie lygiai gali būti padidinta per konkurenciją. Garso žinių bazę chemijos yra labai svarbus, bet iš A lygio ar kitų anksto universitetinių egzaminų, arba nuo studijų programos turinį. Jeigu aukščiausia kvalifikacija anglų arba matematikos yra GCSE, klasė A paprastai reikalaujama.

BTEC: BTEC išplėstinė diplomas, diplomas ir papildomos diplomas nepriimami Mes norime, kad mūsų studentai pradėti kursą su gera žinias apie biologinius procesus, ląstelių funkcijas ir ląstelių tarpusavio sąveiką. Laipsniai mes laikome paprastai tinka, yra:

 • Biochemija / Medicinos Biochemijos
 • biomedicinos mokslai
 • odontologija
 • Žmogaus Biologija / fiziologija / farmakologija
 • vaistinė
 • Fizioterapija
 • Psichologija (Britų psichologų draugijos akredituota programa)

Daugelis kitų laipsnių gali tikti, bet skirtumai tarp skirtingų studijų programų reikės kiekvieną programą turi būti pažvelgė atskirai (ty programa vertinama). Tai apima:

 • Dauguma biologijos mokslų laipsnius
 • Slauga
 • Sportas Mokslas / Sporto studijos

MBChB programa Burnos ir žandikaulių chirurgijos pareiškėjams

Mes siūlome maždaug penkių ar šešių vietų ant trejų metų mokymo kursą kvalifikuotų odontologų, kurie nori siekti karjeros, burnos ir žandikaulių chirurgijos ir kurie pasiekė arba manoma, kad pasiekti MJDF arba DFĮ. Skirtingai nei už visą absolventas įvežimo žinoma, tarptautinių pareiškėjams gali būti laikoma bet pirmenybė bus teikiama tiems pareiškėjams, kurie siūlo didelį įrodymų klinikinės praktikos JK po baigimo. Svarbu parodyti įsipareigojimą žodžiu ir žandikaulių chirurgijos karjerą.

Pareiškėjai turi taikyti 2 metai įraše Graduate įrašo laukas (A101), kuri turi būti nurodyta ant UCAS paraišką. Vietų apie šią programą, skaičius priklausys nuo klinikinių stažuočių prieinamumą.

Papildoma informacija:

Mes nenaudojame jokių papildomų Priėmimo testas, pavyzdžiui, UKCAT ar GAMSAT.

Pareiškėjai turėtų įvesti visą informaciją apie savo kvalifikaciją atitinkamame skyriuje UCAS forma. negali būti laikoma Nepilnos paraiškos.

Kandidatai, kurie atliekantys aukštesnius laipsnius tikimasi baigę visus vertinimo proceso komponentus (įskaitant gavimo oficialų patvirtinimą pataisymų disertaciją), prieš pradedant kursą.

Didesnis ar antrojo laipsnio nepakeičia pirmiau nurodytus reikalavimus. Jeigu daugiau nei vienas bakalauro studijų programa buvo tiriamas, pirmą rezultatas bus pagrindinis rūpestis (net jei jis yra ne atitinkamo subjekto).

Pirmenybė bus teikiama tiems pareiškėjams, kurie siūlo laipsnį iš UK-based institucijos, nes vertinant laipsnių iš užsienio institucijų lygiavertiškumą netikrumo.

Visi kandidatai, kurie gauna pasiūlymus jau bus apklausiamas.

Brandžios Ieškovai: Mokykla sveikina paraiškas iš kandidatų, kurie baigė keletą metų anksčiau, tačiau bus atsižvelgta į bakalauro ir magistrantūros mokymo trukmės, kuri turi būti imamasi. Be to, mes tikimės, kad ne daugiau kaip po ketverių metų praėjo svarbus ir atitinkamą kvalifikaciją.

Lengvinančias aplinkybes: Mes galime būti lankstūs per maršrutu pasiekti mūsų akademinius reikalavimus, bet mes ne sumažinti ribas. Mes apsvarstysime tik labai rimtų gyvenimo įvykius vykstančius ne svarbų etapą švietimo srityje; pavyzdžiui, nėra iš švietimo dėl ilgą laiką dėl ligos arba netikėtai mirus artimam šeimos nariui. Po diskusijų ir gavimo nepriklausomo įrodymų, mes galime, pavyzdžiui, apsvarstyti pareiškėjams, kurie mokytis lygiai per 3 metus. Atkreipkite dėmesį, kad lengvinančių aplinkybių metu egzaminų laikotarpiai turėtų būti pateikta atitinkamoje tyrimo valdybos (-ų) už atlygį. Mes ne mano tolesnį mažinimą dėl egzaminų rezultatus už tai, tyrimas valdyba laikomas tinkama.

Pranešimo laipsnių veikla: Mes pirmenybę pareiškėjams, kurie baigė savo laipsnį. Jūsų prašymas turi palikti mus be abejo, kad jums bus / buvo užsiima visiškai reikšmingą veiklą nuo baigimo. Mes nesitikime visus savo patirtimi, kad būtų tiesiogiai susijusi su medicina, bet savo sveikatos dalyvavimas turi būti nuolatinis.

Pakartokite medicinos taikymo Mes nesvarstys niekam kurio prašymą įstoti į Birmingham medicinos mokykloje buvo atmestas anksčiau po interviu. Priešingu atveju, mes atsižvelgsime į tas, kurios taikomos medicinoje antrą kartą.

Re sėdėti lygiai: Tai nėra laikomi (išskyrus žr lengvinančių aplinkybių)

Perkėlimą iš kitos studijų programos: Mes nemanome, pareiškėjams, kurie šiuo metu studijuoja ar anksčiau studijavo mediciną.

Neakademinius siūlau reikalavimai

Visi priimti kandidatai bus reikalaujama užbaigti sveikatos deklaracijos formą, o kai kurie gali būti susisiekta profesinės sveikatos priežiūros gydytojas prireikus.

JK vyriausybė sveikatos apsaugos institucijos reikalauja, kad visi medicinos studentai turi būti tikrinami siekiant užtikrinti, kad jie nėra vežėjai hepatito B virusu. Visi pareiškėjai, kurie priimti pasiūlymą privalo:

 • Atliekamas patikrinimas atliekamas kraujo tyrimas, hepatito B
 • Jei neigiamas, jie turi pradėti imunizacijos kursą.
 • Vėliau pateikti sertifikuotą įrodymų iš jų.
 • Būsimieji studentai yra primygtinai patariama imtis kraujo tyrimas laiku.

JK vyriausybė sveikatos apsaugos institucijos rekomenduoja, kad visi medicinos studentai turėtų būti pasiūlyta patikrą kraujo plintančių virusų (hepatitas C ir žmogaus imunodeficito viruso taip pat hepatito B) skaičius. Jūs reikia įspėti, kad bet koks sveikatos priežiūros darbuotojas, kuris yra užkrėstas su bet kuriuo iš šių virusų (arba kurie negali įrodyti, kad jie nėra užsikrėtę) negali atlikti poveikio linkę procedūras, kai kvalifikuoti (kurie apibrėžiami kaip "šių invazinių procedūrų, kai yra rizika, kad žala darbuotojui gali sukelti paciento atvirų audinių poveikio darbuotojo kraujyje. "). MBChB kursą Birmingemas yra ne Ekspozicijos linkę procedūros metu, todėl studentai su Hep C ir / arba ŽIV neatspindi jokios rizikos pacientams kurso metu. Todėl studentai, kurie yra teigiamas arba atmesti tam kraujo tyrimas pasiūlymus vis tiek bus leista tęsti programą. Nors, medicinos studentai gali dalyvauti poveikio tikimybė procedūrų savanoriškai (pavyzdžiui, per jų pasirenkamasis). Jei tai yra tuo atveju, studentai privalo būti tikrinami.

Medicinos ir odontologijos mokslų kolegija bus grąžinti studentams finansinių sunkumų dėl iki £ 200 iš jų vakcinacijos išlaidų. Jei esate tinkami priteisiamą sumą pagal nacionalinės stipendijų programos (ty gauti bent viena iš valstybės išmokų susijusių su nemokamą maitinimą mokykloje, teisės, klasifikuojamas kaip Care jaunam žmogui arba su buitinėmis pajamų £ 16.190 ar mažiau), patartina gauti kvitus, patvirtinančius bet sveikatos patikrinimų, kuriuos turėjo mokėti. Kai pradeda studijuoti Birmingemo universiteto, tada galite kreiptis dėl kompensavimo iš koledžo, iki £ 200 kaina.

Studentai bus reikalaujama užbaigti sėkmingą atskleidimas ir draudimas (DBS) Patikrinkite iki įtraukimo į programą.

Visi studentai privalo pasirašyti tinkamumą Praktika elgesio kodeksą iki atvykimo, apie kuriuos išsamesnė informacija bus perduotas pasiūlymas laiške.

Medicinos studentai, tikimasi, dalyvaus visą kursą, kuris apima kai vakare ir savaitgaliais, darbą.

Galimybės kandidatams su negalia

Mes priimti teigiamą požiūrį į tai, ką kandidatai su negalia gali pasiekti kaip ateities medicinos specialistų ir rimtai mūsų pareiga padaryti pagrįstų patikslinimus, siekiant užtikrinti, kad visi mokiniai, turintys negalią, gali sėkmingai užbaigti savo studijas. Visi kandidatai bus vertinami iki ir įskaitant interviu dėl nustatytų kriterijų aukščiau neatsižvelgiant į jokias negalios. Visi studentai, įskaitant su negalia, turi sugebėti patenkinti kompetencijų ribas pagal GMC nustatytus. Jei deklaruoti negalią mes kviečiame jus dirbti su mumis ištirti, kaip geriausiai galime padėti mokytis.

Tarptautiniai studentai:

Tai visiškai 4 metų kursas yra atvira tik namų / ES studentams.

Pareiškėjai turi būti puikus raštu ir žodžiu anglų kalba. Laikantis pareiškėjams iš JK reikalavimų, paprastai mes tikimės Įvertinimas anglų kalba GCSE (arba lygiavertis). Atkreipkite dėmesį, kad Universiteto Standartinė Anglų kalbos reikalavimai yra minimalūs standartai, kurie gali būti padidinta per konkurenciją.

Priklausomai nuo jūsų pasirinkto studijų kursą, taip pat gali būti suinteresuoti į vieną iš mūsų pamatų kelius, kurie siūlo specialiai struktūrizuoti programas užsienio studentams, kurių kvalifikacija nėra priimtas tiesiogiai patekti į JK universitetus.

Įsidarbinimo galimybės

Kai baigė savo MBChB ir baigė savo dviejų pamatų metų, jums bus suteikta galimybė kreiptis dėl pranešimų savo pasirinktą specializaciją. Daugumai iš mūsų absolventų, tai yra ligoninės ir pirminės sveikatos priežiūros žinučių NHS, bet taip pat yra galimybės laboratorinių pagrindu tokiose disciplinose kaip patologija, ar mokslinių tyrimų. Kai kurie gydytojai perkelti į daugiau prekybos srityse, kaip antai farmacijos pramonėje, politikoje, arba medicinos žurnalistikos ir žiniasklaidos. Nesvarbu kryptis norite eiti, jūsų mokymo čia suteikia jums pirmos klasės tramplinas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2016

Apie mokyklą

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherap ... Skaityti daugiau

The College of Medical and Dental Sciences at the University of Birmingham is a major international centre for research and education in medicine, medical sciences, dentistry, nursing and physiotherapy. Skaityti mažiau