Visuomenės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų visuomenės sveikatos magistras yra viena novatoriškiausių visuomenės sveikatos programų JAV. Mūsų tarpdisciplininė programa suteikia jums įgūdžių ir patirties, kad būtų galima tobulinti XXI amžiaus sveikatos srities darbuotojus, ir suteikiama galimybė prisidėti siekiant visuomenės sveikatos gerinimo. Visuomenės sveikata yra daugiau nei darbas - tai raginimas skirtis.

Padėkite kurti sveikesnes bendruomenes

University of New Haven visuomenės sveikatos magistro programos (MPH) programos misija yra paruošti sveikatos priežiūros specialistus, kurie užkerta kelią ligoms, skatina sveikatą ir saugo visuomenės gerovę per švietimą, praktiką, mokslinius tyrimus ir paslaugas.

Per mūsų programą įgysite lyderystės įgūdžių, novatoriškos mąstysenos ir įrodymais pagrįsto sprendimų priėmimo proceso, reikalingo tobulėti visuomenės sveikatos srityje, fone. Jūs taip pat kursite profesinį, socialinį, etinį ir politinį sveikatos supratimą, kurio jums reikia, kad pasisemtumėte patirties iš klasės ir už jos ribų. Būdamas studentu, visuomenės sveikatos mokysiesi atlikdamas visuomenės sveikatą.

Mūsų pagrindinė programa suteikia platų pagrindą tokiose pagrindinėse srityse kaip epidemiologija, biostatistika, socialiniai ir elgesio mokslai, sveikatos priežiūros administravimas ir aplinkos sveikata, taip pat sudėtingesni kursiniai darbai, sutelkiant dėmesį į daugybę šiandien visuomenės sveikatai aktualių klausimų, įskaitant visuotinę sveikatą, lyderystę sveikatos priežiūros srityje , visuomenės sveikatos etika, visuomenės sveikatos įstatymai ir visuomenės sveikatos praktika, planavimas ir vertinimas.

Tapk visuomenės sveikatos čempionu

Visuomenės sveikatos magistras yra puikus tiems, kurie nori turėti prasmingą karjerą, įtakingai padėdami žmonėms ir bendruomenėms. Nesvarbu, ar tai įpusėjęs pasaulis, ar tiesiai savo kieme, būsite pasirengę nustatyti sveikatos problemas ir įgyvendinti sveikatos programas, kurios padės žmonėms gyventi geriau.

Visa jūsų mokymosi patirtis leis įgyti plačių techninių įgūdžių, taip pat organizacinių kompetencijų, reikalingų klestėti įvairiose aplinkose, kuriose dirba visuomenės sveikatos specialistai, įskaitant valstybės ir vietos valdžią, nevyriausybines organizacijas, ligonines, mokslinių tyrimų įstaigas. , politikos formavimo institucijas ir bendruomenės sveikatos programas, be kita ko.

Pavyzdinius pareigybių pavadinimus sudaro sveikatos informacijos specialistas, ligoninės administratorius, bendruomenės sveikatos programų vadovas, apskrities visuomenės sveikatos direktorius, sveikatos stiprinimo / švietimo specialistas, visuomenės sveikatos mitybos specialistas, visuomenės sveikatos administratorius, konsultantas, duomenų analitikas, tyrėjas ir kokybės gerinimo specialistas. kiti.

42 kreditų programa, kurią galite tęsti kaip nuolatinis ar neakivaizdinis studentas, arba pasinaudodami mūsų 3 2 ar 4 1 dvigubo laipsnio BS / MPH programomis, teikia platų ir praktinį tarpdisciplininį mokymą studentams, besidomintiems neklinikinėmis. ir panašios sveikatos sritys. Turėsite galimybę tęsti bet kurios pasaulio sveikatos būklę; sveikatos mokymas ir populiarinimas; sveikatos informatika arba pritaikoma bendroji trasa, kurią galite išsiaiškinti su savo patarėju.

Programos vizija

Mūsų MPH yra vienas novatoriškiausių JAV, nes jis pasižymi:

 • Individuali akademinė parama vietoje, nedidelės klasės ir dėstytojų bei absolventų patarėjai, padėsiantys jums per karjerą.
 • Patogūs kursų pasiūlymai, įskaitant hibridinius, internetinius ir vakarinius lanksčių studijų kursus.
 • Pasirenkamieji kursai, gerinantys ir plečiantys mokymosi patirtį, atsižvelgiant į studentų interesus visuomenės sveikatos srityje.
 • Kursinių darbų integracija ir praktinis pritaikymas per praktinę patirtį, svarbiausius projektus ir kitą švietimo, tyrimų ir paslaugų veiklą.
 • Programos dėmesys skiriamas pasirengimui vadovauti ir bendradarbiauti su kitais organizuotos bendruomenės pastangomis įvairiose aplinkose, daugiausia dėmesio skiriant ligų prevencijai ir pažeidžiamų gyventojų sveikatos stiprinimui.
 • Galimybės lavinti įgūdžius, reikalingus sėkmingai karjerai kurti, įskaitant konsultavimą, rašymo atnaujinimą, interviu mokymą ir bendradarbiavimą su dėstytojais ir absolventais.
 • Realiojo pasaulio patirtis, kuri pasitelkia kultūrinę kompetenciją ir skatina minties, kultūros, lyties ir etninės įvairovės įvairovę.
 • Tarptautiniu mastu pripažinti visuomenės sveikatos minčių lyderiai ir specialistai.

Kas turėtų apsvarstyti MPH laipsnį?

MPH yra vienas geidžiamiausių sveikatos priežiūros laipsnių. Asmenys, kurie turėtų apsvarstyti galimybę įstoti į University of New Haven MPH programą, yra šie:

 • Asmenys iš bet kokio išsilavinimo, planuojantys siekti karjeros visuomenės sveikatos srityje.
 • Neseniai baigę kolegijas, susidomėjote visuomenės sveikatos ar prevencinės medicinos karjera.
 • Gydytojai, slaugytojai, dantų higienistai, dietologai, dietologai, stomatologai, veterinarijos gydytojai ar kiti gydytojai, atliekantys vadybinius ar administracinius vaidmenis ir atsakydami visuomenės sveikatos ar sveikatos sektoriuje.
 • Sveikatos priežiūros specialistai, vadybininkai ar administratoriai, siekiantys oficialių mokymų ir švietimo, ruošdamiesi pažangiai visuomenės sveikatos karjerai.

A woman getting her blood pressure testedHush Naidoo / Unsplash

Programos kompetencijos

Mūsų MPH teikia penkias kompetencijas, kurios suderintos su visuomenės sveikatos švietimo akreditavimo įstaigos - Visuomenės sveikatos švietimo tarybos (CEPH) - nustatytomis kompetencijomis. Tobulindami šias kompetencijas, būsite pasirengę dalyvauti visuomenės sveikatos pažymėjimo egzamine, kuris siūlomas per Nacionalinę visuomenės sveikatos egzaminuotojų tarybą (NBPHE).

 • Įrodymais pagrįstas požiūris į visuomenės sveikatą
 • Visuomenės sveikata ir sveikatos priežiūros sistemos
 • Visuomenės sveikatos politika
 • Planavimas ir valdymas, siekiant skatinti sveikatą
 • Lyderystė, bendravimas ir tarpprofesinė praktika

Priėmimo standartai

MPH programa peržiūri programas holistiškai, atsižvelgiant į daugybę veiksnių, įskaitant ankstesnį VPS, darbo patirtį, tikslo pareiškimą ir rekomendacinius laiškus. Dauguma studentų, kurie imatrikuliuoti į MPH programą, įgijo 3,0 ar aukštesnio lygio GPA.

Priėmimo kriterijai ir paraiškos medžiaga

Nr GRE ar GMAT balas yra būtinas norint taikyti MPH programą.

 • 3,0 bakalauro ar aukštesnio lygio GPA iš akredituotos aukštojo mokslo institucijos
 • 250 žodžių tikslo deklaracija
 • Dvi rekomendacijų raidės (tik profesinės ar akademinės nuorodos)
 • Dabartinis gyvenimo aprašymas arba CV
 • Dabartinis TOEFL ar kitos kalbos egzamino balas (jei ne gimtoji anglų kalba)

Nacionaliniu mastu pripažintas karjeros plėtros centras

Visi University of New Haven studentai turi prieigą prie daugelio išteklių, kurie yra prieinami per Universiteto karjeros plėtros centrą, kuris buvo pavadintas vienu iš geriausių „The Princeton Review“ šalyje.

Nuo karjeros vertinimų, tinklų kūrimo ir darbo šešėliavimo iki pokalbių ir darbo užmokesčio derybų Karjeros plėtros centras teikia įgūdžius ir ryšius, kad nustatytų prasmingą karjerą ir galimybę tęsti savo aistrą.

Pasirinkti kursai

Biostatistinis pritaikymas visuomenės sveikatos srityje

Šis kursas supažindina su tyrimų metodais ir pagrindine statistika, kurios reikia norint sėkmingai gyventi šiuolaikinėse visuomenės sveikatos organizacijose. Kurso metu laikomasi praktinio požiūrio, kuris leidžia studentui išmokti pagrindinių statistikos principų ir išmokti efektyvaus duomenų ir rezultatų perdavimo būdų naudojant „Excel“. Šis kursas apima kiekybinius ir kokybinius visuomenės sveikatos tyrimo metodus.

Pasaulinė sveikata

Šis kursas supažindina studentus su sveikatos lygybės iššūkiais visame pasaulyje, daugiausia dėmesio skiriant besivystančioms ir mažas pajamas gaunančioms šalims. Aptartos temos apims infekcinių ligų procentą ir medicininės priežiūros stoką. Be to, studentai aptars sveikos ir nesveikos aplinkos poveikį sveikatai. Kursas supažindins su iššūkiais, kylančiais teikiant pastogę, sanitarines sąlygas, švarų vandenį ir sveiką maistą, siekiant sumažinti pasaulinę ligų naštą. Kursas taip pat paaiškins vyriausybių, sveikatos ministerijų ir pasaulio sveikatos organizacijų vaidmenį užtikrinant teisingumą sveikatos srityje.

Sveikata, elgesys ir visuomenė

Šis kursas supažindina studentus su visuomenės sveikatos socialine, ekologine ir gyvenimo perspektyva. Iššūkiai, skirti studentams atkreipti dėmesį į socialines ir struktūrines jėgas, tokias kaip socialinė ir ekonominė padėtis, rasinės, etninės ir lyčių nelygybės šaltiniai, taip pat į tarpasmeninius procesus, atsispindinčius normose, tinkluose ir socialiniame kapitale. Šis kursas orientuojasi į elgesį, bendravimą, sprendimų priėmimą ir sveikatos pasekmes asmens, šeimos ir bendruomenės lygiu.

Sveikatos analizė

Šis kursas apims sveikatos informacinių technologijų vaidmenį ir naudojimą sveikatos priežiūros srityje bei priemones ir metodus, naudojamus sveikatos priežiūros duomenims nustatyti, analizuoti ir perduoti.

Paraiškų teikimo reikalavimai abiturientams

Meistro paraiškos kontrolinis sąrašas

 • Internetinė programa
 • 50 USD negrąžinamas mokestis
 • Oficialūs universiteto nuorašai ir bakalauro baigimo įrodymas. Kartu su nuorašais taip pat turi būti pateiktas universiteto pažymėjimo sistemos paaiškinimas
 • Dvi rekomendacijų raidės iš jūsų dėstytojų ar darbdavių
 • Būtina patvirtinti tikslą. Labai rekomenduojama santrauka
 • Tam tikroms didelėms įmonėms reikalingi GRE ir (arba) GMAT testų rezultatai. GRE mokyklos kodas: 3663; GMAT mokyklos kodas: P1X-DS-94.

Tarptautiniai studentai

 • Internetinė programa
 • Negrąžinamas 50 USD paraiškos mokestis
 • Visų dalyvavusių kolegijų ar universitetų nuorašai (anglų kalba). Nuorašai turi būti pateikiami užklijuotuose vokuose ir išsiųsti tiesiai į priėmimo skyrių. Jei oficialių dokumentų nėra, neoficialius dokumentus galima įkelti per internetinę paraiškų sistemą tik pradinei peržiūrai. Visus oficialius dokumentus būtina gauti prieš pradedant semestro pamokas.
 • Du rekomendaciniai laiškai
 • Tikslo pareiškimas
 • Atnaujinimas arba gyvenimo aprašymas
 • TOEFL iš 75, arba IELTS iš 6,0, arba PTE iš 50, arba University of New Haven akademinės anglų kalbos parengiamosios programos baigimas. Kai kurioms didelėms įmonėms gali reikėti aukštesnių anglų kalbos testų balų
 • Tam tikroms didelėms įmonėms reikalingi GRE ir (arba) GMAT testų rezultatai. GRE mokyklos kodas: 3663; GMAT mokyklos kodas: P1X-DS-94
 • Indijos pareiškėjai privalo pateikti išsamius pažymėjimo lapus kiekvienam semestrui / akademinių nuorašų lapus. Vien tik KONSOLIDUOTI ženklų lapai nepriimtini
 • University of New Haven priima trejų metų bakalauro laipsnius iš Indijos tik tuo atveju, jei Nacionalinė vertinimo ir akreditacijos taryba (NAAC) jiems suteikė „A“, „A“ arba „Penkių žvaigždučių“ įvertinimą. Studentai taip pat turi būti baigę 1 arba 2 skyrius. Kartu su pareiškėjo nuorašais turi būti pateiktas universiteto ar kolegijos NAAC pažymėjimo įrodymas. Tai taikoma šiems trejų metų bakalauro laipsniams: B.Com 3 metų laipsnis, B.Sc 3 metų laipsnis ir BBA 3 metų laipsnis. Pareiškėjai iš Indijos, turintys 3 metų laipsnį, gali pateikti papildomus metus magistro laipsnį arba vienerių metų pakopos diplomą iš pripažinto universiteto, kad galėtų būti priimti dėl priėmimo
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 stud ... Skaityti daugiau

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 students, with campuses across the country and around the world. Skaityti mažiau