Master in Myofunctional Therapy

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Vietos: Madridas - Valensija

Valandos: SD

Kvalifikacija: ISEP išduotas magistras " Myofunctional Therapy "

Apie

Myofunkcinis gydymas yra viena iš kalbos terapijos programų, orientuotų į raumenų funkcionalumo pokyčių gydymą. Šiandien ji laikoma viena iš pažangiausių gydymo būdų ir labiausiai reikalinga.

Jo taikymas gali būti aktyvus, savanoriškai dalyvaujant pačiam pacientui ar pasyviam gydytojui taikant įvairius metodus ir manevrus. Vaikams ir suaugusiesiems yra daug taikymų: netipiškas rijimas, burnos kvėpavimas, neurologinės ar neuromuskulinės patologijos, disfagija, ankstesnė ir (arba) po rekonstrukcinės plastinės chirurgijos, TCE ir kt.

Mokymo poreikis nustatomas nesant informacijos apie miofunkcinius orofacinius sutrikimus ir kitus deglutinacijos sutrikimus, taip pat apie gydymo žinių trūkumą. Su šiais magistratais gausite reikiamų žinių, analizuokite įvairias įprastines ir patologines struktūrines struktūras, kurios įtakoja pagrindines funkcijas (kvėpavimą, kramtymą, rijimą, kalbą), ir kiekvienos patologijos individualizuotos miofunkcinės intervencijos planą, gilinant, plečiant žinių, įgūdžių ugdymo ir mokslinių tyrimų produkcijos.

Magistro programa "Myofunctional Therapy"

 • Myofunkcinės terapijos koncepcija. Teorinės sistemos ir taikymo sritys. Anatomija ir fiziologija TMJ morfofiziologija, apvali juosmens ir kaukolė. Biomechanika, tvarkymas ir palpacija.
 • Rijimo sutrikimų Myofunctional įvertinimas ir klasifikavimas. Atvejų analizė.
 • Raumenų grandinės Paciento požiūris pagal jo morfotūrą. Rankinis analitinis tempimas ir aktyvus pasaulinis tempimas.
 • Klinikinis odonto ir vaikų tyrimas. Ortodontiniai prietaisai
 • Logopedinė intervencija į funkcinius pakeitimus; burnos kvėpavimas, netipiškas rijimas. Procedūros ir medžiagos. Atvejų analizė.
 • Myofunkcinės terapijos taikymas kalbos ir kalbos sutrikimams.
 • Myofunkcinis požiūris į priešlaikinį naujagimį.
 • Kraniofaciniai sindromai ir lūpos lūpos. Patologija, medicininė-chirurginė intervencija ir tarpdisciplininis kreipimasis. Logopedinė intervencija į craniofacial sindromus. 9. MODULIS. Intervencija neurologinio vystymosi sutrikimuose: cerebrinis paralyžius.
 • Myofunkcinė intervencija į genetinius pokyčius. Dauno sindromas.
 • Logopédica ir mikofunkcinė intervencija į neurologinius sutrikimus: įgytas ir degeneracinis.
 • Myofunkcinė intervencija į disfagiją ir miofunkcinius sutrikimus choralinio paralyžiaus, laringektomijos, navikų ir rekonstrukcinių operacijų metu.
 • Praktinis seminaras apie disfagiją ir maitinimą.

Praktikos / praktikos ataskaita.

Magistro baigiamasis projektas

Miofunkcinės terapijos meistras

Milagros Velasco. Mokytojas ir logopedas. Balionų reabilitacijos specialistas, Myofunkcinė terapija ir SAAC (alternatyvios ir (arba) papildomos komunikacijos sistemos). Dantų klinikos logopedijos DYL direktorius. Logopedas Cadi-Crisol (Cuenca) ir išsėtinės sklerozės asociacija (Cuenca).

Meistriškumo kompetencijos į Myofunkcinę terapiją

 • Jūs įsisavinsite metodus, kad galėtumėte ištirti, įvertinti ir diagnozuoti galimus pokyčius ir atliksite efektyvią miofunkcinę intervenciją.
 • Jūs nustatysite ir pripažinsite pagrindinius anatomijos, fiziologijos ir biomechanikos aspektus.
 • Jūs sukursite ir įsteigsite intervencijos programą su tarpdisciplininiu požiūriu, į kurį bus įtrauktos tinkamiausios strategijos.
 • Jūs suprasite klinikinės diagnozės rezultatus.
 • Jūs peržiūrėsite, išplėtysite ir pritaikysite įvairias miofunkcines intervencijos technologijas įvairiose patologijose.

Miofunkcinės terapijos magistro laipsnio gavėjai

"Myofunctional Therapy" magistras skiriamas absolventams arba absolventams konkrečiose srityse, kuriose mokoma kalbos terapijoje per magistro, magistro ar diplomą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

El Instituto Superior de Estudios Psicológicos, ISEP, es una institución privada europea de formación superior e intervención clínica en las áreas de psicología clínica, neurociencias, psicopedagogía ... Skaityti daugiau

El Instituto Superior de Estudios Psicológicos, ISEP, es una institución privada europea de formación superior e intervención clínica en las áreas de psicología clínica, neurociencias, psicopedagogía y logopedia fundada en 1984 que ha formado a más de 25.000 profesionales y tratado a más de 20.000 pacientes en sus clínicas. Skaityti mažiau
Barselona , Madridas , Valensija , Culiacán + 3 Daugiau Mažiau