Magistro taikomosios sveikatos mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Daugiaprofesionalus - vadovaujantis moksliniais tyrimais - novatoriškas

Praktikos ir mokslinių tyrimų įgūdžiai leidžia absolventams prisiimti išplėstines veiklos sritis ir užduotis, pavyzdžiui, konsultuotis ir koordinuoti sveikatos priežiūros paslaugas pirminės globos tarnybose arba koordinuoti ir apdoroti klinikinius tyrimus sveikatos priežiūros įstaigose, turinčioms mokslinių tyrimų įgaliojimus.


tikslinė grupė

Tikslinė grupė yra žmonės, kurie yra pasirengę spręsti sveikatos priežiūros sektoriaus problemas ir pokyčius, ypač naujų skaitmeninių technologijų naudojimą ir su sveikata susijusių naujovių integravimą bei plėtoti savo profesinę praktiką.


karjeros keliai

Baigę studijas, galite dirbti įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose ir priežiūros lygiuose (pirminėje, antrinėje, trečiojoje): konsultavimo ar valdymo užduotis vidaus sritis; savarankiškas darbas su arba be išorės konsultavimo ar valdymo pareigų ar viešojo administravimo, taip pat klinikinių tyrimų veikla.


Išsami informacija apie tyrimą

Jie intensyviai dalyvauja sveikatos propagavimo, prevencijos, sveikatos priežiūros, ilgalaikės priežiūros ir reabilitacijos srityse, po to konsultuojasi, norėdami pasirinkti ir naudoti sveikatos priežiūros paslaugas; plėtojant daugiaprofesines ir tarpdisciplinines intervencijas, siekiant išlaikyti ir didinti sveikatą. Jie susipažįsta su šiuolaikinėmis žinių valdymu, siekiančiomis išplėsti asmeniškai pritaikytą ir įrodymais pagrįstą gydymą, ir turi galimybę dalyvauti mokslinių tyrimų darbuose su sveikatos priežiūros įstaigomis.


Svarbiausi

Įvairovė, kultūra, tvarumas ir etika - tai yra šios programos pagrindas. Turėdami plačią ir discipliną nepriklausomą, bet tarpdisciplininį išsilavinimą, būsite pasiruošę vykdyti operatyvines ir strategines užduotis įvairiose sveikatos priežiūros srityse. Įtraukiamos "individualizuotos ir įrodymais pagrįstos terapijos sritys", "daugiaprofesinė ir tarpdisciplininė komanda", "taikomieji mokslai ir moksliniai tyrimai" bei "naujovės ir sveikata", inovacijų plėtra ir skatinimas, sveikatos ir sveikatos technologijos, telemedicina ir elektroninė sveikata. centre.


Iš pirmo žvilgsnio
 • Trukmė: 2 metai / 4 semestrai
 • Formatas: neakivaizdinis
 • Paskaita Kalba: vokiečių
 • Laipsnis: Sveikatos mokslų magistras (MSc)
 • Studijų pradžia: kiekvienais metais rugsėjį
 • Mokestis: € 363,36 už semestrą ES / EEE piliečiams
  4900 eurų ne ES / EEE piliečiams


Daugiau informacijos

 • Priėmimo reikalavimai,
 • Įvežimo procedūra,
 • Datos ir terminai ir
 • paraišką internete

mes remiame mūsų interneto svetainę www.fh-krems.ac.at .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as one of Austria’s most reputated and international university of applied sciences. The university offers innovative and globa ... Skaityti daugiau

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as one of Austria’s most reputated and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. Skaityti mažiau