Magistro studijos Human Medicine

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Magistro studijos Human Medicine

Karl Landsteiner University of Health Sciences

Magistro studijos Human Medicine

Žmogaus medicinos magistro laipsnis grindžiamas bakalauro programa sveikatos mokslų srityje: tarnauja moksliniam medicinos specialisto rengimui ir įgūdžių, kurie reikalingi nepriklausomai medicinos profesijai, įgijimui. Be to, atitinkamai atsižvelgiama į pagrindinius medicinos eksperto kompetencijas - profesionalų veikimą, tarpprofesinį bendradarbiavimą ir ryšius bei kitas pagrindines medicinos specialisto savybes. Magistro programa "Žmogaus medicina" yra apdovanota akademiniu laipsniu "Dr.med.univ". baigtas.

Studentai gauna plačią medicinos išsilavinimą, teikdami išsamias žinias, daug dėmesio skiriant į praktiką orientuotam mokymuisi ir ankstyvam konkrečių medicinos klausimų nagrinėjimui. Daugiausia dėmesio skiriama tarpdisciplininiam, sveikatos mokslų turiniui.

Dėl integruoto išsilavinimo, orientuoto į technologijas ir ekonomiką, absolventai turi aukštą tarpdalykinio bendravimo ir sprendimo įgūdžius, puikius klinikinius įgūdžius ir atsakingus sprendimus priimančius asmenis pažangioje sveikatos priežiūros sistemoje. Tyrimui būdinga didelė praktinė orientacija, kurią užtikrina Universitetinės ligoninės asociacija St. Pölten, Krems ir Tulln.

Su pasirenkamaisiais kursais "Biomedicininė inžinerija", "Sveikatos ekonomika / Sveikatos priežiūra" ir "Taikomoji klinikinė mokslas" būsimieji gydytojai turi galimybę specializuotis šiose mokslinių tyrimų srityse magistrantūros studijų programoje.

programos struktūra

1 ir 2 m. Moduliai rengia klinikinius įgūdžius ir gebėjimus mažų grupių pamokose. Konkrečiame turinio sveikatos mokslų turinyje dėmesys skiriamas problemoms, su kuriomis praktikoje dažnai susiduria žmonių gydytojai. Klinikinio praktinio mokymo praktiniai 48 savaičių metai vyksta trečiaisiais studijų metais.

užbaigimas

Studentai baigia magistro laipsnį humanistinėje medicinoje ir magistro baigiamąjį darbą. Tuo tikslu pirmojo semestro magistrantūros programos metu bus pristatytas projektinis tyrimas kaip ekspozicija. Pasirinktinai pasirenkamuose kursuose studentai rengia konkrečias metodines žinias, kad galėtų parengti ir užbaigti magistrinio darbo projekto studijų planą. Pasirinktiniai pasirenkami kursai yra pasirengimas magistro darbo rengimui. Jas galima pasirinkti iš įvairių pasirenkamųjų modulių. Pasirinktinai yra:

  • Biomedicininė inžinerija
  • Sveikatos ekonomika / Sveikatos priežiūra
  • Taikomoji klinikinė mokslas

Magistro baigiamojo darbo vadovas, pasikonsultavęs su programos direktoriumi, gali nurodyti studentui privalomą nemokamą pasirenkamojo dalyko dalį 10 ECTS, jei tai reikalinga magistro baigiamojo darbo projekto įgyvendinimo metodiniams ir esminiams reikalavimams. Konsultuodamasi su vadovu ir programos direktoriumi, laisvosios pasirengimo (daugiausia pasirenkamuose "Biomedicininiuose inžinerijos projektuose") darbai baigti.

Daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus, paraiškų pateikimo terminus ir priėmimo procesą galite rasti mūsų interneto svetainėje www.kl.ac.at.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 21, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
6 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
7,500 EUR
Locations
Austrija - Krems an der Donau, Lower Austria
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Austrija - Krems an der Donau, Lower Austria
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla