Magistro studijų programos "Išplėstinė slaugos praktika"

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ateities priežiūros specialistai

Pirminis Slaugos: pasiruošę nuolat kintantiems slaugos iššūkiams. Pripažįsta sveikatos priežiūros sektoriaus galimybes ir veikia sveikatos priežiūros įstaigose. Mes mokome ir plečia savo kompetencijas: nuo mokslinių tyrimų, etinių sprendimų priėmimo, klinikinių ir profesinių lyderių iki tarpdiscipliniškumo, konsultavimosi ir konsultavimo su instruktavimu ir vadovavimu.


tikslinė grupė

Jie nori susidoroti su sveikatos priežiūros iššūkiais, pvz., Lėtinių ligų ir daugybės sergamumo augimu, didėjančiu ligoninių ekonominio spaudimo, slaugos paslaugų ir medicinos praktikos augimu bei skaitmeninimo skatinimu. Nebijote peržiūrėti esamų darbo procesų ir užduočių užduočių, stengtis maksimaliai optimizuoti procesą, padidinti efektyvumą ir efektyvumą ar kurti sąsajos valdymą.


karjeros keliai

Priklausomai nuo atitinkamo profesinio vaidmens, kaip praktikuojantis asmuo, galite išlaikyti specifines pacientų grupes, turinčias sudėtingų priežiūros poreikių, arba, kaip mokslininkas, rengti klinikinių gairių ir standartų specialistams. Su magistrantūros programa ANP jūs taip pat turite galimybę užpildyti papildomą modulį slaugos vadyboje (kuri yra ta pati kaip § 26). Šis papildomas modulis leidžia jums imtis strateginių ir operatyvių užduočių visais priežiūros sričių lygmenimis vidinėje erdvėje.


Išsami informacija apie tyrimą

Galite prisidėti prie savo išsamaus ir pažangiosios patirties slaugos pagrindinės kompetencijos tiek intramuros, tiek neakivaizdinėse srityse. Ypatingas dėmesys skiriamas gyventojų pirminės sveikatos priežiūrai ir todėl taip pat naudojimui pirminės sveikatos priežiūros skyriuose. Jie sugeba įvaldyti naujus slaugos vystymosi iššūkius.


Svarbiausi

Pagal "Primary Sursing" misijos aprašymą jūs, kaip šio magistrantūros studijų programos absolventas, savarankiškai prisiimate atsakomybę už pacientus. Pagrindinės ar kompetencijos sritys, kurias įsigijote, yra:

 • Tyrimai ir slauga
 • Specializuota klinikinė slaugos praktika
 • Slaugos praktika ir lyderystė

Iš pirmo žvilgsnio
 • Trukmė: 2 metai / 4 semestrai
 • Formatas: neakivaizdinis
 • Paskaita Kalba: vokiečių
 • Laipsnis: Sveikatos mokslų magistras (MSc)
 • Studijų pradžia: kiekvienais metais rugsėjį
 • Mokestis: € 363,36 už semestrą ES / EEE piliečiams
  4900 eurų ne ES / EEE piliečiams


Daugiau informacijos

 • Priėmimo reikalavimai,
 • Įvežimo procedūra,
 • Datos ir terminai ir
 • paraišką internete

mes remiame mūsų interneto svetainę www.fh-krems.ac.at .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as one of Austria’s most reputated and international university of applied sciences. The university offers innovative and globa ... Skaityti daugiau

IMC University of Applied Sciences Krems (IMC Krems) is widely regarded as one of Austria’s most reputated and international university of applied sciences. The university offers innovative and globally accredited Bachelor and Master degree programmes in business, digitalisation and engineering, health sciences and life sciences. The Universum Talent Research survey underlines the high level of satisfaction among Austrian and international students at IMC Krems: the university regularly secures top spot in the student satisfaction category. Skaityti mažiau