Magistro studijų programa farmacijos srityje (5 metų bakalauras, vedantis į magistro laipsnį)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Farmacijos fakultetas siūlo penkerių metų farmacijos bakalauro studijų programą (5 metai)

2020–2021 m. Įplaukos yra atviros. Pateikimo terminas - 2020 m. Rugsėjo 11 d.

Nuo 2009/10 mokslo metų farmacijos fakultetas siūlo penkerių metų farmacijos farmacijos magistro studijų programą, atitinkančią Europos Sąjungos 2005/36 / EB direktyvą. Tyrimas yra grindžiamas kreditų sistema ir siūlo platų pasirinktinių kursų spektrą, kuriomis siekiama palengvinti studento pageidaujamą karjerą tokiose srityse kaip

  • medžiagos sintezė ir analizė
  • analitinis vertinimas
  • biologinio poveikio vertinimas
  • molekulinė biologija
  • pagrindiniai farmakologiniai ir klinikiniai tyrimai
  • farmacijos ūkis ir farmacijos vadyba
  • praktinė vaistinė

Egzaminų egzaminus sudaro rašytinis testas iš biologijos (įskaitant botaniką) ir chemija su teisingu atsakymu į kiekvieną iš 40 klausimų, gautų iš dviejų dalykų, kuriuos suteikia vienas taškas. Todėl didžiausias galimas rezultatas yra 80 taškų. Egzaminas egzaminą atliekamas internetu. Mokestis už artimiausius mokslo metus yra 6 700 eurų. Studentai gali kreiptis tiek individualiai, tiek per sutartines agentūras savo šalyse. Visais klausimais kreipkitės į Studijų biurą (@) vfu.cz

Mokymo planas

Brno farmacijos fakulteto mokymo programa su dideliu pasirinktinių kursų asortimentu suteikia studentams milžinišką lankstumą, pritaikant studijas pagal jų interesus ir norimą karjerą. Pagrindinės sritys yra farmakologija, farmakognozija, taikomoji ir socialinė vaistinė, medicininė chemija, mikrobiologija ir farmacijos technologijos.

Studijų eiga

Studijų kursą reglamentuoja studijų ir egzaminų reglamentas, užtikrinantis visiems studentams sąžiningą elgesį.

Patekimo reikalavimai

Vaistininko fakulteto pareiškėjai turi būti vidurinės mokyklos absolventai ir pateikti baigiamojo egzamino (arba jo atitikmens) pažymėjimą. Pareiškėjai privalo sėkmingai išlaikyti egzaminą, apimantį rašytinius biologijos ir chemijos testus vidurinėje mokykloje.

Pabaigus studijas

Farmacijos magistro laipsnio absolventai turi teisę laikyti aukštesniojo laipsnio magistro valstybinį egzaminą ir apginti išplėstinį magistro darbą. Po sėkmingo gynimo pretendentams suteikiamas „Farmacijos mokslų daktaro“ laipsnis (PharmDr.)

Absolventai taip pat gali tęsti daktaro laipsnį. Farmacijos fakultetas siūlo doktorantūros studijų programą 3 srityse: Farmakognosija, Medicininė chemija ir Farmacijos technologija.

Karjera

Mūsų absolventai dirba vaistinėse, farmacijos kompanijose ar farmacijos laboratorijose visame pasaulyje, pavyzdžiui, JAV, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Graikijoje, Vokietijoje, Pietų Korėjoje ar Japonijoje.

Žinomiausios bendrovės, kuriose dirba mūsų absolventai, yra „Zentiva“, „Teva“, „Ratiopharm“, „Novartis“ ir „AstraZeneca“.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at the Faculty of Pharmacy, we not only offer high quality and practice-oriented education of future pharmacists who can later on specialise on one of many fields in pharmaceutical world, we also ... Skaityti daugiau

Here at the Faculty of Pharmacy, we not only offer high quality and practice-oriented education of future pharmacists who can later on specialise on one of many fields in pharmaceutical world, we also provide the unforgettable experience of international student life in one of the most beautiful cities in Czechia! Skaityti mažiau