Magistro programa visuomenės sveikatos mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Visuomenės sveikatos mokslininkai skatina įrodymais pagrįstą praktiką sveikatos ir gyvenimo kokybės srityje, ligų prevenciją ir sveikatos sistemų tobulinimą. Visuomenės sveikatos mokslų magistro programa turi daugiadalykį požiūrį ir suteikia pasaulinę perspektyvą. Programa siūlo dvi specializacijas; Visuomenės sveikatos epidemiologija ir sveikatos stiprinimas bei prevencija.

Programos pristatymas

Programa suteikia jums galimybę plėtoti mokslinį požiūrį ir gerą visuomenės sveikatos mokslų teorinį supratimą, taip pat pasirinkti pasirinktą visuomenės sveikatos epidemiologijos ar sveikatos stiprinimo ir prevencijos specializaciją.

Abiejuose keliuose pateikiami pažangūs epidemiologijos, biostatistikos tyrimai ir intervencijų rezultatų vertinimo metodai. Į bendruosius kursus taip pat įtraukiamos visuomenės sveikatos mokslų sąvokos ir teorijos, kokybiniai metodai ir projektų valdymas. Visuomenės sveikatos epidemiologijos trasoje daugiau dėmesio skiriama taikomajai epidemiologijai, siekiant išsiugdyti įgūdžius apibūdinti, analizuoti ir reflektuoti įvairius visuomenės sveikatos klausimus ir kritiškai peržiūrėti epidemiologinius tyrimus. Sveikatos stiprinimo ir prevencijos srityje pagrindinis dėmesys skiriamas sveikatos stiprinimo ir prevencinių veiksmų metodų taikymui, siekiant ugdyti įgūdžius planuojant, kuriant, įgyvendinant ir vertinant sveikatos intervencijas tiek individualiu, tiek struktūriniu lygmenimis.

Skaitykite daugiau apie tai, kaip programa yra struktūrizuota programos programoje .

Karjeros galimybės

Absolventai yra gerai pasirengę kelioms pareigoms privačiame ir viešajame sektoriuose, ypač institucijose, atsakingose ​​už aplinkos ir sveikatos klausimus, tiek Švedijoje, tiek užsienyje. Programa suteikia tvirtą pagrindą absolventams, norintiems tęsti doktorantūros studijas.

Daugiau informacijos

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškas, konkrečius atvykimo reikalavimus ir atranką, apsilankykite visuomenės sveikatos mokslų magistrantūros programos puslapyje , Karolinska Institutet tinklalapyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ... Skaityti daugiau

Karolinska Institutet is a one-faculty university dedicated solely to the medical and health sciences, with a reputation for top quality research and innovation. Karolinska Institutet is consistently ranked in the top 50 universities globally and the top 10 medical universities in Europe. Skaityti mažiau