Magistro laipsnis perioperacinėje medicinoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Perioperacinė medicina yra sparčiai besivystanti ir įdomi sritis, kurios tikslas - suteikti chirurginiams pacientams puikią priežiūrą. Ši nauja magistrantūros programa, teikiama per e. Mokymą, padės išspręsti didelės rizikos chirurginio paciento iššūkiams ir yra skirta aprūpinti chirurginės priežiūros pacientus, turinčius daug žinių, pagrįstą geriausiais įrodymais, ir paskatinti gilų supratimą apie specialybė.

Patekimo reikalavimai

Mažiausias antros klasės biomedicinos mokslų ar slaugos ar medicinos laipsnio bakalauro laipsnis arba užsienio lygio atitikimas lygiaverčiam standartui.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei jūsų išsilavinimas nebuvo atliktas anglų kalba, tikimasi įrodyti pakankamą anglų kalbos mokėjimo lygį.

Anglų kalbos lygis šiai programai: Gerai

Apie šį laipsnį

Mokiniai mokosi vaikščiodami paciento kelionėje, nuo diagnozės iki išleidimo. Kuriant supratimą apie individualius pacientų poreikius ir kaip įvertinti riziką ir pasekmes, bus pateiktas chirurginio uždegimo reakcijos aprašas. Studentai bus supažindinti su statistinių studijų dizainu, kaip jie taikomi moksliniams tyrimams, ir supranta pokyčių gaires. Kokybės, saugos ir vadovavimo klausimai yra išsamiai aprašyti.

Studentai imasi modulių, kurių vertė 180 kreditų.

Programa susideda iš aštuonių pagrindinių modulių (120 kreditų) ir disertacija / ataskaita (60 kreditų).

Suteikiamas magistro diplomas (120 kreditų, lanksti studija, iki penkerių metų).

Suteikiamas magistrantūros pažymėjimas (60 kreditų, lanksti studija, iki dvejų metų).

Privalomi moduliai

  • Perioperacinės medicinos kraštovaizdis
  • Naujo modelio peroperacinės globos modelis
  • Perioperacinės priežiūros duomenys ir statistika
  • Kokybė, sauga ir lyderystė perioperacinėje globoje
  • Besivystančios globos paradigma
  • Perioperacinis skausmas ir vėžys
  • Perioperatyviniai klausimai gyventojų senėjimui
  • Specialios temos perioperacinėje priežiūroje

Neprivalomi moduliai

Šiai programai nėra papildomų modulių.

Disertacija / ataskaita

Studentai atliks originalų tyrimą (kuris gali apimti sisteminę peržiūrą), kuris bus sukurtas ir pristatomas pasirinkto recenzuojamo žurnalo stiliumi, o studentai bus skatinami paskelbti šį darbą kaip dalį savo mokymosi patirties.

Mokymas ir mokymasis

Programa pristatoma tik per nuotolinio e-mokymosi metodiką. Programos medžiaga apima platų mokymosi stilių spektrą, įskaitant vodcast'us, podcast'us, oficialų rašytinį tekstą, internetinius seminarus, atvejų apžvalgas ir grafiką. MSC priima keletą egzaminų stilių, įskaitant trumpojo atsakymo klausimus, trumpą esė raštu, atspindinčią praktiką ir prisideda prie konkrečių diskusijų. Egzamino procesas apims ir apibendrinamą, ir formuojantį vertinimą, ir padės kurti studentų rašymo stilius.

Karjera

UCL "Perioperative Medicine" magistrantūra suteiks tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją, o baigus studijas, studentai galės pasiruošti pažangai ir tobulinti kokybę šioje naujoje srityje. Tai labai padidins individualią klinikinę praktiką, be akademinės bendruomenės, švietimo, vadovavimo ir vadovavimo vaidmenų skatinimo.

Įsidarbinimo galimybės

Perioperacinės medicinos magistrantūra yra aukštesnis laipsnis su realia verte darbo vietoje, nes ji rengia absolventus vyresniųjų pareigybių šioje srityje. Studentai gilins supratimą apie įrodymais pagrįstą bazę ir naudos tai, kad atliktų perioperacinio proceso pokyčius, o rezultatai yra programos esminiai dalykai.

Kodėl studijuoti šį laipsnį UCL?

Perioperacinis vaistas yra nauja ir įdomi specialybė, šiuo metu yra keletas aukštos kokybės mokymo galimybių. UCL "Perioperative Medicine Group" sutelkė ekspertų daugiadalykę komandą, skirtą tobulinti perioperacinę mediciną. Tai atsispindi mūsų pagrindiniuose dalyvavimuose visuomenėse, tokiose kaip įrodymai pagrįsta perioperacinė medicina (EBPOM) ir žurnalas "Perioperative Medicine".

"UCL" yra akademinės kompetencijos centras, Chirurginių rezultatų tyrimų centras (SOuRCe). Perioperacinė medicinos grupė per šią asociaciją pritraukė bendradarbiavimą su tarptautine šios srities specialybės fakultete. Toks žinių ir kompetencijos turtas leido kurti kokybišką programą, kurią studentai tiesiogiai pristatė ekspertai.

Ši nauja programa, kurią įgyvendina naujoviški e. Mokymosi metodai, siekia plėtoti tarptautinę besimokančiųjų bendruomenę, kuri neapsiribos vien nuotoliu, ir kuri naudos iš bendrų mokymosi internetu veiklų.

Programos

Mokiniams rekomenduojama kuo anksčiau taikyti dėl vietos varžybų. Tiems, kurie kreipiasi dėl stipendijų finansavimo (ypač užsienyje esantiems pareiškėjams), reikėtų atsižvelgti į paraiškų pateikimo terminus.

Paraiškos mokestis

Šiai programai taikomas 75 svarų sterlingų paraiškų apdorojimo mokestis už internetines programas ir 100 svarų sterlingų už popieriaus taikymą. Daugiau informacijos apie paraiškos mokestį galite rasti adresu www.ucl.ac.uk/prospective-students/graduate/taught/application.

Kas gali kreiptis?

Ši magistrantūros programa skirta gydytojams (anesteziologams, chirurgams, gydytojams) ir slaugytojų specialistams, dirbantiems perioperaciniu laikotarpiu pacientų valdyme, ir kurie yra pasiryžę plėtoti perioperacinės priežiūros specialistų žinias per aktyvų dalyvavimą šiame novatoriškame švietimo forume.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly strivin ... Skaityti daugiau

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly striving for innovative approaches to treatment. Developing highly effective methods which go beyond the boundaries of conventional wisdom and treat each patient as an individual. Skaityti mažiau