Magistro laipsnis medicinos biotechnologijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso aprašymas

Šis studijų kursas skirtas studentams, norintiems tapti specializuotais absolventais, turinčiais pažangias biomedicinos žinias apie biomolekulių struktūros ir tikslo bei žmogaus kūno ląstelių ir audinių lygiu veikiančių biologinių sistemų sąsajas fiziologinėmis ir patologinėmis sąlygomis. Plačios žinios apie technologijas grindžiamos tvirta praktine veikla laboratorijose stažuotės metu.

Atsižvelgiant į LM-9 klasės ugdymo tikslus, įgytos žinios leidžia specializuotiems absolventams padėti gydytojams atlikti diagnostines ir terapines užduotis, susijusias su ląstelių, genų ir kitų biosistemų manipuliavimu, reikalaujančiais, kad pareiškėjai mokytųsi specialių įgūdžių eksperimentinėje biotechnologijoje (pvz. genų terapija; terapija naudojant genetiškai modifikuotas ląsteles; racionalus naujų vaistų kūrimas ir kūrimas, pagrįstas molekulinių taikinių modeliais, žinomais arba gautais iš farmakogenominių žinių; nano-biotechnologinių įrankių paruošimas pažangiai diagnostikai ir narkotikų pristatymui; imuninės moduliacijos; atsakas; diagnostika, pagrįsta naujoviškais mokslo ir medicinos laboratorinių metodų procesais; imunoterapija į tikslines ląsteles); organizuoja ir koordinuoja pažangias mokslinių tyrimų laboratorines veiklas arba diagnostinius tyrimus, reikalaujančius naudoti biotechnologinius metodus ir manipuliuoti ląstelėmis arba biotechnologinėmis medžiagomis; organizuoja ir koordinuoja eksperimentinius klinikinių tyrimų protokolus, susijusius su medžiagų naudojimu arba biotechnologijos metodais; kurti ir atlikti biotechnologijos tyrimus, taikomus medicinoje; vadovaujant ir koordinuojant, taip pat ir valdymo srityje, žmogaus vystymo programas ir biotechnologijų priežiūrą, atsižvelgiant į etinius, techninius, aplinkos ir ekonominius padarinius.

Kurso struktūra

Pirmieji metai - pirmasis pusmetis: pažangiosios biomedicinos technologijos arba laboratorinė veikla 1: ląstelių ir molekulinės terapijos arba laboratorinės veiklos 2: molekulinė ir sistemų biologija, laboratorinės medicinos technologijos ir molekulinė diagnostika, farmacinė biotechnologija: biofarmacinių preparatų, proteomikos ir bioinformatikos projektavimas ir analizė (tik bendrojo ugdymo turinio), seminaras

Pirmieji metai - antrasis pusmetis: molekulinės medicinos mokymo programa: 6 mėnesiai Ulmo universitete: GLP / GSP bioetika, molekulinė onkologija, traumų tyrimai ir regeneracinė medicina
Bendra mokymo programa: ląstelių ir organų fiziologija ir medicininė patofiziologija, genetika, imunologija ir bendroji patologija, nanobiotechnologija

Antrasis metai - Pirmasis semestras: eksperimentiniai modeliai in vivo ir vitaminais, farmakologija ir molekulinė terapija, kamieninių ląstelių biologija ir vystymosi molekulinė biologija, proteomika ir bioinformatika (tik molekulinės medicinos mokymo programai)

Antrasis metai - antrasis pusmetis : darbas

Karjeros galimybės

Biotechnologijos gydytojai galės vadovauti mokslinių tyrimų laboratorijoms daugiausia technologinėje ir farmakologinėje aplinkoje ir koordinuoti, taip pat valdymo ir administravimo, programų kūrimo ir žmonių biotechnologijų stebėsenos srityje, daugiausia dėmesio skiriant farmacijos produktų ir vakcinų kūrimui. , atsižvelgiant į etines, technines ir teisines pasekmes bei aplinkos apsaugą.

  • Dirbti pramonėje (farmacijos, biotechnologijų įmonėse) naujoms diagnostikos, molekulinės terapijos, regeneracinės medicinos ir vakcinų srityse
  • Dirbti akademinėje bendruomenėje kaip mokslininkas vienoje iš daugelio molekulinės medicinos sričių
  • Būdamas „Biotech“ verslininkas, pradedant verslą dėl mokslinių atradimų

Absolventai galės padėti gydytojams diagnostikos ir gydymo fazėse, kai jie susiję su ląstelių, genų ir kitų biologinių sistemų manipuliavimu ir kai reikalingos specifinės biotechnologinės eksperimentinės kompetencijos.

Patekimo reikalavimai

Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, norintys dalyvauti medicinos biotechnologijos magistrantūros studijose, tikisi, kad jie atitiks konkrečius mokymo programų reikalavimus ir turi specialių įgūdžių ir gebėjimų: - matematikos - statistikos - bioetikos - sociologijos - ekologijos - patentų įstatymai - chemija - biochemija-fizika - Biologija - patologija - mikrobiologija - genetika - imunologija. Pareiškėjai taip pat turi įrodyti, kad jie turi B2 lygio anglų kalbą (kaip nustatyta bendrajame Europos kalbų sistemoje), kuri turi būti oficialiai sertifikuota, kad jie galėtų laisvai, tiek raštu, tiek žodžiu vartoti anglų kalbą, įskaitant dalykinės leksikos naudojimą.

Reikalingi dokumentai:

a) Gyvenimo aprašymas: jis turi apimti visus atliktus tyrimus ir dalykus, įskaitant jų pažymius, atliktą mokymų patirtį arba studijų užsienyje laikotarpį.

b) ketinimų laiškas;

c) suteiktos kvalifikacijos įrašų kopija, pageidautina, įskaitant ECTS statistiką;

d) Pažymėjimas, nurodantis anglų kalbos vadovavimą B2 lygiu.

Į visas paraiškas, kuriose trūksta vieno ar kelių ankstesnių dokumentų, nebus atsižvelgta. Nustačius, kad kandidatai atitinka minimalius reikalavimus, kad jie galėtų dalyvauti kursuose, reitingų sąrašas bus sudarytas remiantis pateiktų dokumentų vertinimu. Jei daugiau kandidatų turi tą patį privalumą, pirmenybė bus teikiama jauniausiam kandidatui.

Kalbos reikalavimai

C1 arba tarpinis anglų kalbos lygis, leidžiantis vartotojui laisvai vartoti anglų kalbą, kalbant ir rašant, taip pat naudojant sektoriui būdingą leksiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2019

Apie mokyklą

The University of Padova is one of Europe’s oldest and most prestigious seats of learning; it is a multi-disciplinary university that aims to provide its students with both professional training and a ... Skaityti daugiau

The University of Padova is one of Europe’s oldest and most prestigious seats of learning; it is a multi-disciplinary university that aims to provide its students with both professional training and a solid cultural background. A qualification from the University of Padova is a symbol of having achieved an ambitious objective, one that is recognised and coveted by both students and employers alike. Skaityti mažiau