Magistro laipsnis Sveikatos ir socialinės globos lyderystėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Šiuo kursu siekiama sudaryti galimybes gilinti žinias ir suprasti lyderystės praktiką sveikatos ir socialinėje globoje, remiantis naujausiais moksliniais tyrimais ir apimančią kritinį supratimą apie šios srities aktualijas ir pokyčius.

Pagrindiniai faktai

 • Apdovanojimas: Meistrai
 • Trukmė: 1 arba 2 metai
 • Studijų būdas: Dieninės
 • Pradžios data: spalis
 • Apdovanojanti institucija: Bishop Grosseteste University
 • Institucijos kodas: B38

Kodėl verta studijuoti šį kursą?

 • Ypač lankstus paslaugų teikimo kursas, kuris užpildo spragą tarp teorijos ir praktikos.
 • Suteikia puikių įdarbinimo įgūdžių ir patirties, nes susitiks ir glaudžiai bendradarbiaus su darbdaviais.
 • Maža patyrusi komanda šiame sektoriuje teikia puikią sielovadą ir gali pasiūlyti autentišką požiūrį į tai, kaip kursas pritaikomas praktikoje.
 • Galimybė patirti unikalų ir platų vietų pasirinkimą įvairiose aplinkose visame sektoriuje.

Patekimo reikalavimai

 • Paprastai turėsite įgyti ar numatyti gauti humanitarinių ar socialinių mokslų dalyko (arba lygiaverčio) bakalauro laipsnį.
 • Be to, visi studentai turės sumokėti 57,20 svarų sterlingų už patobulintą informacijos atskleidimą iš informacijos atskleidimo draudimo tarnybos. Prieš pradedant kursą, reikalingas sėkmingas patobulintas informacijos atskleidimas.

Three businesswomenTimas Gouvas / „Unsplash“

Stipendijos

Galimos stipendijos, sudarančios iki 50% mokesčio už mokslą.

Paraiškos procesas

Norėdami kreiptis dėl BGU stipendijos, pirmiausia turite kreiptis į vieną iš mūsų programų ir jai bus pasiūlyta vieta. Gavę pasiūlymą dėl programos, turite užpildyti paraiškos formą, kurią galite rasti mokyklos svetainėje.

Jūsų bus paprašyta nurodyti, į kokią stipendiją pretenduojate, ir proceso dalyvių bus paprašyta apibūdinti jų akademinius pasiekimus, atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) karjeros tikslą. Pareiškėjai taip pat turėtų nurodyti bet kurią kitą informaciją, kuri pagrindžia jų paraišką. Tai galėtų būti (bet tuo neapsiribojama):

 • Akademiniai nuopelnai - įvykdyti stojimo reikalavimai, įskaitant reikalavimus anglų kalbai, egzaminų rezultatus, nuorašus, nuorodas, akademinius prizus ar apdovanojimus.
 • Karjeros siekiai - kandidatai turėtų mums papasakoti apie savo pasirinktą karjeros tikslą ir siekius prisidėti prie pasirinktos srities. Kandidatai turėtų nustatyti siūlomo akademinio kurso atitikimą jo / jos karjeros planams.
 • Finansinis poreikis - Pareiškėjai turės paaiškinti savo finansinę būklę ir tai, kaip jie ketina padengti likusias išlaidas, jei jų paraiška bus sėkminga. Net ir turėdami stipendiją pareiškėjai turės įrodyti, kad gali padengti savo pragyvenimo išlaidas JK, kad atitiktų 4 pakopos vizos reikalavimus.
 • Poveikis plėtrai - Kandidatai turėtų paaiškinti, kaip jie planuoja panaudoti savo studijas, kad vystytųsi ir prisidėtų prie visuomenės savo šalyje. Kandidatai turėtų įrodyti bet kokį ankstesnį įsipareigojimą „plėtoti“ darbotvarkes dalyvaudami atitinkamuose projektuose.
 • Užklasinė veikla - kandidatai turėtų pateikti veiklos įrodymus, kurie pagerino jų absolventų atributus, pavyzdžiui, savanorystės, lyderystės, labdaros darbo pavyzdžius.

Prašymo formos turėtų būti užpildytos ir atsiųstos adresu admissions@bishopg.ac.uk, o temos eilutėje turėtų būti aiškiai pažymėta „Tarptautinės stipendijos paraiška“.

Nors BGU siūlo šį stipendijų asortimentą, ji negali garantuoti, kad jūsų paraiška vienam bus sėkminga. Stipendijų paraiškos teikimo procesas yra konkurencingas ir BGU pasilieka teisę neskirti stipendijų tiems, kurie pateikia aukščiau išvardytus kriterijus, jei paraiška nėra reikiamos kokybės.

Visos suteiktos stipendijos galios visą programos galiojimo laiką, antrosios pakopos studentams tai yra vieneri metai, o bakalaurams - treji metai.

Apie kursą

Jūs būsite skatinami lavinti kritinius savęs apmąstymo ir savęs valdymo įgūdžius, kartu ugdydami gebėjimą mokytis per praktikos ir patirties atspindį. Jūs taip pat turėsite galimybę imtis tyrimų, susijusių su jūsų praktika. Šis magistrantūros kursas skirtas pažengusiems praktikams, prižiūrėtojams ir vadovams, dirbantiems ar dirbantiems savanoriškai sveikatos ir socialinės rūpybos srityje, turintiems didelę praktikos patirtį ir kurių dabartinis vaidmuo yra vadovauti, palaikyti ir mesti iššūkį dirbantiems šioje srityje.

Visą šį kursą turėsite galimybę patys išspręsti situacijų ir problemų sprendimo būdus, tyrinėdami kitas perspektyvas ir padidindami savimonę. Programa skirta pagerinti jūsų sugebėjimą spręsti problemas, susijusias su sėkmingu praktikos įgyvendinimu, ir užtikrinti geresnius rezultatus. Jūs būsite skatinami geriau suprasti save ir teorinius dalykus, nagrinėjančius vadovavimo pobūdį, taip padidindami savo galimybes ateityje valdyti sudėtingas problemas.

Moduliai

 • Disertacija
 • Profesinis sprendimas ir sprendimų priėmimas
 • Sveikatos ir socialinės priežiūros specialistų priežiūra
 • Tyrimo įgūdžiai
 • Lyderystės esmė
 • Organizacinė analizė

Vertinimas

Bus naudojami įvairūs vertinimai, įskaitant pristatymo, stebėjimo, ryšių palaikymo ir tyrimų įgūdžius, IKT, kritinį mąstymą ir analizę, kurie visi skirti pagerinti jūsų profesinius įgūdžius. Mes tikimės, kad studentai anksti ir reikšmingai prisidės prie tobulinimo savo darbo vietoje.

Karjera ir tolesnės studijos

Šio kurso tikslas yra pagerinti jūsų įsidarbinimo perspektyvas ir suteikti galimybę pasiekti asmeninius mokymosi tikslus. Šio kurso absolventai galės plėtoti karjerą savo darbo vietoje arba ieškoti paaukštinimo galimybių platesnėje sveikatos ir socialinės rūpybos srityje. Tai apima įstatymų numatytus, privačius, nepriklausomus ir savanoriškus paslaugų teikėjus. Tipiški magistrantų karjeros ir kvalifikacijos kėlimo būdai taip pat apima tokias sritis kaip dėstymas arba tolesnės akademinės studijos (pvz., Doktorantūros studijos).

Parama

Studijos BGU yra į studentą orientuota patirtis. Personalas ir studentai dirba draugiškoje ir palaikančioje aplinkoje kaip intymios universiteto miestelio bendruomenės dalis. Jūs pažinsite kiekvieną personalo narį asmeniškai ir būsite tikri, kreipdamiesi į juos pagalbos ir patarimų, o darbuotojai atpažins jus ne tik iš žvilgsnio, bet ir kaip su unikaliais gabumais ir interesais pasižymintis asmuo. Mes padėsime jums asmeniškai ir akademiniu požiūriu nuo įvadinės iki baigimo.

** Galima 2 000 svarų sterlingų tarptautinė stipendija. Sėkmingos nuolaidos bus suteikiamos už informaciją, esančią asmeniniame pranešime. Apdovanojimų komisija bus sudaryta iš vyresnių įstaigos narių.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Skaityti daugiau

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Skaityti mažiau