Magistro laipsnis (gerontologijos ir reabilitacijos studijos)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Gerontologijos ir reabilitacijos studijų antrosios pakopos kvalifikacija suteikia absolventams konkurencinį pranašumą darbo rinkoje ir teikia vidurinės karjeros gydytojams galimybę atnaujinti savo žinias per šiuolaikines senatvės priežiūros ir reabilitacijos studijas.

Lyderystės ir mokslinių tyrimų įgūdžiai, įgyti magistro (Gerontologijos ir reabilitacijos studijos), pasiruošia karjerai į vyresniuosius klinikinius, vadybos, mokymo ir mokslinių tyrimų vaidmenis. Šio kurso absolventai yra klinikinės slaugytojos konsultantai, siekiantys klinikinių slaugytojų konsultantai, šeimos globėjai, gydytojai, profesiniai terapeutai, fizioterapeutai, registruotos slaugytojai, socialiniai darbuotojai, savanoriai ir kiti vyresnio amžiaus ir demencijos gydytojai.

Mokslų magistras (gerontologijos ir reabilitacijos studijos) yra skirtas suteikti galimybę gydytojams, dirbantiems su vyresnio amžiaus žmonėmis ar klientais, turinčiais reabilitacijos poreikius.

Jūs galėsite kritiškai įvertinti vyresnio amžiaus žmonių sveikatą ir gerovę, peržiūrėti socialinę politiką senyvo amžiaus globos srityje ir plėtoti propagavimo įgūdžius dirbti su vartotojais, globėjais ir kolegomis sveikatos, socialinės priežiūros ir savanoriškuose sektoriuose.

Programa skiriasi nuo kitų NSW ir Australijos universitetų siūlomų kursų, nes jame numatytas reabilitacijos metodas kuriant paslaugas vyresnio amžiaus žmonėms.

Kursų mokymosi rezultatai

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

 1. Parodyti žinias ir supratimą apie naujausius pokyčius darbui su vyresnio amžiaus žmonėmis ir jų šeimomis bei pagyvenusių žmonių ir jų šeimų tarpprofesinės sveikatos priežiūros koncepcijų ir perspektyvų vertinimą, ypač su reabilitacijos poreikiais.
 2. Parodyti žinias ir supratimą apie mokslinių tyrimų principus ir metodus, reikalingus darbui su vyresnio amžiaus žmonėmis ir jų šeimomis, ypač su reabilitacijos poreikiais.
 3. Ištirti, analizuoti ir sintezuoti informaciją, problemas, sąvokas ir teorijas.
 4. Projektuoti, taikyti, generuoti ir vertinti profesinės praktikos ar stipendijų teorijas, metodikas ir koncepcijas.
 5. Pratęskite kritinį mąstymą ir apmąstymus, kad sukurtumėte naują supratimą.
 6. Pagrįskite, interpretuokite ir perduokite pasiūlymus, metodikas, išvadas ir profesinius sprendimus.
 7. Taikyti vyresnio amžiaus žmonių ir jų šeimų slaugos praktikoje įgytas žinias ir įgūdžius, visų pirma profesinės praktikos ir (arba) tolesnio mokymosi tarpprofesinėje sveikatos priežiūros srityje.
 8. Taikyti žinias ir įgūdžius planuojant ir vykdant didelę įrodymais pagrįstą iniciatyvą.
 9. Sukurkite darbo pagrindu pagrįstą įrodymų portfelį, kad būtų galima parodyti, kaip jų mokymasis atitiko į asmenį orientuotos sistemos konstrukcijas.

Kurso struktūra

Norint gauti laipsnį, magistro laipsnį (Gerontologijos ir reabilitacijos studijos), kandidatas turi sėkmingai baigti bent 72 kreditų taškų pagal toliau pateiktą lentelę.

Branduolys

Dalyko kodas

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Sveikatos priežiūra ir socialinė parama buvo pagrindinis naujų darbo vietų tiekėjas Australijoje ir numatoma, kad didžiausias 14,9 proc. Indėlis į užimtumo augimą sudarys nuo 2018 m. Iki 2023. m. Šaltinis: užimtumo prognozės

Mūsų daugiadisciplininės programos yra skirtos tam, kad galėtumėte įgyti antrosios pakopos kvalifikaciją, išlaikant visą darbo dieną ar ne visą darbo dieną dirbantį sveikatos priežiūros paslaugų karjerą. Mes teikiame dinamišką mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų aplinką ir siekiame, kad profesionalai pasirengtų kompetencijos standartams tiems, kurie nori patekti į slaugos profesiją ir tęsti esamų gydytojų mokymą.

Glaudūs ryšiai su paslaugų teikėjais užtikrina, kad programos atitiktų slaugytojų ir jų tarnautojų poreikius.

Priėmimas

Visų amžiaus ir akademinių sluoksnių studentams yra prieinamos įvairios galimybės. Priėmimo tvarka nustatoma UOW priėmimo procedūrose ir UOW kolegijos priėmimo politikoje.

Dėl konkrečių patarimų ar klausimų, susijusių su paraiška, kreipkitės į būsimųjų studentų komandą.

Patekimo reikalavimai

Norint atvykti reikia 3 metų bakalauro laipsnio, pripažinto aukštojo mokslo įstaigoje (arba lygiavertėje) arba sėkmingai baigęs atitinkamą discipliną. Bus atsižvelgiama į sveikatos priežiūros specialistus, kurie kiekvienu konkrečiu atveju neturi aukščiau išvardintų diplomų ar laipsnių.

Kreditas už ankstesnį mokymąsi

Sėkmingas Gerontologijos pažymėjimo baigimas

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 6.5
 • Skaitymas: 6.0
 • Rašymas: 6.0
 • Klausymas: 6.0
 • Kalbėjimas: 6.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 86
 • Skaitymas: 18
 • Rašymas: 18
 • Klausymas: 17
 • Kalbėjimas: 17

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (65 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 50 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Skaityti daugiau

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Skaityti mažiau
Wollongong , Liverpulis + 1 Daugiau Mažiau