Magistro kalbos ir kalbos terapija (išankstinė registracija)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Paraiškos šiam kursui baigti galioti 2020 m.

Jei vaikas negali formuoti žodžių, kaip jie gali bendrauti? Kaip klientė valgo, kai jos sugebėjimas nuryti buvo pažeistas insulto? Jei paauglys patyrė trauminę smegenų traumą, ar jis gali išmokti kalbėti ar skaityti dar kartą?

Mūsų magistrantūros kalbos ir kalbų terapijos išankstinės registracijos kursai yra pagreitinti, dvejų metų magistrantūros kursai, skirti absolventams, norintiems pasiruošti praktikai kaip registruotam kalbos ir kalbos terapijos specialistui. Mūsų kurso turinys atspindi NHS konstitucijos vertybes ir apima teorijos ir praktinius užsiėmimus per 45 savaites per metus.

Kursuose mokysis tokių dalykų kaip ankstyvas kalbos uždelsimas, trauminis smegenų sužalojimas ir rijimo sunkumai (disfagija). Taip pat ištirsite tokias sritis kaip autizmas ir sklandumas, fonologinis uždelsimas ir sutrikimas bei neurologinės būklės, tokios kaip Parkinsono liga. Mes siekiame paruošti jus dirbti su įvairiomis aplinkybėmis tiek su vaikais, tiek su suaugusiaisiais.

Norėdami finansuoti savo magistrantūros išankstinės registracijos magistrantūros kalbos ir kalbos terapijos kursus, galėsite gauti standartines studentų paskolas pagal bakalauro finansavimą išankstinės registracijos kursams.

Baigę mūsų kursą, galite pretenduoti į profesinę kvalifikaciją Karališkajame logopedo ir kalbos terapijos koledže (RCSLT) bei Sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje (HCPC).

Jūs eisite į praktiką abiem studijų metais. Kai kurios praktikos, kurias galite patirti, yra specialiųjų ugdymosi poreikių (SUP) suteikimas vidurinėje mokykloje, darbas su autizmu sergančiais vaikais gyvenamajame komplekse ir suaugusieji, atsigaunantys po insulto ligoninėje.

Dauguma mūsų dėstymo komandos yra logopedai ir kalbos terapeutai, ir jūs taip pat turėsite specialistų mokymo užsiėmimus su fonetiku.

Daugelis mūsų komandos narių dirbo vietos švietimo institucijose ir NHS. Jų darbo patirtis reiškia, kad jie supranta sveikatą ir švietimą tiek vaikų, tiek suaugusiųjų aplinkoje.

Savybės ir privalumai

 • Jūs praleisite mažiausiai 525 valandas klinikinėse praktikose, kad tobulintumėte savo klinikinę praktiką ir galėtumėte veikti skirtingai.
 • Turėsite prieigą prie mūsų miestelio ICON centro, kuriame yra platus aukštųjų technologijų įrangos spektras kalbai analizuoti ir augmentative and Alternative Communication (AAC).
 • Mūsų atsidavę technikai padės jums išmokti naudotis mūsų aukštųjų technologijų įranga, surengs seminarus ir mokymus apie mūsų specializuotas patalpas.
 • Baigę studijas galite kreiptis dėl profesinės registracijos Sveikatos ir priežiūros profesijų taryboje (HCPC), tai reiškia, kad galite atlikti praktiką kaip logopedas ir kalbos terapeutas, taip pat narystė Karališkajame logopedo ir kalbos terapijos koledže (RCSLT). .
 • Sužinosite iš patyrusių ir profesionaliai registruotų logopedų ir kalbų terapijos specialistų.
 • Galite prisijungti prie mūsų studentų valdomos „Kalbos draugijos“ - į ankstesnę veiklą įeina svečių, skaitančių AAC, paskaitos ir lėšų rinkimo renginiai.

Kursų informacija

Mūsų magistrantūros kalbos ir kalbos terapijos kursuose išnagrinėsite kai kurias problemas, su kuriomis galite susidurti dirbdami šiuolaikiniu kalbos ir kalbos terapeutu. Mes siekiame paruošti jus dirbti įvairiomis aplinkybėmis ir gydyti pacientus visą jų gyvenimo laiką.

Išnagrinėsite problemas, su kuriomis susiduria vaikai, pvz., Darbą su vaikais, turinčiais raidos kalbos sutrikimų arba negalinčius sukelti kalbos garsų. Taip pat apžvelgsite suaugusiųjų problemas, įskaitant bendravimo ir rijimo sutrikimus įvairiomis sąlygomis, tokiomis kaip insultas ir Parkinsono liga.

Dėstysite ne tik iš mūsų akademinės komandos, bet ir su svečiais. Ankstesni pranešėjai yra logopedo ir psichologai.

Pirmaisiais metais mes dažniausiai orientuojamės į teorijos mokymą, kad galėtume tobulinti savo kalbos ir kalbos žinias. Išmoksite naudodamiesi įvairiais metodais, įskaitant mokymąsi konkrečiais atvejais. Tai leidžia jums praktiškai vertinti scenarijus ir pritaikyti išmoktą teoriją tais atvejais, kai galite susidurti su savo praktika.

Sužinosite, kaip naudoti intervencinę medžiagą, vertinimus ir specializuotas kompiuterines programas. Mes turime technikų komandą, kuri padės jums įvaldyti šią įrangą, ir jūs naudosite šiuos įgūdžius klinikinėse praktikose.

Antraisiais mūsų kurso metais daugiausia dėmesio skiriama praktikoms ir disertacijai, taip pat tęsti savo teorinį išsilavinimą. Paprastai dvejus šio kurso metus praleisite ne mažiau kaip 525 valandas praktikoje, dirbdami ligoninėse, mokyklose ir klinikose Šiaurės Vakaruose.

Ankstesnės disertacijos temos apėmė tyrimų projektus, kuriuose buvo tiriama akušerių patirtis, susijusi su daugiadisciplininiu darbu su logopedėmis ir kalbų terapijos specialistais, darbuotojų patirtis, kaip valdyti vaikų rijimo sunkumus mokyklos aplinkoje, ir pagalbinių darbuotojų supratimas apie kalbėjimo, kalbos ir bendravimo palaikymą.

Ne studijuodami, galite įstoti į mūsų Kalbos draugiją, kuriai daugiausia vadovauja mūsų bakalauro laipsnio kalbėjimo ir kalbos terapijos studentai. Jie organizuoja pokalbių, seminarų ir renginių ciklą, kad padėtų skatinti kalbos ir kalbos terapiją ir plėtoti jūsų žinias ne klasėje.

Taip pat galite turėti galimybę kreiptis dėl mokslinių tyrimų projektų su mūsų akademine komanda. Mokiniai neseniai padėjo rinkti ir įvesti duomenis kaip logopedinio tyrimo pradinėse mokyklose dalį su dr. Julie Lachkovic.

Per pirmuosius kurso metus apimsite šiuos vienetus:

 • Taikomoji psichologija
 • 1 klinikinė teorija (raidos kalbos, kalbos ir komunikacijos sutrikimai)
 • 2 klinikinė teorija (įgyti kalbos, kalbos, bendravimo ir rijimo sutrikimai)
 • Kalbotyra ir kalbos įsisavinimas
 • Fonetika ir fonologija
 • Profesinė kalbos ir kalbos terapijos kompetencija
 • Tyrimo metodai ir disertacija

Kai kurie padaliniai gali apimti ir antrus studijų metus.

Antraisiais studijų metais užbaigsite vienetus, kuriuos pradėjote pirmaisiais metais. Tai apima šiuos pagrindinius blokus:

 • 2 klinikinė teorija (įgyti kalbos, kalbos, bendravimo ir rijimo sutrikimai)
 • 3 klinikinė teorija (visą gyvenimą trunkanti ir sudėtinga kalba, kalbos, bendravimo ir rijimo sutrikimai)
 • Profesinė kalbos ir kalbos terapijos kompetencija
 • Tyrimo metodai ir disertacija

Papildoma informacija apie šį kursą

Sveikatos patikrinimai - turėsite atlikti profesinės sveikatos vertinimą, kad įsitikintumėte, jog jūsų sveikata nėra kliūtis siekti programos mokymosi rezultatų ar tinkamumo kreiptis dėl registracijos profesinėje organizacijoje. Tam reikės užpildyti sveikatos klausimyną prieš ar per kelias pirmąsias jūsų kurso savaites, po to paskirti darbo sveikatos patikrinimo susitikimą, kuriame bus apsvarstyta tinkama imunizacija. Kelionių į susitikimus (kurie bus Didžiojo Mančesterio rajone) išlaidos nepadengs universitetas.

Profesinis tinkamumas - reikalaujama, kad studentai, vykdantys programas, suteikiančias profesinę kvalifikaciją, studijų metu laikytųsi profesinių standartų ir praktikos kodeksų. To nepadarius, profesinis netinkamumas gali būti pašalintas iš programos. Studentai bus supažindinti su reikalavimais studijų pradžioje. Specifiniai kursų nuostatai - Profesinės, įstatyminės ir norminės įstaigos reikalauja, kad studentai pasiektų rezultatų, įrodančių jų sugebėjimą saugiai praktikuoti. Todėl yra keletas standartinių universitetų vertinimo taisyklių, taikomų tiems studentams, išimčių, pavyzdžiui, apribojimai dėl išlaikymo ir kompensacijų už nepavykusias pažymas.

Įdarbinimo galimybės

Paprastai dvejus šio kurso metus praleisite ne mažiau kaip 525 valandas praktikoje, dirbdami ligoninėse, mokyklose ir klinikose Šiaurės Vakaruose. (RCSLT reikalauja, kad jūs atliktumėte bent 525 valandas.)

Kai vyksite į praktiką, rinksite duomenis užduotims atlikti, pavyzdžiui, esė ar atvejo analizę. Glaudžiai bendradarbiaujame su įdarbinimo partneriais, kad įsitikintume, jog jie žino apie užduotis, kurias jums reikės atlikti.

Pirmoji jūsų praktika, pirmajai kadencijai, paprastai yra penkių dienų mokymasis ankstyvaisiais metais. Per antrą kadenciją pradėsite pirmąją klinikinės praktikos vietą - paprastai dešimt dienų praleisite dvi dienas per savaitę pediatrinėje aplinkoje.

Antrus metus paprastai dirbsi su suaugusiaisiais tokiose vietose kaip globos namai ir ligoninės (pavyzdžiui, neurologijos skyriuje) arba jų namuose. Ši praktika trunka septynias savaites, o praktikoje vyksta keturios dienos per savaitę.

Paskutinę vienuolikos savaičių praktiką per antrąją kadenciją paprastai atliksite tris dienas per savaitę ir galėsite dirbti su suaugusiaisiais ar vaikais.

Studijų ir įvertinimų suskirstymas

10 kreditų prilygsta 100 studijų valandų, tai yra paskaitų, seminarų ir praktinių užsiėmimų bei savarankiškų studijų derinys. Magistro kvalifikaciją paprastai sudaro 180 kreditų, PGDip 120 kreditų, PGCert 60 kreditų ir MFA 300 kreditų. Tiksli studijų laiko sudėtis ir įvertinimai kursui skirsis atsižvelgiant į pasirinktą variantą ir mokymosi stilių, tačiau tai gali būti:

Tyrimas

 • 25% visos dienos paskaitos, seminarai ar pan. 25% vieta; 50% savarankiškas tyrimas

Vertinimas

 • Nuolatinis 55% kursinis darbas; 30% praktiška; 15% egzamino

Patekimo reikalavimai

Paraiškos šiam kursui baigti galioti 2020 m.

Kandidatai turi turėti mažiausiai 2: 1 JK bakalauro laipsnį (arba tarptautinį atitikmenį) ir per pastaruosius 5 metus sėkmingai studijavę pagal A lygio ar aukštesnį standartą arba įgiję naujausios ir reikšmingos svarbios darbo patirties (pavyzdžiui, dirbdami kaip kalbos ir kalbos terapijos asistentas).

Paraiškos formos skyrius „Asmeninis pareiškimas“ skirtas jums pateikti papildomos informacijos, palaikančios jūsų paraišką. Asmeninio pareiškimo gaires galite rasti spustelėję skyrių „Kaip kreiptis į šį kursą“. Jūsų asmeniniame pareiškime yra tik 700 žodžių.

Papildomi reikalavimai

Visiems studentams reikalingas patenkinamas duomenų atskleidimo ir draudimo tarnybos (DBS) pažymėjimas kaip teistumo patikrinimas. Tai bus baigta universitete prieš stojant.

Anglų kalbos reikalavimai

Užsienio kandidatams reikės IELTS, kurio bendras balas yra 7,5, ne mažiau kaip 7,0 bet kurioje kategorijoje, arba lygiavertė pripažinta anglų kalbos kvalifikacija.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES studentai

 • Visas darbo laikas: £ 9 250 per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Ne ES ir Lamanšo salų studentai

 • Visas darbo laikas: 18 500 svarų per metus. Mokestis už mokslą liks tas pats kiekvienais kurso metais, jei jį baigsite įprastu laikotarpiu (nereikia kartoti metų ar pertraukų studijų metu).

Papildoma informacija

Magistrantūros kvalifikacija paprastai apima 180 kreditų, 120 kreditų PGDip, 60 kreditų PGCert ir 300 kreditų MFA. Studijų mokesčiai bus vienodi kiekvieniems studijų metams, jei kursas bus baigtas įprastiniu laikotarpiu (ne kartoti metai ar pertraukos studijoje).

Papildomos išlaidos

Specialisto išlaidos

 • Neprivaloma sąmata: 15–50 svarų sterlingų už pakaitines ar nestandartines uniformas. Papildoma įranga - 650 svarų.

Visas kursui reikalingas knygas galite įsigyti bibliotekoje. Universitete taip pat yra kompiuterių laboratorijos ir nešiojamųjų kompiuterių paskolų paslauga. Tačiau daugelis studentų pasirenka įsigyti pagrindinius kursų vadovėlius ir (arba) nešiojamąjį kompiuterį. Taip pat gali tekti atspausdinti užduotis ir kitus dokumentus studentams. Universiteto spausdinimo išlaidos prasideda nuo 5 pp puslapyje. Numatomos išlaidos yra 300 svarų sterlingų už nešiojamąjį kompiuterį, iki 100 svarų sterlingų kasmet įsigyjant knygas ir spausdinant. Uniformos: Pradedant kursus, visa uniforma suteikiama nemokamai. Jei studentai nori pakeisti bet kurį uniformos elementą arba užsitikrinti papildomus uniformos elementus visos programos metu (pvz., Dėl to, kad ji buvo sugadinta arba nebetinka), jie turi užsisakyti ir sumokėti už tai tiesiogiai pas tiekėją. Yra tam tikrų išimčių, pavyzdžiui, jei studentas pastoja. Tai yra išsamiai aprašyta fakulteto vienodoje politikoje. Studentai gali pasirinkti įsigyti nestandartinius daiktus, tokius kaip vilnos, tiesiai iš tiekėjo.

Įdarbinimo išlaidos

 • Privalomas įvertinimas: nuo 2 iki 12 per dieną, kai yra darbo vietoje (išlaidos labai skirsis)

Turėsite skirti lėšų kelionės į savo vietą, kuri gali būti iki 100 kilometrų nuo universiteto, išlaidoms padengti. Kelionės į vieną pusę laikas neturėtų būti ilgesnis kaip 2,5 valandos, ir retai būna taip, kad ji viršytų maksimalią ribą. Kelionės į apgyvendinimą išlaidos labai skirsis priklausomai nuo to, kur gyvenate, įdarbinimo vietą ir nuo to, kaip pasirinkote keliauti. Informaciją apie Didžiojo Mančesterio viešojo transporto išlaidas galima rasti tinklalapyje www.tfgm.com. Visi NHS patikos fondai apmokestina automobilio stovėjimą.

Profesinės išlaidos

 • Privalomas įvertinimas: Privalomas įvertinimas: DBS nuo 0 iki 135 svarų, atsižvelgiant į jūsų būseną. Norėdami gauti daugiau informacijos, eikite į mūsų DBS tinklalapį: http: // www. MMU .ac.uk / dbs / HCPC registracijos mokesčiai yra 90 svarų už dvejus metus
 • Neprivaloma sąmata: 36 svarai už narystę Karališkame kalbos ir terapeutų koledže

DBS patikrinimai: Prieš pradėdami savo kursą, turite atlikti patenkinamą informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos patikrinimą (patobulintą atskleidimą). Spaudimo metu nereikia mokėti už pirmąjį DBS čekį. Jei negalite dalyvauti DBS sesijoje universitete iki kurso pradžios, galite pasinaudoti JK pašto dokumentų sertifikavimo tarnyba, kuri kainuoja maždaug 10 svarų. Jei nesate JK pilietis arba jei per pastaruosius penkerius metus šešis ar daugiau mėnesių gyvenote vienoje JK ribų, JK, jei įmanoma, turite gauti šalies, kurioje gyvenote, policijos pažymėjimą. , be informacijos atskleidimo ir draudimo tarnybos patikrinimo. Jei sertifikate tai nėra automatiškai, turite pateikti patvirtintą vertimą. Išlaidos gali skirtis ir prireikus gali apimti pirštų atspaudų ir vertimo mokesčius. Grįžtantys studentai, kurie jau turi „Manchester Met“ DBS pažymėjimą ir kuriems, pavyzdžiui, dėl studijų sustabdymo reikia antrojo DBS pažymėjimo, reikia sumokėti DBS mokestį. Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti dabartinius DBS mokesčius, apsilankykite mūsų DBS tinklalapyje: http: // www. MMU .ac.uk / dbs /

Karjeros galimybės

Baigę studijas, turėsite įgūdžių dirbti klinikinėje praktikoje kaip vaikų ir suaugusiųjų kalbėjimo ir kalbos terapijos specialistas.

Jūs galite kreiptis į Sveikatos ir priežiūros profesijų tarybą (HCPC) dėl registracijos, kad galėtų užsiimti logopedo ir kalbos terapijos praktika. Taip pat galite kreiptis dėl narystės Karališkajame logopedo ir kalbos terapijos koledže (RCSLT) - profesinėje kalbėjimo ir kalbos terapijos įstaigoje JK.

Registruotos logopedo ir kalbos terapijos specialistų vaidmuo apima darbą su pacientais NHS ligoninėse, su vaikais mokyklose ir klinikose bei bendruomenės reabilitaciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Skaityti daugiau

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Skaityti mažiau