Magistro visuomenės sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis laipsnis apima: visas plotis viešųjų ir pasaulinės sveikatos leidžianti studentams sekti bendrą srautą tyrimas (Visuomenės sveikatos srautas), kuri daugiausia dėmesio skiriama aukšto ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse, ar sutelkti dėmesį į vieną iš kitų penkių srautų (Aplinka ir sveikatos srautas; Sveikatos ekonomikos srautas; Sveikatos skatinimas srautas; Sveikatos paslaugos Valdymo srautas, sveikata Paslaugos tyrimai srautas).

Sprendimas kurių srautas sekti priklausys nuo studento poreikius ir gali būti diskutuojama su kurso direktorių. Žiūrėti mokyklų interneto svetainėje daugiau informacijos apie pasirenkant srautą.

Sėkmingai baigus studijas, studentai gaus magistro laipsnį visuomenės sveikatai. Tai atspindi jų pasirinkimą srautą. Be to, į visuomenės sveikatos magistro, kitų magistrantūros kursus mokykloje gali būti susiję su mokinių su visuomenės sveikatos interesus, ir pareiškėjai turėtų peržiūrėti atitinkamus puslapius šioje svetainėje taip: (i) magistrantūros Visuomenės sveikatą besivystančiose šalyse - tiems, su besivystančių šalių labui; (ii) magistras Sveikatos politika, planavimas ir finansavimas - pareiškėjams, kurių tam tikros interesų sveikatos politika; (iii) magistras Visuomenės sveikatos Mityba - tiems, kurių svarbiausiose mitybos.

Kurso trukmė

Magistrantūros Visuomenės sveikata yra dieninės vienerius metus arba ne visą darbo dieną per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą per dvejus metus galite pasirinkti lankyti visą gyvenimą Abiejų metų (tai apima lankyti mokyklą bent dvi dienas per savaitę, per laiką laiku)

Kita vertus, studentai atsižvelgiant į kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis savo kursą likusius 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 1 Knyga gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai

Dėl magistrantūros visuomenės sveikatos normalus reikalavimai stojantiesiems yra antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete mokslo, socialinių mokslų ar kitų susijusių dalykų, ar medicinos, slaugos ar lygiavertį laipsnį. Tačiau pareiškėjai kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją ir darbo patirtį, arba lygiavertę kvalifikaciją, taip pat pritarė. Pirmenybė bus teikiama tiems pareiškėjams, kurių atitinkamo darbo patirties.

Programos

Programos turėtų būti į magistrantūros visuomenės sveikatos pirmoje instancijoje.

Terminas 1 privalomų modulių (Visuomenės sveikatos bendras Core)

Į terminas 1 visi mokiniai į magistrantūros visuomenės sveikatos užpildyti visuomenės sveikatos bendrą šerdį, kurią sudaro keturi privalomų modulių. Tai yra: Pagrindiniai Statistika visuomenės sveikatos ir politiką; Pagrindinis epidemiologija; Įvadas į Sveikatos ekonomikos; ir principai, socialinių tyrimų.

Terminas 1 Papildomi moduliai

Visi studentai, taip pat imtis du papildomus moduliai Terminas 1. Tai yra parinkti iš šių penkių modulių: Problemos visuomenės sveikatos; Sveikatos skatinimas teorija; Sveikatos paslaugomis; Aplinkos, sveikatos ir tvarų vystymąsi; arba sveikatos politika, procesų ir galios.

Svarbu Pastaba: Vienas iš šių modulių gali būti privalomas už tam tikrą srautą. Tie, kurie dar nebaigė pavadintas modulį Terminas 1 negalės imtis, kad srauto požiūriu 2 ir 3 dalis.

Terminas 1 Papildomi moduliai

Studentai susipažinę su kompiuterių reikės imtis įvadinį kursą pagrindinių kompiuterinių įgūdžių. Studentai taip pat skatinami dalyvauti visuomenės sveikatai paskaitas ir seminarus pagal mokslinių tyrimų moduliams organizuotu.

Taisyklės 2 ir 3

Iki viduryje Terminas 1 studentai turi pasirinko vieną iš pirmiau išvardytų srautus. Per Taisyklės 2 ir 3 visi studentai bus šešių studijų modulius, po vieną iš kiekvienos tvarkaraštis lizdą iš viso. Daugumai srautų du iš šių modulių yra privalomi. Kuris moduliai tai yra, ir ką kiti moduliai yra prieinami, skiriasi atsižvelgiant į srautą. Visuomenės sveikatos upelio tik vienas modulis yra privalomas. Dėl sveikatos priežiūros paslaugų mokslinius tyrimus srauto trys moduliai yra privalomi. Išsami informacija pateikiama pagal kiekvieną srautą.

Projekto ataskaita

Be to, visi studentai rengia projekto ataskaitą per vasaros mėnesius (liepą - rugpjūtį), pateikimo rugsėjo pradžioje. Šio projekto pobūdis gali skirtis tarp srautų ir turinys turi būti susiję su srove.


Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau