Magistro visuomenės sveikatos plėtrai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas siekiama išmokyti studentus su įgūdžių, reikalingų įvertinti ir analizuoti visuomenės sveikatos problemas mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse, projektuoti ir įvertinti veiksmus, siekiant pagerinti visuomenės sveikatą.

Kursai

Studentai plėtoti visuomenės sveikatos mokslinių tyrimų įgūdžius, įskaitant stiprių lygio statistikos ir epidemiologijos ir remtis jų pritaikyti kursą, kad atitiktų jų profesinius poreikius, susijusius su mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse. Vasarą studentai įsipareigoja prižiūrimą mokslinių tyrimų projektą, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas Visuomenės sveikatos klausimas mažo arba vidutines pajamas gaunančios šalys.

Šis kursas yra skirtas tiems, kurie turi ne mažiau kaip dvejų metų darbo patirtį visuomenės sveikatos ar susijusios mokymo ar mokslinių tyrimų, per mažai arba vidutines pajamas gaunančios šalys ir nori patobulinti savo kritines profesinius įgūdžius. Mes gaukite šią profesinę patirtį bankui pastato peer-to-peer "mokymosi per studentas seminaras serijos.

Ką išmoksite

Programos tikslas yra suderinamas su mokyklos misija pagerinti sveikatą visame pasaulyje. Iki programos pabaigos, studentai turės sugebėti:

 • taikyti mokslinių tyrimų įgūdžius pagrindinių visuomenės sveikatos disciplinų išnagrinėti visuomenės sveikatos klausimus mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse asortimentą;
 • vertinti ir taikyti specialių žinių atitinkamų visuomenės sveikatos mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse srityse;
 • kad kritinio pasinaudoti mokslinių tyrimų įgūdžius, kad galėtų įvertinti, interpretuoti ir pateikti įrodymus visuomenės sveikatos srityje.
 • nustatyti ir įvertinti visuomenės sveikatos problemas besivystančiose šalyse ir įvertinti veiksmus, kuriais siekiama gerinti visuomenės sveikatą;
 • projektavimo ir vertinti visuomenės sveikatos strategijas, siekiant pagerinti sveikatą mažas ir vidutines pajamas gaunančiose šalyse

Kaip bus vertinama

Į terminas 1 mokiniai penkis privalomų modulių plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius epidemiologija, statistika, Socialinių tyrimų; Sveikatos ekonomikos ir sveikatos politika. Tai yra vertinami formatively per visą kadenciją ir remiantis egzaminui vasarą.

Mokiniai iš penkių modulių pagal 2 ir 3 dalis, dirbant su asmens kuratorių identifikuoti kelią per žinoma, geriausiai tarnauja savo karjerą. Jie gali pasirinkti plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, statistikos ir epidemiologijos, kokybinius metodus, sveikatos politikos ar sveikatos ekonomika. Jie taip pat gali pasirinkti plėtoti specialistų visuomenės sveikatos dėmesio kaip antai: vektoriniu valdymu; Motinos ir naujagimio sveikatos, Lytinė ir reprodukcinė sveikata ar vandens, sanitarijos.

Dauguma PHDC mokiniai vienijantis modulį taikant Visuomenės sveikatos principai besivystančiose šalyse terminas 3. Šis modulis remiasi iš Sąlygos 1 ir 2 mokymosi todėl studentai taiko visuomenės sveikatos disciplinų peržiūrėti įrodymus, gaminti politines rekomendacijas, parengti strateginius visuomenės sveikatos programa planus ir vykdyti strategines nuomones.

Egzaminai

Visi mokiniai du egzaminus vasarą, vienas įvertinti supratimą apie medžiagą, kuriai taikoma Terminas 1 ir kita įvertinti savo bendrą supratimą apie visuomenės sveikatą besivystančiose šalyse.

Vasaros projektai

Studentai atkreipti visų jų akademinių įgūdžių sudarant vasaros projektą svarbius atsižvelgiant į visuomenės sveikatos mažo arba vidutines pajamas gaunančios šalys. Projektas gali būti ir literatūros apžvalga formą, analizę rinkinio, politikos ataskaitos ar tyrimo protokolu. Šis projektas yra nepriklausomas darbas, tačiau studentai turi kontaktą su jų priežiūros kas jie vadovaujasi šiame darbe.

Įėjimas Reikalavimai

Pareiškėjai paprastai turi atitikti mokyklos bendrąsias stojamuosius reikalavimus ir papildomos programos konkrečius stojamuosius reikalavimus turi būti svarstomiems dėl priėmimo. Paraiškos turi būti pateiktos laikantis procedūrų ir terminų, nurodytų interneto pagrindu arba atspausdintas prospekte.

Įprasta minimalus įėjimas kvalifikacija registracijos bent antros klasės pagyrimu laipsnis iš Didžiosios Britanijos universitetų, arba užsienyje kvalifikacija lygiavertį standartą, arba galima užregistruoti kvalifikaciją medicinos, stomatologijos arba veterinarijos studijas atitinkamų programą.

Paraiškos kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją arba lygiavertę kvalifikaciją ir patirtį iš užsienio, taip pat pritarė.

Papildomai magistrantūros visuomenės sveikatą besivystančiose šalyse laimėję kandidatai yra tikimasi, kad gyveno besivystančioje šalyje ir dirbo veiklos, susijusios su visuomenės sveikata dvejų metų minimumo.

Bet būsimasis studentas, kuris neatitinka pirmiau minėtų minimalių įrašas reikalavimas, bet kas turi atitinkamą profesinę patirtį, vis dar gali gauti priėmimą. Kvalifikaciją ir patirtį bus įvertintas paraiškos.

Mokesčiai 2015/16:

Pagrindinis (JK / ES)

 • Dieninės £ 8300
 • Ištęstinės £ 4150
 • Splitas Studijų £ 4150

Užjūrio

 • Dieninės £ 19,450
 • Ištęstinės £ 9725
 • Splitas Studijų £ 9725
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau