Magistro visuomenės sveikatos akių apsaugos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas siekiama suteikti akių sveikatos priežiūros specialistų su žinių visuomenės sveikatos ir įgūdžių, reikalingų siekiant sumažinti aklumo ir regėjimo negalią jų gyventojų. Mokymo leis jiems plėtoti visuomenės sveikatos orientuotą požiūrį į akis priežiūros paslaugų ir aklumo kontrolę laikantis regėjimo 2020: teisė akyse; įgyti ir taikyti įgūdžius epidemiologinės ir veiklos mokslinių tyrimų, kritinės analizės strategijas didžiųjų akinantys akių ligų kontrolę, atliekant programos planavimo, valdymo ir vertinimo; palengvinti asmeninį tobulėjimą, todėl, kad asmenys aktyviau prisidėti prie savo šalių ir visuomenių "akių sveikatai; bendradarbiauti su vietos, nacionalinių ir tarptautinių tinklų sveikatos priežiūros specialistų ir sistemų, už aklumo prevenciją visame pasaulyje.

Absolventų šią žinoma tikimasi, kad ir paskatino įvesti į karjeros su Sveikatos apsaugos ministerijos, universitetų ir nevyriausybinių organizacijų, dalyvaujančių kuriant sveikatos priežiūros paslaugas, kad būtų išvengta aklumą ir pagerinti regėjimą.

Tikslai

Šio kurso pabaigoje studentai turėtų gebėti:

 • apibūdinti pagrindines epidemiologijos pagrindinių akinantys akių ligų;
 • Dizainas ir interpretuoti tyrimų, siekiant įvertinti visuomenės sveikatos priežiūros poreikius akis, naudojant atitinkamus metodus;
 • kritiškai vertinti ir pasirinkite tinkamą visuomenės sveikatos intervencija pagrindinių akinantys akių ligų;
 • sukurti išsamią Akių priežiūros programą dėl atitinkamų prevencinių ir terapinių priemonių bendruomenei;
 • plėtoti įgūdžius, būtinus mobilizacijos išteklių, valdymo ir vertinimo vietos lavinimo akių priežiūros programas.

Terminas 1

Po orientacijos studentai imsis šešis privalomus modulius, kurie bus supažindinti juos su:

 • Epidemiologija akinanti Akių ligų
 • Įgūdžiai lauko Projektai Akių priežiūra
 • Akių priežiūros programos
 • Pagrindinis Epidemiologija
 • Pagrindiniai Statistika visuomenės sveikatos ir politika
 • Įvadas į Sveikatos ekonomikos

Rekomenduojami pasirinktiniai moduliai gali būti priimami pasikonsultavus su Modulio direktorius.

Terminas 2

Visi studentai bus priimti keturi privalomų modulių:

C1: Vaikystė Akių ligos ir akių infekcijos

C2: neužkrečiamųjų akių liga

D1: Kaip planuoti ir įgyvendinti viziją 2020 "projektų

D2: kvalifikacija, išteklių ir technologijų "Vision 2020"

Terminas 3

Visi mokiniai du papildomus modulius:

Pasirinkimas priklausys nuo studento interesus, visuomenės sveikatos ir sveikatos priežiūros sistemų ir turėtų būti aptarti su savo vadovu ir Modulio direktorius.

E1: Taikant Visuomenės sveikatos principai besivystančiose šalyse; Pasiūlymas plėtra.

E2: analizavimas Apklausa & Gyventojų duomenis; Sveikatos apsaugos sistemas; Sociologiniai požiūriai sveikatai.

Projekto ataskaita

Studentai užbaigti mokslinių tyrimų projektą atitinkamą temą. Studentai įmonė projektus užsienyje, reikės papildomų lėšų apie 1500 £ padengti išlaidas, susijusias.

Kurso trukmė

Dieninis vienerius metus arba dalimis tyrimo per dvejus metus. Studentai atsižvelgiant kursą dalimis tyrimo per dvejus metus lankyti visą darbo dieną dalis 1 metai, o tada imtis kurso likusią 2 metais. Split gali atsirasti bet kuriuo metu tarp Kalėdų pertrauka ir formaliojo mokymo pabaigoje gegužės pagal išankstinį susitarimą su Modulio direktorius. 2 Popieriaus gali būti imtasi metų pabaigoje 1 arba 2 metų pabaigoje. 2 Popieriaus turi būti imtasi 2 metai pabaigos. Suinteresuoti kandidatai turėtų nurodyti savo pasirinkimą paraiškos formoje.

Įėjimas Reikalavimai

Arba medicinoje laipsnis arba antros klasės pagyrimu laipsnis pripažintame universitete Mokslas / sveikata susijusia tema. Studentai turėtų būti sveikatos priežiūros specialistai dalyvauja akių priežiūros, arba turėti atitinkamą darbo patirtį.

* Mokestis už mokslą: mokesčiai statusas yra laikomas prašymu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; ... Skaityti daugiau

The London School of Hygiene & Tropical Medicine (LSHTM) is a world-leading centre for research and postgraduate education in public and global health. Our mission is to improve health worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Our mission is to improve health and health equity in the UK and worldwide; working in partnership to achieve excellence in public and global health research, education and translation of knowledge into policy and practice. Skaityti mažiau