Magistro viena sveikata (infekcinių ligų)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro sveikata (infekcinių ligų)

Planai šios naujos magistrantūros pateikta čia yra pasiūlymų, kol laukiama galutinio patvirtinimo turinį ir struktūrą, tikimasi, turėtų būti patvirtinta 2013 pavasarį į priekį ir pirmą suvartojamų studentams rugsėjo 2013.


Kodėl RVC Kandidatas / diplomas?


Nauji ligų, gyvūnams ir žmonėms išryškino nuo kintančių aplinkos, ekologinius, socialinius ir žemės ūkio sąlygomis grėsmę. Reikšmingas tarp jų yra infekcinės ligos, tokios kaip didelio patogeniškumo gripo viruso H5N1 (paukščių gripo), pandemijos žmonių gripo H1N1 (kiaulių gripo), Ebola ir Nipah virusas ir SŪRS koronaviruso.


Mūsų unikalus magistro lygio kursas, pristatomi bendrai RVC ir London School higienos ir atogrąžų medicinos bus prieinama per tiek visą ir neakivaizdinių studijų kaip magistro ir diplomo. Joje nagrinėjami platų temų spektrą pagal vieno sveikatos paradigma.

Programos moduliai apima: sveikata, pagrindai infekcinė liga, ligos atsiradimas, statistika stebėsenos ir priežiūros, ligų kontrolės integravimas besivystančiose šalyse, sveikata Ekonomika, Ekologinė Epidemiologija ir socialiniai Vairuotojai ligos.

Absolventų šią programą, turės žinių ir įgūdžių, jeigu patyrę mokslininkai tam, kad būtų galima greitai ir veiksmingai reaguoti į ligos protrūkių, taip pat kontroliuoti būdingą ligą sąsajos tarp žmonėms, gyvūnams ir aplinkai.


Žinoma, bus naudinga tiems, kurie domisi sveikata ir ligų kontrolės, ypač besivystančiose šalyse.


Programos kviečiame iš asmenų, kurių fone visuomenės sveikatos, veterinarijos mokslų, biologijos mokslų, socialinių ir aplinkos mokslai, ekologija ir gamtos sveikatai.Patekimo į rinką reikalavimai


Pareiškėjai turi turėti (arba tikisi gauti) pirmąjį ar aukštesnės klasės antrą universiteto diplomas. Kviečiame programas iš kandidatų, turinčių laipsnių medicinos, veterinarijos, biologijos mokslų, gyvūnų mokslų, socialinių mokslų, statistikos ir ekonomikos.


Anglų Reikalavimai


Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, bus reikalaujama pateikti įrodymus, kalbos mokėjimą sakytinės ir rašytinės anglų, įskaitant mokslinius naudojimo ir suprasti. Jie bus reikalaujama, kad būtų pasiektas bendras balas 7,0 į IELTS su 6,5 kiekvienoje sub-testas minimumo; arba TOEFL rezultatas bent 93 (interneto testas su ne žemiau 23 elementą).


• IELTS

• TOEFL

Karjeros Paskolos


Karjeros Paskolos yra prieinami visiems ES piliečiams. Norėdami pretenduoti į CDL turite būti įprastai gyvena Didžiojoje Britanijoje (ty Anglijoje, Škotijoje arba Velse) ir turi neribotą teisę pasilikti Jungtinėje Karalystėje (JK).


Sandraugos Departamentas Bendra stipendijų sistemą


Pasidalijamojo Stipendija yra bendra iniciatyva tarp Sandraugos stipendijų komisijos (su finansavimo iš DFID), Karališkasis veterinarijos kolegija, kaip britų pagalbos programos besivystančioms šalims.


Be 2013/14, trys apdovanojimai yra prieinama pareiškėjams dėl magistrantūros Laukinių gyvūnų sveikatos / Biologija, MSc sveikata ir magistrantūros Veterinarijos Epidimiology. Finansavimas skiriamas visas išlaidas Sutarties sudarymo turėtojo studijų Jungtinėje Karalystėje (mokesčiai), įskaitant lėktuvų.


Galutinis svarstyti šio stipendija yra 15 Kov 2013 ir užsienio studentams, norintiems būti laikomas už tai stipendiją turi pateikė RVC Departamentas paraiškos formą kartu su informacija apie jų JK Pass paraišką internete.Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2015

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to bec ... Skaityti daugiau

together many talented individuals, all of whom share a passion for human and animal health and welfare. Our broad range of programmes are of international appeal and attract students who go on to become practising veterinarians, animal scientists, veterinary nurses and leaders in industry and government. Skaityti mažiau